Coronavirus برنامه رقابت های نمایشگاه فن آوری های نوآورانه در سراسر مریلند

سیستم دانشگاه مریلند (USM) COVID برنامه چالش — شامل چندین دانشگاه در سراسر مریلند — به چالش کشیده توسعه دهندگا

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

سیستم دانشگاه مریلند (USM) COVID برنامه چالش — شامل چندین دانشگاه در سراسر مریلند — به چالش کشیده توسعه دهندگان به آمده تا با برنامه های که تغییر راه مردم در برخورد با کروناویروس. برندگان شامل دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان است.

این یک چالش USM COVID پژوهش و نوآوری نیروی کار به نام های الهام بخش و خلاقانه.

"ما در حال افتخار به شما در راه اندازی این برنامه های موفقیت آمیز چالش را به کل USM جامعه با هم به تمرکز بر توسعه راه حل های فناوری برای COVID بازیابی و پاسخ در ایالت مریلند است. لذت بخش است برای دیدن چقدر پیشرفت ما نیروی کار و USM جامعه ساخته شده است که در چنین زمان کوتاه گفت:" لوری Locascio معاون رئیس جمهور برای تحقیق در UMCP و دانشگاه مریلند بالتیمور و وظیفه نیروی صندلی.

رقابت اعطا استفانی Parey مایکل, آهنگ, Olubukola Akanbi و چارلز تعقیب یک گروه از دانشجویان از دانشگاه بالتیمور برای ایجاد تیم نسیم یک COVID-19 سیستم اطلاعات و ردیاب.

این برنامه با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای ردیابی کاربران مکان به منظور به اشتراک گذاشتن اطلاعات و محدود کردن گسترش coronavirus.

گرگوری Okhuereigbe دانشجو از دانشگاه تاوسن برنده یک جایزه برای ایجاد کوری COVID برنامه دوستان که کمک به کاربران خود-ارزیابی بر اساس دستورالعمل CDC و شخصی فراهم می کند راهنمایی و توصیه ها و استراتژی برای کمک به کاهش استرس.

جال Irani, یک مدرس دانشگاه نیز از تاوسن اهدا شد برای ایجاد ContactClassroom برنامه است که نشان می دهد کاربران یک نقشه حرارتی از مردم در محوطه دانشگاه و نکات ایمنی.

دانش آموزان Kirubel تلسا, Pradeep Margasahayam Prakash و Raghav Deivachilai از دانشگاه Maryland Baltimore County شد و جایزه خود را برای پیگیری برنامه که آهنگ به سلامت از بیماران در انزوا و اجازه می دهد تا پزشکان به دنبال با آنها.

امیلی سالیوان و دومینیک Crofoot همچنین دانش آموزان از UMBC بودند تعلق می گیرد برای خود برنامه به نام Snuggrub نگه می دارد که کاربران تا به امروز در دستورالعمل های بهداشتی در رستوران های مورد علاقه خود را.

این برنامه یک تکنولوژی ایجاد شده توسط اندرو Karam یک کارشناسی در دانشگاه مریلند با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی تشخیص یک فرد متوسط از راه دور است.

رقابت در راستای کمک به دانش آموزان شیر به برنامه نویسی استعدادهای شد پشتیبانی شده توسط آی بی ام و Amazon Web Services.

هر تیم برنده دریافت جایزه از 3000 $برای کمک به آنها.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن