شیوع کروناویروس آلوده زندانیان در امپریال شهرستان کالیپاتریا زندان ایالتی

در شهرستان ایمپریال ایالت کالیفرنیا سخت ترین ضربه از کروناویروس جدید, نقطه داغ در حال ظهور است پشت میله های زن

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

در شهرستان ایمپریال ایالت کالیفرنیا سخت ترین ضربه از کروناویروس جدید, نقطه داغ در حال ظهور است پشت میله های زندان.

بیش از آخر هفته 18 زندانیان آزمایش مثبت برای COVID-19 در کالیپاتریا دولت, زندان, مقامات گفت. ناگهانی سنبله ایجاد کرده است به یک میدان نبرد جدید در این شهرستان همه گیر مبارزه: California Department of Corrections و توانبخشی گفت: هیچ مثبت coronavirus موارد ظاهر شده بود در زندان عمومی جمعیت قبل از پنج شنبه.

قبلا یکی کالیپاتریا اهل بیت تا به حال آزمایش مثبت اما وزارت اصلاحات در انتخابات گفت: این بیماری شناسایی شد پس از ورود او در زندان بود و او جدا از جمعیت زندان قبل از ورود به مرکز.

رگبار گلوله از تست مثبت آغاز شد جمعه که قبل از آزادی مشروط زندانی آزمایش مثبت پس از عرفی تست پیش از انتشار. مقامات زندان و سپس به خارج از شهرستان امپریال عمومی وزارت بهداشت برای کمک به تست همه زندانیان که به طور بالقوه در معرض شده است. با توجه به پائولا Kriner این گروه اپیدمیولوژی نمونه از 108 زندانیان جمع آوری شد. روز بعد 17 از کسانی که آزمون برگشتم مثبت است.

تبلیغات

مقامات گفت: قبل از آزادی مشروط زندانی که برای اولین بار آزمایش مثبت شده است منتشر شد. کارکنان زندان بلافاصله جدا شده همه زندانیان دیگر که تا به حال آزمایش مثبت وزارت اصلاحات سخنگوی دانا Simas گفت.

"تعیین شده واحد جداسازی دسترسی به خود را دارند و کلینیک پزشکی و تفریح حیاط" Simas گفت. "دیگر هیچ زندانی از مردم در تماس با کسانی که در این واحد تعیین شده."

مقامات همچنین تهدید آن شناخته شده اند در تماس با کسانی که تست مثبت است. زندانیان در قرنطینه خواهد بود و مجددا بعد از 14 روز با برنامه های خود و حرکات محدود برای مدت مقامات زندان گفت.

کالیپاتریا را زندانی جمعیت جوان است و COVID مثبت افراد عمدتا بدون علامت مسئولان زندان گفت: با توجه به آنها می تواند نظارت های بهداشتی کارگران برای نشانه های جدید.

تبلیغات

با 3,116 زندانیان کالیپاتریا زندان ایالتی است که در 135 درصد اشغال بنا به زندان سوابق.

بيش از 6500 کالیفرنیا زندانیان از جمعیت معلق در هوا در نزدیکی 113,000 — آزمایش مثبت برای COVID-19. عظیم گسترش اعتقاد بر این است مرتبط به اهل بیت نقل و انتقالات و منجر به حذف از دولت اصلاحات سیستم بالا افسر پزشکی. حداقل 37 زندانی کرده اند به دلیل COVID بیماری های مرتبط با, و وزارت اصلاحات داده ها نشان می دهد نزدیک به نیمی از موارد در زندان ایالتی سن کوئنتین.

این ایالت جمعیت زندانیان کاهش یافته است توسط هزاران نفر از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اولین بار اعلام کرد یک ایالت اضطراری در پاسخ به کوروناویروس. در جولای 10, مشاوران به Newsom اعلام کرد قصد دارد به انتشار 8,000 کالیفرنیا زندانیان جلوتر از برنامه با اکثر نسخه های آینده تا پایان ماه ژوئیه.

تبلیغات

زندانها هستند یک مثال از نوع "جمع" محیط های که در آن COVID-19 می تواند به سرعت در حال گسترش. اجتماعی فاصله غیر ممکن است در سلول های کوچک با bunkmates نه به ذکر است در به اشتراک گذاشته دستشویی دوش و مناطق رایج است.

خارج از کالیپاتریا زندان ایالتی این بیماری همه گیر در ادامه به پاره از طریق Imperial County, که در آن نرخ COVID-19 گسترش — 1041.5 مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته به عنوان چهارشنبه — بالاترین در دولت و تقریبا سه برابر بیشتر از لس آنجلس. Imperial County همچنین دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور است. آن 26.6 COVID مربوط به مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان نزدیک به چهار برابر بیشتر از بالاترین نرخ مرگ در شهرستان مارین.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در حال کار با کالیپاتریا اپراتورها برای افزایش تست و بررسی مواجهه بالقوه در میان کارکنان و زندانیان.

"همانطور که از جولای 14, شده اند وجود دارد 51 تجمعی موارد" در میان کالیپاتریا کارکنان Simas گفت و اشاره کرد که 19 بازگشته اند به کار. "آغاز جولای 15 و در ادامه از طریق بقیه هفته هر کارمند ... تست خواهد شد."

تبلیغات

CDCR مقامات اظهار نظر نمی کنم چگونه این ویروس ممکن است وارد کالیپاتریا اما گفت که برای هر تست مثبت در میان کارکنان و زندانی جمعیت CDCR و کالیفرنیا تادیبی خدمات مراقبت های بهداشتی انجام یک تماس بررسی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب