Coronavirus می تواند نیروی پرداخت کاهش کالیفرنیا قانونگذاران ایالتی کارگران

کالیفرنیا بحران بودجه ناشی از کوروناویروس همه گیر است پایان دادن به هفت سال راست از پرداخت افزایش دولت برای قا

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

کالیفرنیا بحران بودجه ناشی از کوروناویروس همه گیر است پایان دادن به هفت سال راست از پرداخت افزایش دولت برای قانونگذاران و دیگر مقامات منتخب و افزایش این احتمال که آنها می تواند حقوق خود را کاهش می یابد.

این بحران باعث شده است مفاد رای گیری تایید شده توسط رای دهندگان کالیفرنیا در سال 2009 ممنوع است که شهروندان یک کمیسیون است که مجموعه حقوق 132 مقامات منتخب از تصویب افزایش می دهد زمانی که کسری بودجه وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در این ماه که دولت مواجه پیش بینی شده $54.3 میلیارد کسری بودجه از طریق اوایل تابستان آینده باعث ریاضتی که شامل 10% کاهش پرداخت برای رتبه بندی-و-فایل کارکنان دولت به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

آخرین بار کارمندان دولت تا به حال خود را قطع پرداخت در طول رکود بزرگ از یک دهه پیش دولت شهروندان جبران کمیسیون نیز تصمیم به بریده بریده حقوق مقامات منتخب از جمله قانونگذاران استدلال که آنها باید به اشتراک گذاری این درد از دولت دیگر کارکنان دولت.

تبلیغات

که می تواند دوباره اتفاق می افتد زمانی که پنل دارای آن نشست سالانه پنج شنبه به مجموعه حقوق برای مقامات منتخب.

"من می خواهم بگویم این یک امکان" گفت: رئیس کمیسیون Tom Dalzell در مورد قطع پرداخت. "اگر کارکنان خواسته می شود برای ایجاد یک قربانی آن می تواند دیده می شود که انتخاب رهبری باید به اشتراک گذاری در قربانی است."

Dalzell گفت: او منتظر است را به یک موقعیت در مورد این مسئله تا زمانی که او می شنود و از دیگر اعضای هفت فرد کمیسیون بود که توسط دولت ایجاد رای دهندگان در سال 1990 و منصوب فرماندار.

اما سر هوارد جارویس مالیات دهندگان Assn. روز جمعه گفت که مقدار کمی از قانونگذاران از انواع پرداخت کاهش روبرو اکثر کارکنان دولت و همچنین بسیاری از کارمندان بخش خصوصی خواهد ارسال پیام اشتباه است.

تبلیغات

"این امر در تقویت ذهن بسیاری از میانگین شهروندان کالیفرنیا که ما مقامات منتخب هستند فقط بخشی از نخبگان و متصل نیست و بسیار محکم به دنیای واقعی" گفت: Jon Coupal رئیس جمهور از مالیات دهندگان ،

قانونگذاران گفت که آنها آماده به قبول هر تصمیم گیری ساخته شده است جبران پنل.

"رای دهندگان قرار می گیرد تعیین قانونگذار حقوق در دست یک کمیسیون مستقل در زمان خوب و بد را با احترام به تصمیم این کمیسیون که باعث می شود" گفت: رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو).

پانل اقدامات در طول سال ساخته شده اند Newsom پرداخت بالاترین فرماندار در کشور در $209,747 در حالی که قانونگذاران کالیفرنیا دوم-پرداخت بالاترین پس از نیویورک با پایه سالانه حقوق و دستمزد $114,877. شهروندان کمیسیون همچنین مجموعه حقوق برای معاون فرماندار دادستان کل خزانه دار, کنترل, دولت, بیمه, کمیسر, سرپرست آموزش عمومی و اعضای هیئت برابری.

تبلیغات

2009 رای گیری تایید شده توسط کالیفرنیا رای دهندگان برای مهار هزینه های دولت را ممنوع کمیسیون از دادن پرداخت افزایش به مقامات منتخب اگر دولت صندوق به طور کلی انتظار می رود که تا پایان سال با کسری.

در نامه مورخ 15 مه به وزارت مالیه اطلاع کمیسیون در سال جاری کسری بنابراین تنها تصمیم چپ به شهروندان پنل این است که آیا برای حفظ پرداخت سطح به عنوان آنها هستند و یا کاهش.

کمیسیون برش مقامات منتخب' پرداخت 18 درصد در سال 2009 پس از فرماندار و نماینده مجلس furloughed دولت کارگران را به تعادل بودجه ضربه سخت رکود اقتصادی ،

مقامات منتخب " حقوق فقط نزدیک شدن به آنچه که آنها قبل از رکود است.

تبلیغات

Coupal گفت: کاهش پرداخت برای قانون گذاران ضروری می باشد. "من فکر می کنم با توجه به بحران اقتصادی که ما در حال حاضر در و که ما در مرز نسبتا رکود عمیق است که آن را مناسب خواهد بود," او گفت:.

در اوایل این ماه Newsom گفت: دولت آغاز خواهد شد چانه زنی با دولت کارمند اتحادیه های کارگری به منظور کاهش پرداخت حدود 10% شروع ژوئیه 1 به صرفه جویی در $2.8 میلیارد بعدی سال مالی.

"دولت را هر تلاش برای رسیدن به این پس انداز از طریق چانه زنی جمعی" فرماندار بودجه می گوید. "با این حال اداره خواهد شد و شامل بودجه ارائه به اعمال کاهش اگر دولت نمی تواند رسیدن به یک توافق است."

پیشنهاد کاهش در حال حاضر کشیده شده واکنش دولت از کارگران و نمایندگان آنها از جمله تیم ادواردز رئیس جمهور کال آتش محلی 2881 اتحادیه برای 6,000 فعلی و بازنشسته دولت آتش نشانان و کارکنان دیگر.

تبلیغات

"آن را بد و خطرناک سیاست. آن را خودسرانه" ادواردز گفت: کمیته قانون گذاری در یک جلسه در پیشنهاد پرداخت کاهش پنج شنبه. "ما به شدت و کاملا رد هر گونه کاهش به کارکنان دولت است."

مستقل قانونی تحلیلگر دفتر توصیه می شود در این هفته که دولت و مذاکره کنندگان در نظر جایگزین furloughs به عنوان دولت به دنبال کاهش هزینه های حقوق و دستمزد. جایگزین نیز در حال بررسی توسط SEIU محلی 1000, بزرگترین کارمند دولت و اتحادیه اروپا به نمایندگی از 96,000 بیشتر یقه آبی دولت کارگران است.

Newsom را ارائه می دهند به کار با اتحادیه های کارگری در یک راه حل بهتر است از آنچه اتفاق افتاده یک دهه پیش زمانی که کارمند پرداخت شد, کاهش, بخشنامه گفت: SEIU سخنگوی برایان نش.

"15% کاهش پرداخت و ویرانی آن را ساخته بود و غیر ضروری" نش گفت. "ما می تواند از طریق یک فرایند مانند ما در حال حاضر انجام. به جای آن مردم از دست داده و خانه های خود را و توانایی خود را به ارائه برای خانواده خود را."

تبلیغات

این اتحادیه در حال کاهش است به عموم بحث در مورد جایگزین برای کاهش پرداخت. "آن را در بهترین منافع از اعضای ما به فاش کردن استراتژی ما قبل از نشستن در چانه زنی جدول با دولت" نش گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب