پلیس متوقف شده که الیاس McClain اخراج بیش از سبد, عکس

آرورا کلرادو. (AP) — پلیس منتشر شد, عکس های جمعه نمایش سه افسران خندان به آنها میدادند یک سبد است که همکاران خ

توسط MORVARIDEASIA در 14 تیر 1399

آرورا کلرادو. (AP) — پلیس منتشر شد, عکس های جمعه نمایش سه افسران خندان به آنها میدادند یک سبد است که همکاران خود را با استفاده الیاس McClain سیاه و سفید مردی که پس از پلیس متوقف شد او را به عنوان او راه می رفت پایین خیابان در تابستان گذشته در حومه دنور.

بعد از یک تحقیقات داخلی توسط شفق قطبی اداره پلیس موقت رئیس پلیس ونسا Wilson اخراج سه افسر یکی از آنها دریافت عکس ها با متن و پاسخ داد: "سلام." افسر که دیده می شد reenacting chokehold استعفا داد.

"ما شرمنده ما بیمار است و ما قهر" ویلسون گفت:. افسران ممکن است جرمی مرتکب شده اند, اما این عکس ها "جنایت علیه انسانیت و نجابت," او اضافه شده است.

McClain مرگ کردم جدید توجه زیر را در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. رو به افزایش فشار به لیبریا Jared پلیس در هفته گذشته به دستور دادستان کل برای بازگشایی پرونده پس از دادستان ها در سال گذشته کاهش یافته است به اتهام سه افسر پلیس که مواجه McClain.

کلمه از عکس های پدید آمده به زودی پس از آن. شفق قطبی پلیس تحقیقات هفته گذشته پس از دیگری افسر گزارش عکس هایی که گرفته شد در نزدیکی که در آن 23 سال متوقف شد — یک سایت است که در حال حاضر یک بنای یادبود.

نامشخص تعدادی از افسران بودند به حالت تعلیق در جریان تحقیقات و یک استعفا داد و این هفته است.

"واقعیت این است که سه وظیفه در یونیفرم پلیس فکر می کردم که آن را مناسب برای reenact قتل شوخی نشان می دهد که این گروه فاسد است به هسته ای" گفت: ماری نیومن ، McClain خانواده وکیل که دیدم عکس ها قبل از آنها برای عموم منتشر شد. الیاس را Sheneen McClain نیز آنها را دیدم.

"برای این بود که فقط ویرانگر برای دیدن که مردم مسخره قتل پسرش" نیومن اضافه شده است.

مقامات با Aurora Police Association, اداره پلیس اتحادیه نیست و بازگشت تماس به دنبال نظر پنج شنبه و یا جمعه.

افسران متوقف McClain, یک ماساژ درمانگر پس از تماس 911 در اوت. 24, 2019, گزارش او را به عنوان مشکوک چرا که او با پوشیدن یک ماسک اسکی آور و سلاح های خود را. پلیس گفت که آنها تا به حال حق به او را متوقف کند چرا که او "بودن" مشکوک و او خواسته آنها را بارها و بارها به اجازه رفتن او را با توجه به بدن-دوربین تصویری.

پلیس قرار می گیرد و او را در یک سبد که قطع خون به مغز و امدادگران اداره 500 میلی گرم آرام بخش او را آرام. او دچار ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب