Coronavirus بیماران می تواند پول نقد گاو برای خانه های پرستاری

پرستاری خانه صنعت شده است ویران coronavirus با شیوع کشتار هزاران نفر از سالمندان ساکن و به احتمال زیاد مرحله ت

توسط MORVARIDEASIA در 14 اردیبهشت 1399

پرستاری خانه صنعت شده است ویران coronavirus با شیوع کشتار هزاران نفر از سالمندان ساکن و به احتمال زیاد مرحله تنظیم برای هر دو افزایش مقررات و تعهدات قانونی.

اما بحران بهداشت و درمان ارائه اپراتورها با پتانسیل مالی صعودی.

بیماران با COVID-19 می تواند به ارزش بیش از چهار برابر آنچه در خانه قادر به شارژ به صورت طولانی مدت با ساکنان نسبتا خفیف مسائل مربوط به سلامت.

برخی از طرفداران بیمار و کارشناسان صنعت ترس از پرداخت حق بیمه در دسترس برای coronavirus بیماران — و به طور همزمان کاهش مقررات در اطراف نقل و انتقالات — می تواند وسوسه اصلی برخی از اپراتورها به حرکت کردن کم-پرداخت ساکنان را در بیشتر سودآور COVID-19 بيمار با وجود آشکار خطرات بهداشتی به ساکنان و کارکنان.

تبلیغات

"وجود دارد که احتمالا برخی از اپراتورهای بی پروا که پرش در این زمینه گفت:" دیوید Grabowski استاد بهداشت و درمان سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد هر چند او فکر می کردم بیشتر نمی خواهد.

جدید مدیکر بازپرداخت سیستم است که به اثر رفت در پاییز گذشته می پردازد خانه های پرستاری قابل ملاحظه ای بیشتر برای بیماران جدید — مانند کسانی که منتشر شد از یک بیمارستان ویژه برای چند هفته اول. تحت آن دستورالعمل COVID-19 بيمار می تواند رو به بالا از $800 در هر روز با توجه به خانه سالمندان مدیران و پزشکی مدیران در مصاحبه با تایمز.

در مقابل امکانات جمع آوری به عنوان کمی به عنوان $200 در هر روز برای دراز مدت بيماران مبتلا به زوال عقل صنعت ،

خانه های پرستاری را همیشه در حال انگیزه های مالی برای جذب کوتاه مدت بیماران و خلاص شدن از کم پرداخت طولانی مدت آنهایی که Grabowski گفت. اما خطرات بهداشتی موجود برای ساکنان و کارکنان بسیار بالا با COVID-19, Grabowski گفت: "من می خواهم یک کمی مشکوک با کیفیت پایین خانه سالمندان که پریدن به سر خط برای این است."

تبلیغات

سیستم های سلامت در سراسر کشور در حال تقلا برای مکان های امن برای قرنطینه ساکنان خانه سالمندان با کروناویروس سعی کنید برای محافظت از کسانی که در حال حاضر آلوده شده است. بیمارستان ها نیز از جان گذشته برای کاهش تنگنا از COVID-19 بيمار که دیگر نیاز به در بیمارستان اما کسانی که قادر به مراقبت از خود را در خانه.

به این منظور سلامت بخش شده اند به دنبال راه اندازی جداگانه به اصطلاح "COVID-19-مثبت" خانه های پرستاری برای کمک به مقابله با بحران.

تا کنون تنها یک خانه در لس آنجلس تعیین شده COVID-19 مثبت شهرستان وزارت بهداشت: کشور, ویلا در شمال, یک 87-تخت تسهیلات در کف دست است. این خانه در حال حاضر تحمل شیوع با 81 ساکنان و کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس که از هفته گذشته و 10 مرگ و میر گزارش شده به شهرستان مقامات بهداشتی.

تبلیغات

این خانه دارای یک شطرنجی نظارتی تاریخچه درآمد تنها یک ستاره — کمترین امتیاز ممکن در مدیکر پنج ستاره سیستم امتیاز. آن را نیز تا به حال اخیر نقض برای عدم پیگیری کنترل عفونت پروتکل یک بار بررسی بازرسی و شکایت سوابق نشان می دهد.

و Rockport, بهداشت و درمان, خدمات این شرکت است که نظارت کشور, ویلا جنوبی و بیش از 70 خانه در کالیفرنیا شد شکایت کرد و در ماه مارس توسط یک کارمند سابق گفت که او از کار اخراج شد برای امتناع از تخلیه بیماران بیمه شده از طریق دولت برنامه های پزشکی برای فقرا به اتاق را برای بالاتر-پرداخت بیماران با بیمه های خصوصی. ادعا شیوه رخ داده است قبل از شیوع کروناویروس.

در شکایت Lidice دیاز بود که مدیر توسعه کسب و کار در پومونا بهداشت و درمان و مرکز سلامتی ادعا کرد که مدیران آموزش کارکنان برای آماده سازی یک لیست از "باتري هاي معمولي مردم" به صورت روزانه. ساکنان در این لیست با توجه به شکایت شد, پزشکی بیماران است.

"این بیماران اغلب نمی خواهد که یک دکتر را به منظور اجازه و یا معرفی ترشح" با توجه به شکایت.

تبلیغات

در زمان های دیگر دیاز ادعا کرد او گفته شد برای تماس با بیمار و خانواده آنها اطلاع ساکن بود مرخص می شود و به "را بدون پاسخ است."

دیاز و وکیل او کاهش یافته است به نظر با استناد به جریان دادخواهی. Rockport, ارشد اجرایی, Dr. David نقره گفت: او با اعتماد به نفس اتهامات ثابت خواهد بود نادرست است اما برای اظهار نظر در مورد جزئیات طرح دعوی در دادگاه.

ماه گذشته اجرایی برای Rockport ارسال یک ایمیل به گفتن خانه های درون زنجیره ای آماده می شود به انتقال بیماران که نیاز به مراقبت های پرستاری ماهر تا راه را برای یک موج "به شدت بیمار بیماران" انتظار می رود برای شروع ورود از بیمارستان مراقبت حاد بودند که در "نیاز مبرم" از آزاد کردن فضای تخت.

ایمیل مطلع کارکنان که در کالیفرنیا عمومی وزارت بهداشت مورد نیاز برای هشدار دادن به ساکنان 30 روز قبل از قریب الوقوع تخلیه شده بود کاهش به 10 روز است که Rockport استخدام کرده بود قرار دادن آژانس برای کمک به پیدا کردن نقاط برای ساکنان.

تبلیغات

"ما درک می کنیم آن است که آسان نیست برای پیدا کردن ترشحات مقصد برای ساکنان که در یک سطح درآمد کم اما ما باید فعال باشید با ما تخلیه برنامه ریزی در طول این زمان دشوار" ایمیل گفت.

نقره گفت ایمیل شرکت خود را راه در پاسخ به یک هشدار از مقامات دولتی را به آماده شدن برای یک انتظار افزایش coronavirus بیماران.

"ما توافق کرده اند به انجام بخشی از ما" نقره ای نوشت به بار. "ایمیل به وضوح مراجع حصول اطمینان از امن و مناسب تخلیه. این مطلقا هیچ چیزی برای انجام با پرداخت نرخ و یا سطح درآمد از بیماران.

"ما منجر می شوند راه برای پاسخگویی به این لحظه" نقره اضافه شده است. "دیگر هیچ آسایشگاه شرکت کرده مثل ما."

تبلیغات

Rockstar به تازگی با ارسال نامه ای به شرکت های بیمه سلامت اطلاع رسانی به آنها است که این شرکت خواهد لایحه 850 دلار در هر روز برای بیماران مبتلا به کروناویروس با توجه به چندین خانه سالمندان صنعت کارشناسان مصاحبه شده توسط بار. نقره ای گفت: نمی دانم چه حرف آنها با اشاره به این که این مذاکرات به طور معمول انجام شده است. اما او گفت: خود شرکت تهیه شده بود به ارائه نرخ تخفیف و 850 دلار در هر روز حدود 20% تخفیف در چه مدیکر خواهد پرداخت.

Rockport, سابق, مدیر اجرایی, Dr. Michael Wasserman گفت: او شوکه شده بود توسط ایمیل به کارکنان و آموزش آنها را به آماده شدن برای تخلیه ساکنان به اتاق را برای coronavirus بیماران.

"به نظر من از منظر کسب و کار وجود دارد تنها یک دلیل برای انجام این کار. شما به جای بالاترین-پرداخت ساکنان آن خانه های پرستاری با بالاترین پرداخت, مردم," او گفت:.

"این خیلی اشتباه است که بگویید یک ضعیف فرد مسن در خانه سالمندان است که آنها تنها 10 روز به حرکت" واسرمن اضافه شده است. "نیمی از این افراد به زوال عقل است."

تبلیغات

هنگامی که کلمه شروع به گسترش در صنعت محافل در اواسط آوریل که Rockport فعلی مدیریت لابی شهرستان برای تعیین کشور, ویلا جنوبی به عنوان یک COVID-19-مثبت تسهیلات واسرمن فرستاده مسئولان شهرستان اطلاع آنها از خانه ضعیف نظارتی ثبت و هشدار داد که ارسال بيماران مبتلا به کروناویروس وجود دارد "را پایمال ظرفیت خود را برای مراقبت از خود موجود ساکنان."

دکتر زکریا روبین که با این نسخهها کار در کنترل بیماری مسری برای بخش عمومی وزارت بهداشت در پاسخ به واسرمن در یک ایمیل که این شهرستان را به دست بسته بود به دلیل "وجود ندارد عجله بزرگ از مکان های که مایل به انجام این کار است."

در ایمیل خود که reviewed by بار روبین توضیح داد: این شهرستان شد به دنبال خانه است که در حال حاضر شیوع طوری که آنها نمی خواهد شما معرفی ویروس به یک مرکز که آلوده ساکنان و کارکنان.

شهرستان روبین نوشت: همچنین به دنبال خانه که متعلق به یک زنجیره ای بزرگتر با تعداد زیادی از کارکنان بنابراین وجود خواهد داشت مردم در دسترس است برای پر کردن در زمانی که کارگران در تعیین تسهیلات مریض شدم و تا به حال به ماندن در خانه.

تبلیغات

روبین نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

لس آنجلس عامه کاهش یافته است می گویند که آیا آنها تا به حال بررسی کشور, ویلا جنوبی نظارتی و یا سابقه اخیر طرح دعوی در دادگاه علیه Rockport قبل از تعیین آن را به عنوان یک محل برای امکانات دیگر برای ارسال coronavirus بیماران.

در پاسخ به پرسش از زمان ناشناس اعلام در یک ایمیل که تعیین نباید دیده می شود به عنوان "حمایت از سلامت عمومی است."

تبلیغات

اما ایمیل اذعان مقامات شهرستان شد مشاوره با خانه و حصول اطمینان از که آن را به حال "بهینه روش در محل برای مراقبت از COVID بیماران است."

که می آید به عنوان یک شگفتی به حداقل برخی از افرادی که عزیزان در تاسیسات.

یکی از بستگان یک کشور ویلا جنوبی ساکن که آزمایش منفی برای این ویروس گفت که او تا به حال هیچ ایده اصلی تعیین شده بود یک COVID-19 مثبت تسهیلات تا زمانی که دستیار پرستار به او گفت و هشدار داد که او ممکن است بخواهید به یک دوست وجود دارد.

"بود که برای من ناراحت کننده به می دانم که آنها تصمیم به تبدیل آن به یک مثبت محل بدون اجازه کسی می دانم که گفت:" زن که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه در برابر او عضو خانواده است.

تبلیغات

تسهیلات وعده داده شده آن را در پیدا کردن یک خانه جدید برای او نسبت به زن گفت: اما از روز شنبه که هنوز هم تا به حال اتفاق افتاده است.

که به خصوص در مورد دلیل حتی قبل از همه گیر کشور, ویلا جنوبی به نظر نمی رسد به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست و در زمان وجود نداشت صابون در اعضای خانواده, اتاق گفت: کاری که با این نسخهها کار در بهداشت و درمان.

او گفت که او فکر کرده اید که چرا یک مرکز که با تلاش بهداشت در بهترین زمان را در نظر تبدیل خود را به یک COVID-19-مثبت تاسیسات "اگر آن را برای یک چک است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن