COVID-19 آخرین پاسخ: "کار من این است که به انتخاب مردم پس از آنها می میرند"

آن است که در اواخر شب و من رانندگی شمالی برای دیدار با شریک زندگی در یک تماس. معمولا یک نفر خواهد برود اما در

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

آن است که در اواخر شب و من رانندگی شمالی برای دیدار با شریک زندگی در یک تماس. معمولا یک نفر خواهد برود اما در زمان COVID-19 ما جفت. یکی از ما باعث می شود مطمئن شوید که تمام وسایل و تجهیزات استریل و امضا می شود و از سوی دیگر باعث می شود تماس با کسی که مرده از عوارض از آنجا که از virus. ما به PPE دنده قبل از رفتن: یکی Tyvek کت و شلوار دو جفت دستکش, هر, یک ماسک و یک گیر. ما تصمیم به درست جایی که من کمک کنند من همکاری با این انتقال است.

من آخرین پاسخ و کار من است به انتخاب مردم پس از آنها می میرند.

این اولین مرگ و میر از COVID-19 که اسکورت ما را دیده است و او شروع محبوب ، regaling ما با یک داستان از یکی از به یاد ماندنی تر هستند. یک زن آمد و در نشان دادن علائم خفیف به اندازه کافی شدید نیست برای اقدام سریع. اما به زودی پس از ورود ویروس زده و سقوط او سیستم تنفسی asphyxiating او قبل از هر چیزی می تواند انجام شود به کاهش درد و یا صرفه جویی در زندگی خود. من شاهد هر کسی مرگ از بیماری و یا هر کسی که مرگ همیشه — اما ما اسکورت حساب قرار می دهد به چشم انداز چقدر بی رحم COVID-19 می باشد.

خط پایین از کار ما این است که حمل و نقل امن از بدن به هر یک از کفن یا پزشکی قانونی ، ما همچنین مسئول برای حصول اطمینان از اعضای خانواده که ممکن است شده اند قادر به خداحافظی به دلیل قرنطینه — می دانیم که عزیزان خود را در دست مراقبت. ما به آنها صحبت می کنند در مورد آنچه که انتظار می رود در روزهای بعد و چگونه آماده می شود. ما آنها را به عنوان زمان زیادی به عنوان آنها باید با هدف تسلی آنها و کاستن از نگرانی های خود را از طریق حرفه ای و همدلی ارکان این صنعت است که انتظار می رود و ما افتخار است.

من هرگز پیش بینی کار یک کار که در آن مرده و عزادار خواهد بود بخشی از تجربه روزانه. اما من دائم سه پاره وقت گیگابایت, نیاز به یک تغییر و در زمان استفاده از یک فرصت غیر منتظره در اوایل سال گذشته است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

دیدن یک بدن مرده برای اولین بار کاملا یک شوک است. برای اکثر فرد خوب به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها را از خواب بیدار در هر لحظه. تحت شرایط خاصی و هوا خواهد ترک ریه های خود را در طول حمل و نقل و آنها را ناله های وهم آور صدا. با زمان کمی هر چند تغییرات کوچک به بدن ظاهر شوند. پوست شروع به صاف کردن و چین و چروک از سال از لبخند زدن و یا اخم یا چشمانتان در متن محو شدن. چشم را کمی مه dulling را به رنگ اصلی خود. هنگامی که کشتی نتواند و شخصیت منحصر به فرد است که تا به حال انیمیشن های آن از بین رفته است, به نظر می رسد به عنوان اینکه چاپی از سال پاک هستند.

اما خاطرات از متوفی باقی می ماند.

در یکی از اولین تماس ما کسی را مادر بزرگ و نوه آمد به ما را متوقف کند. او شروع به پریدن کرد بر روی تخت و گریه شکسته برای مادر بزرگ خود را به عقب می آیند. من احساس شکسته بیش از حد و بدون من و همکاران من مطمئن هستم که من می توانم آن را انجام داده اند.

حتی در حد معمول سال از جمله اول من در این کار ما به نام اغلب در طول زمستان و اوایل بهار برای تماس اغلب نسبت به عفونت های ویروسی. این هیچ راز است که مردم با بهداشت و درمان عوارض ناشی از پیشرفته سن و یا بیماری های سخت تر و زمان زنده ماندن ویروس; بدن خود را به سادگی نمی تواند مبارزه کنه. اما یورش COVID-19 تنگ است حاشیه بقای در طول یک دوره زمانی که آن را در حال حاضر نازک است. که مجسم نمی آمد به عنوان یک شگفتی در اوایل ماه مارس از آنجا که ما می خواهم به تماشای آنچه که تا به حال آشکار در چین و ایتالیا اما ما درک نمی کنند که چقدر فاجعه بار آن می تواند تا زمانی که کامل PPE دنده شد به طور منظم علاوه بر این به ما ،

نیاز به وارد کردن جوامع دچار COVID-19 شیوع می تواند استرس زا باشد. که آشکار بیانیه, من می دانم, اما استرس نمی آید به طور کامل از دانش است که وجود دارد یک قاتل نامرئی است که می تواند در هر نقطه در هر زمان. همچنین از مردم سیستم تنفسی خیانت آنها را با چنین شدت که آنها می توانند به سختی گریه برای کمک. افراد مسن که در جامعه شیوع بیماری در خانه های سالمندان معمولا شفاف و یا می دانم به اندازه کافی در مورد آنچه در جریان است به درک که احتمال زنده ماندن کم است. که ویرانگر قطعه ای از دانش آنها به عنوان دیده بان آنها هم اتاقی می روم با من. من اغلب آرزو می کنم من با استعداد با توانایی برای قرار دادن مردم در سهولت در نامشخص زمان قادر به انتقال یک حس "آن را برای رفتن به خوب" اما من نه. و در مواردی ما را به عقب رفته اند که برای هم اتاقی.

ما تقریبا فرار از فضا در طول COVID-19 اوج این بهار و مشغول به کار خستگی ناپذیر به مطمئن شوید که مرده ساخته شده آن را به مقصد خود را. بسیاری از امکانات مورد نیاز به اجاره یا خرید سردخانه های کامیون ها که در نزدیکی ظرفیت روزانه باعث اجرا می شود به فروشگاه های سخت افزاری برای مواد برای ساخت قفسه بندی. در نمونه ما تا حدود 300 نفر است. در این سال ما برداشت بیش از 700 با شکوه 40 نفر بیش از ما شلوغ آخر هفته.

The King Soopers at Ninth and Corona, an outbreak site.

پادشاه Soopers در نهم و تاج شیوع سایت.

نقشه های گوگل

تعداد موارد تایید شده به ارمغان آورد به ما تسهیلات کاهش یافته و از طریق اوایل ماه ژوئن, اما آنها دوباره در حال افزایش است. ما را دیده اند و فروشگاه های مواد غذایی در منطقه دنور به عنوان برچسب شیوع hd همراه با یک باشگاه; رستوران ها بسته به پاکسازی چرا که کارکنان را تبدیل به بیمار با این ویروس. و ما به عنوان ناهار خوردن و نوشیدن ما رعایت unmasked افراد و فکر می کنم به هشدارهای افاضه توسط کارشناسان مورد روز جلوتر.

جاناتان Samet, استاد اپیدمیولوژی و بهداشت محیط و حرفه ای و دانشکده کلرادو دانشکده بهداشت عمومی کمک در مدلسازی یک آینده که در آن ما را رعایت بهترین شیوه و اجازه می دهد تا مسافران به این دولت به انتخاب نشده است. "چه اتفاقی می افتد واقعا بستگی دارد چه کار می کنیم و البته آنچه ما بازدید کنندگان انجام," او گفت: در طول یک آنلاین وبینار. "و من فکر می کنم تصویر از ما مدل خود را — و آن را واقعا متناسب با کلرادو — احتمالا ارائه مطلوب تر اما بزرگترین ناشناخته واقعا چیزی است که ما انجام می دهند و آنچه که ما ممکن است بازدید کننده را به ما و همه ما مخلوط است."

به عنوان یک کشور ما هیچ غریبه ای به بلایای طبیعی مانند. آنفولانزای اسپانیایی ویران و سوابق ما از آن زمان بگویید که چقدر فاجعه بار آن بود. سربازان برای اولین بار نشان داد که علائم در مارس 1918 به سرعت گسترش ویروس در میان خود و سپس گرفتن آن با آنها را زمانی که آنها اعزام شدند, به اروپا است. موج دوم به دنبال آن در ماه سپتامبر ترین کشنده از سه موج. قبل از آن انجام شد که آنفلوآنزا کشته شدن حدود پنجاه میلیون نفر در سراسر جهان و تقریبا 675,000 در ایالات متحده است.

در این دوره خانه های مراسم تشییع جنازه بودند به همین ضعف و مجالس ترحیم و بیدار برگزار شد به ظرفیت بسیار پایین است که برخی از اعضای خانواده نیست قادر به حضور در; گاهی اوقات حذف اتفاق می افتد نمی تواند به آسانی به عنوان مورد نیاز خانواده ها تا به حال به نگه داشتن عزیزان در خانه های خود. اما در نیویورک بسیاری از بلامعارض که درگذشت COVID-19 گرفته شد به جرم سایت دفن در هارت جزیره که در آن آنها خواهد بقیه با دیگران وجود دارد گرفته شده از یک قرن قبل است.

امروز موارد در اکثر کشورهای در حال افزایش در یک سرعت سریع. کلرادو نرخ رشد بیش از حد, اما در کمتر نگران کننده سرعت است. هنوز هم امکان ایجاد موج دوم در اینجا این است که بسیار واقعی است. Samet و راشل Herlihy, دولت, اپیدمیولوژی هر دو می گویند که به منظور کاهش موج دوم و جلوگیری از ما ويژه و هواکش از ضعف ما باید کاهش عادی ما تعامل با 60 تا 65 درصد است. "اما آن را به اندازه کافی برای فقط کسانی که بهداشت عمومی استراتژی در محل. ما واقعا نیاز به کمک های عمومی برای جلوگیری از انتقال این ویروس می گوید:" Herlihy. "از طریق تابستان ما واقعا نیاز به ادامه به تمرین سطوح بالای اجتماعی فاصله. ... کمتر از نیمی از فعل و انفعالات است که شما به طور معمول با دیگر مردم باید آنچه که در این تابستان به نظر می رسد."

من اصلا خودم سخت فرد و رک و پوست کنده من نمی خواهم به. خانواده هایی که غمگین هنوز حرکت می کند و من احساس می کنم یک مقدار زیادی از همدلی برای یک زن یا شوهر در تلاش برای ترسیم یک آینده بدون همسر و بچه ها در تلاش برای تصور زندگی بدون پدر و مادر یا خواهر و برادر از یک پدر و مادر ماتم از دست دادن یک کودک است. آن است که اغلب مهم برای مردم برای خداحافظی به کسی که در جایی که آنها گذشت. احاطه شده توسط عکس از عزیزان و نشانه هایی که علامت به یاد ماندنی برابر آنها هنوز هم متعلق به کسانی است که مراقبت...اما هنگامی که آنها را برای سوزاندن و یا دفن آنها متعلق به زمین و یا آسمان. ترین قلب wrenching چیز در مورد COVID-19 ممکن است که آن را آن آخرین لحظات متعلق به دور است. من اغلب وارد اتاق خالی که در غیر این صورت پر شده بود و با خانواده است.

رفتن به خارج از چهارم جولای آخر هفته کلرادو بود 34,065 تایید موارد با توجه به وضعیت بخش بهداشت عمومی و محیط زیست; 1,701 مردم مرده بود در حالی که شما با coronavirus 1,521 از کسانی که به دلیل COVID-19. اگر چه مرگ و میر تا کنون منعکس کننده تنها درصد کمی از جمعیت این ایالت آنها بیش از بیچهره اعداد. آنها انسان ها بودند که دوست ارزشمند است.

به عنوان آخرین پاسخ ما همیشه آماده برای انبوه تلفات شرایطی که آیا یک تصادف فعال تیرانداز و یا در این مورد یک بیماری همه گیر. استخراج هدف اصلی ما این است اما بافته شده است که وظیفه هستند تفاوت های ظریف مانند صحبت کردن با خانواده و مرور از زمین سخت برای بیان وقار و تا حدودی ceremonious خروج.

ما حمل بالش و مردم اغلب می پرسند که چرا ما آن را انجام دهد بنابراین خانواده ها می بینیم که برای ما مهم است حتی اگر عزیزان خود را در یک دولت باید در رابطه با چنین چیزهایی. ما خودمان را در موقعیت متوفی و یا خانواده به اطمینان حاصل شود که خود را وداع است گرامی. این توده وضعیت مصدوم و به عنوان آخرین پاسخ, ما می خواهیم برای حفاظت از مردم امتیاز به بخشی از وظیفه ما است. برای انجام این کار در طول این زمان ما باید همه با هم کار کنند.

نویسنده متوقف شد از کار خود را زمانی که او گفت: کارفرما که او به نوشتن این قطعه. "این مهم است که برای داستان COVID-19 به طور دقیق از تمام تجارب و این یکی مال من است," او توضیح می دهد.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن