شیوع کروناویروس بازدید لس آنجلس پوشاک با بیش از 300 عفونت 4 کارمند مرگ و میر

یک coronavirus شیوع زده عملیات لس آنجلس پوشاک با بیش از 300 عفونت و چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر در میان

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

یک coronavirus شیوع زده عملیات لس آنجلس پوشاک با بیش از 300 عفونت و چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر در میان تولید کننده و کارگران شهرستان مقامات بهداشت عمومی جمعه اعلام کرد.

در بیانیه ای که یکشنبه شب در لس آنجلس وزارت بهداشت گفت که آن را برای اولین بار تعطیل عملیات در جنوب L. A. تولید کننده پوشاک ژوئن 27 بعد از بازرسان یافت "نقض آشکار" بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات و این شرکت را عدم همکاری با تحقیقات از یک گزارش شیوع کروناویروس. در روز پنج شنبه گروه دستور ادامه تعلیق لس آنجلس پوشاک عملیات.

لس آنجلس پوشاک که تاسیس شد در سال 2016 توسط رییس پوشاک آمریکا بنیانگذار کبوتره Charney حال تبدیل عملیات خود را برای ساخت ماسک در طول بیماری همه گیر.

"مرگ چهار اختصاصی پوشاک کارگران دلخراش و غم انگیز" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. "کسب و کار صاحبان و اپراتورهای شرکت های اخلاقی و مسئولیت اجتماعی کارکنان خود و خانواده خود را به ارائه یک محیط امن کار که پایبند به همه افسر بهداشت بخشنامه — این مسئولیت مهم است که در حال حاضر بیش از هر زمان به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس مرگبار است."

تبلیغات

در یک مصاحبه Charney گفت: شرکت مخابرات با بخش شده اند "یک پیچ و خم از جهت متضاد" و خود را با نام خصوصیات لس آنجلس پوشاک را به اتهام سهل انگاری "ظالمانه است." او گفت که این شرکت کار کرده است برای کمک به همه کارگران آن آزمایش چندین بار در طول چند ماه گذشته و بالاتر عفونت نرخ در جوامع مانند جنوب L. A. خواهد به طور طبیعی منعکس شده در یک کارخانه وجود دارد.

"ما باور داریم که در همه زمان ها — پس از راه اندازی این بیماری همه گیر -- ما انجام داده ایم ما بهترین های اجتماعی فاصله و پس از هر دستور ما آگاه هستیم" او گفت:. "ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر است که افزایش یافته است شدت در جامعه ما در جنوب L. A., و آن را آشکار خود را در کارخانه ما است."

شیوع بیماری در میان بزرگترین در یک محیط کار گزارش شده تا کنون در این شهرستان است. در ماه مه مقامات بهداشت اعلام کرد شیوع COVID-19 زده نه امکانات صنعتی در ورنون از جمله پنج بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. بزرگترین شیوع رخ داده در اسمیتفیلد غذاهای متعلق به کشاورز جان گیاه — تولید کننده طفره زن سگ — که در آن 153 از 1,837 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 از ماه مارس تا ماه مه بخش گفت: پس از آن.

سه نفر از coronavirus مربوط به مرگ و میر در میان لس آنجلس پوشاک کارگران رخ داده است در اوایل ماه ژوئن و یک رخ داده است در اوایل ماه جولای به گفته مقامات بهداشتی.

تبلیغات

در آن بیانیه عمومی وزارت بهداشت گفت: یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به اطلاع آن 19 جولای بالقوه شیوع. به عنوان بخشی از تحقیقات خود را, مقامات بهداشتی خواسته این شرکت برای یک لیست از تمام کارکنان آن پس از آن می تواند نسبت به نتایج تست است که بخش دریافت کرده بود. شرکت آنها گفت: موفق به ارائه لیست پس از درخواست های متعدد.

در طول یک سایت بازدید ژوئن 26, گروه اظهار داشت: بازرسان مشاهده موارد متعدد نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز و کنترل عفونت پروتکل ها از جمله استفاده از مقوا به عنوان یک مانع بین کارگران است. بر اساس آن بازدید و شرکت عدم ارائه یک لیست کامل از کارکنان این اداره گفت: این تصمیم به تعطیل کردن عملیات تا زمانی که استانداردهای ایمنی مواجه شد.

در اوایل ماه ژوئیه مقامات بهداشت گفت: آنها دریافت یک "ناقص" لیست کارکنان شرکت و استفاده از آن برای کمک به تعیین مقیاس شیوع. این گروه اعلام کرد که این شرکت بازگشایی شد و با کارمندان جدید در نقض آن سفارش. Charney رقابت این گفت که گروه او گفت: در این هفته است که این شرکت می تواند بازگشایی شده است.

ماریسا پیک مدیر پوشاک کارگر مرکز گفت که او شروع به شنیدن در ماه مه از لس آنجلس پوشاک کارگران که تا به حال بدست بیمار از coronavirus. برخی او گفت: تا به حال ابراز نگرانی در مورد اجتماعی فاصله استاندارد بودن به دنبال به طور مداوم.

تبلیغات

"با بسیاری از کارگران که بیمار با چهار مرگ و میر با خنثی کردن تلاش های همه چیز نیاز به تمیز کردن و اصلاح وجود دارد," او گفت:. "آن را حس می کند به ما که DPH خواهد این اقدام را انجام دهید. به وضوح به اندازه کافی در حال انجام است برای محافظت از کارگران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب