Coronavirus موارد افزایش در دریاچه تاهو در میان تابستان فصل گردشگری

Coronavirus در حال گسترش است در یکی از کالیفرنیا مورد علاقه تابستان مقصد: جنوب دریاچه تاهو.جنوب دریاچه تاهو من

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

Coronavirus در حال گسترش است در یکی از کالیفرنیا مورد علاقه تابستان مقصد: جنوب دریاچه تاهو.

جنوب دریاچه تاهو منطقه گزارش شده است سرانه عفونت نرخ بیش از 14 روز گذشته از 169 جدید کروناویروس موارد برای هر 100,000 ساکنان بیش از دولت هدف از کمتر از 100 مورد در هر 100,000 گفت: دکتر نانسی ویلیامز سلامت افسر برای El Dorado County است.

اگر جنوب دریاچه تاهو منطقه بودند و خود را در شهرستان "آن را در حال حاضر می تواند اضافه شده به دولت در نظارت بر لیست و خواسته به محدود کردن فعالیت های خاص" ویلیامز در بیانیه ای گفت. اقدامات را شامل سازندگان: بارها و داخل اتاق ناهار خوری در رستوران.

جنوب دریاچه تاهو است که بخشی از El Dorado County, آلاینده شهرستان است که گسترش از نوادا مرز و جنوب دریاچه تاهو از طریق سیرا نوادا و به جوامع شرق از ساکرامنتو.

تبلیغات

به عنوان یک کل شهرستان است گزارش در مورد 61 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز با توجه به لس آنجلس تایمز' کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

اما جنوب دریاچه تاهو منطقه نامتناسب بالا تعداد شهرستان موارد ویلیامز گفت.

برای جنوب دریاچه تاهو منطقه برای دیدار با دولت عفونت نرخ هدف آن فقط باید ببینید دو مورد جدید در هر روز به طور متوسط ویلیامز گفت. "اما ما شاهد چهار یا پنج بار است که بسیاری از شرکت" ویلیامز گفت.

تبلیغات

موارد جدید نیز در حال افزایش در بقیه El Dorado County است.

"Countywide شماره ها روند صعودی به سرعت بیش از حد و ممکن است ما خودمان را در حال کارگردانی شده توسط دولت را به عقب فعالیت در سراسر شهرستان" ویلیامز در بیانیه ای گفت:.

سلامت افسر خواست ساکنان و گردشگران به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و سایش پوشش صورت در عمومی. پیاده, قایق رانی, اردو زدن کوه نوردی و رفتن به ساحل می تواند انجام شود با خیال راحت تر اگر مردم به ماندن با اعضای خانواده خود را انتخاب کنید takeout بیش از ناهار خوردن در وعده های غذایی و صرف زمان در خارج از منزل به جای داخل ساختمان ویلیامز گفت.

"به طور فعال در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19" او گفت:, "شما می توانید تفاوت بین دریاچه تاهو قادر به نگه داشتن کسب و کار باز برای شما برای لذت بردن و داشتن دولت ما نیاز به محدودیت های دقیق تر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب