Coronavirus نیروهای تیز کاهش به مدارس, بهداشت و درمان در کالیفرنیا Newsom می گوید

با کالیفرنیا اقتصاد hobbled با اثرات طولانی coronavirus خاموش کردن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواسته قان

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

با کالیفرنیا اقتصاد hobbled با اثرات طولانی coronavirus خاموش کردن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواسته قانونگذاران پنج شنبه به شدت محدود کردن هزینه های مدارس دولتی و آرایه ای از خدمات دولت در حالی که هشدار های اضافی کاهش می تواند لازم تا پایان سال.

Newsom گفت: طرح بودجه در نظر گرفته شده برای پاک کردن یک $54.3 میلیارد کسری بودجه از طریق اوایل تابستان آینده طراحی شده است برای حفظ آنچه در آن می تواند در دولت تعهد به بهداشت ایمنی عمومی و آموزش عمومی. حتی پس از پیشنهاد برگ چند برنامه صدمه ندیده است. و آن را می گذارد و زمینه را برای حتی عمیق تر کاهش خواهد بود که به طور خودکار باعث اگر رئیس جمهور تهمت و کنگره موفق به ارائه میلیاردها دلار بیشتر در همه گیر کمک.

"ما در حال رفتن به برخورد با چالش هایی که ما با آن مواجه و در برخی از زمان" Newsom گفت.

دلار 203.3-میلیارد دولت طرح — 19 میلیارد دلار هزینه کمتر از در فرماندار ژانویه پیشنهاد خود را — به عنوان یک استارک یادآور چقدر تغییر کرده است در هشت هفته پس از او صادر ایالت اقامت در خانه سفارش به سرعت افزایش سریع در COVID-19 عفونت. تحلیلگران از کالیفرنیا گروه سرمایه گذاری پروژه $9.7 میلیارد دلار کاهش در درآمدهای مالیاتی برای سال مالی که به پایان می رسد در ماه ژوئن با سه برابر مقدار که انتظار می رود از دست رفته در 2020-21 بودجه سال.

تبلیغات

همه گفت: 75 درصد از دولت کسری بودجه نسبت به سقوط دولت درآمدهای مالیاتی.

به عنوان یک نتیجه Newsom پیشنهاد لغو $6.1 میلیارد دلار در برنامه بسط و هزینه را افزایش می دهد. طرح خود را پس از آن منحرف $4.1 میلیارد دلار پول نقد در دسترس از ویژه بودجه دولت خواهد بود و به شدت لاغر در ذخایر نقدی ساخته شده است تا بیش از دهه گذشته است. در حالی که بودجه نیست تماس بگیرید برای افزایش مالیات آن پیشنهاد لغو برنامه که کاهش مالیات برای برخی از کالیفرنیا و کسب و کار در نتیجه افزایش درآمد $4.4 میلیارد دلار در سال آینده است.

"ما متعهد به رغم headwinds" از یک رکود اقتصادی Newsom گفت: "به تعادل بودجه بلکه به تعادل اصول ما و برای پیشبرد ارزش های ما."

هیچ برش ممکن است بیشتر قابل توجه نسبت به ساخته شده است که به صرف در K-12 مدرسه و کالج, بزرگترین صرف دسته در کالیفرنیا به طور کلی صندوق و یکی محکم محدود به ظهور و سقوط درآمدهای مالیاتی. Newsom بودجه پیشنهاد کمتر مدرسه کمک های مالی برای سال مالی آینده نسبت به او پیش بینی در ماه ژانویه است. در گسترده, سکته مغزی, پیشنهاد جدید است که به عنوان دیده می شود به اندازه کافی برای حفظ زمان سال تحصیلی خدمات تنظیم به سمت بالا کمی برای تورم و تغییرات در آن حضور داشتند.

تبلیغات

هنوز این پیشنهاد نشان دهنده یک شکست قابل ملاحظه برای مربیان به عنوان آنها در تلاش برای پرداخت هزینه های مرتبط با آموزش از راه دور و وعده های غذایی ارائه شده به دانش آموزان در حالی که مدارس تعطیل هستند به سرعت گسترش coronavirus.

یک کلید ارائه در Newsom بودجه میسازد یک سری از کاهش هزینه بالغ بر 14 میلیارد دلار است که لغو خواهد شد اگر کافی بودجه اضافی ارائه شده از مقامات فدرال در واشنگتن است. روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی (D-سان فرانسیسکو) پیشنهاد دادن $900 میلیارد به دولت های ایالتی و محلی به عنوان بخشی از یک دلار جدید 3-تریلیون فدرال بسته محرک. Newsom ستایش است دموکرات ها' طرح به عنوان کار درست انجام در کمک به اورژانس و بهداشت و درمان کارگران مبارزه با کروناویروس هر چند که موفق به کسب حمایت اولیه از جمهوری خواهان مجلس سنا.

فرماندار پیشنهاد استفاده از $7.8 میلیارد دلار از دولت بودجه تثبیت حساب "روز بارانی" صندوق ذخیره در کوتاه مدت برای نرم کردن ضربه به انواع برنامه های دولت است. طرح خود را پیش بینی با استفاده از بقیه ذخایر بیش از یک دوره سه ساله.

مالی طرح گذاشته شده در پنجشنبه خرس شباهت کمی به Newsom را بلند پروازانه ژانویه ارائه با انواع برنامه های جدید اوراق در نور تاریخی کسری.

تبلیغات

بودجه طرح فرض $7.1 میلیارد دلار در هزینه های جدید برای بهداشت و خدمات انسانی برنامه یک تابع از این منابع در دسترس بودن تا حد زیادی بر اساس یک فرد درآمد. تخمین می زند که بیشتر در کالیفرنیا از همیشه خواهد شد و ثبت نام در پزشکی, دولت بهداشت و درمان, برنامه برای کم درآمد ساکنان.

اما این طرح شامل پیشنهادی برای کاهش این سیستم بیش از حد. Newsom بپرسید مقننه به انصراف از برنامه ریزی برای گسترش پزشکی به همه بزرگسالان در ایالات متحده به طور غیر قانونی, یک پیشنهاد طولانی به دنبال مهاجرت طرفداران و قانونگذاران دموکرات. دندانپزشکی, مزایا و هزینه های سمعک برای برخی از دریافت کنندگان خواهد بود را کاهش دهد. و تلاش برای ارائه خدمات بهداشت روان برای زنان که به تازگی تولد داده می شود انتظار می رود scrapped.

در حالی که رفاه کمک مالی از طریق CalWorks برنامه را دست نخورده باقی می ماند صرف اشتغال و خدمات نگهداری از کودکان برای کسانی که از دریافت مزایای دیگر نمی خواهد نگه داشتن سرعت با هجوم جدید گیرندگان.

خارج از سنتی دولت خدمات Newsom گفت که او می خواهد مجلس را به تمرکز بر پرداختن به کروناویروس بحران آماده برای آتش سوزی های نجومی و پیشرفت به سمت کمک به کالیفرنیا جمعیت بی خانمان. خود طرح بودجه پیش بینی منحصر به فرد تلاش برای رسیدگی به بی خانمانی: خرید توسط دولت از هتل ها و متل ها تا حدی با بودجه فدرال و سپس هدیه آن ساختمان ها به دولت های محلی به عنوان دائمی حمایتی مسکن. جمهوری خواه سن دیگو شهردار کوین Faulconer حمایت برای یک ایده مشابه استدلال صاحبان خواص محلی تبدیل شده اند که خالی در طول رکود اقتصادی ممکن است انگیزه ای برای فروش امکانات خود را.

تبلیغات

مقامات دولت اذعان شنبه که عدم وجود یک کلید داده ها در مجموعه دولت سالانه روند بودجه — مالیات بر مجموع درآمد مجموعه — به معنی این پیشنهاد می تواند دست کم گرفتن شدت coronavirus سوخت رکود. کالیفرنیا که به طور معمول فایل و پرداخت مالیات در مارس داده شد 90 روز تمدید تا 15 ژوئیه در نتیجه ترک تحلیلگران مالی برای ارائه بهترین خود را به حدس زدن در چه حد وجود دارد خواهد بود به صرف.

قانونگذاران نیز باید کمتر اطلاعات که بر پایه بحث های خود را از Newsom طرح. هر دو مجلس سنا دولت و مجلس موکول در ماه مارس به علت نگرانی های بهداشتی و برگزار سنتی خود را در جلسات عمومی بررسی ده ها تن از برنامه های دولت است. آنها در حال حاضر خواهد شد به سرعت از طریق یک پایه بررسی آن نیاز دارد در چند هفته آینده به منظور دیدار خود در قانون اساسی مهلت 15 ژوئن برای ارسال نهایی بودجه به فرمانداری میز.

بار نویسنده کارکنان فیل Willon کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب