Coronavirus با شدت گرفتن در اورنج کانتی اما همین را بگویم که به طرفداران دیزنی

برای نزدیک به 65 سال دیزنی لند یک محل که در آن میلیون ها نفر آمد برای شاد کردند از جهان خارج است.سپس coronavir

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

برای نزدیک به 65 سال دیزنی لند یک محل که در آن میلیون ها نفر آمد برای شاد کردند از جهان خارج است.

سپس coronavirus آمار و Fantasyland غیر ممکن شد. والت دیزنی Co. تعطیل آن دو پارک و سه هتل در آناهایم در مارس 13, furloughing ده ها هزار نفر از کارگران و تعهد به بازگشایی تا امن برنامه ریزی برای حرکت به جلو آماده بود.

این پارک هنوز بسته اما دیزنی خرده فروشی مرکز شهر دیزنی, بازگشایی در این هفته به جمعیت بزرگ و بلافاصله یک flashpoint برای بحث در مورد اینکه آیا کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد به سرعت حتی به عنوان آن را می بیند تعداد رکورد COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان و افزایش مرگ و عوارض. نارنجی شهرستان شده است به ضربه بسیار سخت با بستری شدن در بیمارستان افزایش نزدیک به 100% در سه ماه.

در همان زمان در این شهرستان باقی مانده است یک چشمه از coronavirus مقاومت است. شهرستانها شکایت کرد به نگه داشتن سواحل باز است. سیاستمداران آشکارا در تمسخر پیشنهادات مقامات بهداشتی است که ساکنان پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. ساکنان hectored شهرستان ارشد بهداشت افسر به استعفا; ویدئوها از مشتریان که berated فروشگاه کارکنان اجازه می دهد آنها را در بدون ماسک رفت, خوب, ویروسی.

تبلیغات

بعد از ظهر روز جمعه صدها نفر از مردم سرگردان در اطراف مرکز شهر دیزنی یک نوار از رستوران ها و مغازه ها است که به پایان می رسد در دروازه به دیزنی لند و خواهر خود را پارک دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. آن را به حال بازگشایی روز قبل برای چنین خواست که امنیت تا به حال به نزدیک مجاور سیمبا پارکینگ به نگه داشتن مردم به دور است.

"ما فقط می خواستم به خارج و شروع زندگی دوباره گفت:" کیمبرلی Poff سالانه تصویب دارنده که با افتخار برگزار می شود تا جدیدترین خرید: نیروی دریایی آبی سالگرد 65 آستین پیراهن که برق زد در نور خورشید. او مجهز به دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده.

"برای کسانی از ما که عشق دیزنی آن را غم انگیز برای دیدن این پارک بسته گفت:" خانم Pebley که وجود دارد برای او جشن تولد 48. "ما منتظرش بوده ام از روز آن را بسته است."

در نگاه اول و نادیده گرفتن این واقعیت است که هر کس با پوشیدن ماسک در هر دیزنی مورد نیاز — صحنه شد و مانند هر روز دیگر در "شادترین مکان روی زمین."

تبلیغات

خانواده های عینک تی شرت با شخصیت های دیزنی — اردک دونالد کوک مرد آهن. کارگران جیک جیک کردن و لباس پوشیدن و شیک. صبر کنید برای ورود به دنیای دیزنی فروشگاه در محدوده 15 دقیقه تا یک ساعت.

اما این تلاش ها در حالت عادی تنها به اوج چگونه همه چیز احساس می شود.

همه وآمد به هتل شد مسدود کردن پنج لایه مانع شدن در مقابل جاده ای که منجر به پارک. مهمانان مجبور به عبور از چهار بازرسی — دما-مطالعه, ایستگاه, K-9 سگ نگهبان و یک آشکارساز فلز — قبل از اینکه مجاز به وارد کنید. کارگران در اطراف برای دیدن اگر هر گونه scofflaw در زمان خاموش یک ماسک و یا بیش از حد نزدیک به یک غریبه.

و با صدای بلند instrumental نسخه های دیزنی استاندارد مانند "ترکیه در ایران کلش" و "you've Got a Friend in Me" به عنوان یک ناهنجار موسیقی متن فیلم.

تبلیغات

هنر Yero فونتانا آمد را انتخاب کنید تا خانواده اش را کوکی ها مورد علاقه پس از آنها تا به حال به فروش می رسد روز قبل از. او 4 ساله و پسر پیتر می خواستم برای گرفتن عکس در خارج از پارک دروازه. سال پیش Yero فروش پاپ کورن در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

"وجود دارد بسیار نوستالژی چیزی که به آن" او گفت:. "تا آنجا که به سلامت و ایمنی و من نگران نیست.... من بیشتر نگران در مورد 'من می خواهم به قادر به دریافت کنید؟'"

"من فکر می کنم تا زمانی که همه دور باقی می ماند و احترام یکدیگر و اجتماعی فاصله آن باید خوب باشد و همچنان خوب گفت:" اشلی رودریگز یک دیزنی لند کارگر که عینک میکی موس گوش همراه با مینی ماوس ماسک و زرد دامن و پیراهن سیاه و سفید تزئین شده با شخصیت های کارتونی برای مطابقت با. مونتری پارک اقامت و همسرش, نیکلاس خود را صرف تاریخ اول عروسی و ماه عسل در پارک.

نیکلاس گفت که او احساس امن تر در مرکز شهر دیزنی از دیگر فضاهای عمومی.

تبلیغات

"در اینجا آنها در حال شستشو پایین همه چیز," او گفت:. "من بیش از حد مطمئن هستم کارگر در JCPenney واقعا تماشای چه خبر است."

"من فکر می کنم در حال حاضر جهان می تواند با استفاده از کمی شادی گفت:" هیلی Petzoldt مدیر نمک و نی یخ مغازه کرم در مرکز شهر دیزنی. فروشگاه چهار برابر حد انتظار فروش در طول روز پنجشنبه بازگشایی. در داخل نوار در طبقه مشخص شده فاصله امن. پلکسی گلاس جدا کارگران از مشتریان بیش بستنی صفحه نمایش.

"این کمی متفاوت است اما این یک واقعیت جدید ما همه شروع به تبدیل شدن به عادت کرده اند" 31 ساله در سانتا آنا مقیم گفت: به عنوان آهنگ تم اصلی خیابان برق رژه clanged خارج است. "ما در حال ساخت آن کار می کنند. شما هنوز هم می تواند لبخند خود را با چشم."

فقط چند ساعت بعد اورنج کانتی مقامات بهداشتی اعلام این شهرستان تا به حال تجربه دوم آن-کمترین روزانه coronavirus مورد کل و پنجم آن راست روز با شکوه 1,000 موارد است. در میان شهرستانها در اورنج کانتی, کالیفرنیا دوم است-بیشترین مورد در کل.

تبلیغات

دیزنی لند توچال ادامه داد: بسته شدن بیش از چهار ماه گذشته بود روانی زخم برای طرفداران خود را, اما آن را نیز لطمه می زند اورنج کانتی.

این بزرگترین خصوصی کارفرما در شهرستان با بیش از 30 ، 000 کارگران بسیاری از آنها در حال حاضر furloughed. یک 2019 Cal State فولرتون مطالعه نشان داد که رفت و آمد مکرر آورده حدود 8.5 میلیارد دلار به جنوب کالیفرنیا اقتصاد سال قبل.

آناهایم طولانی متکی دیزنی برای آن پایه های مالیاتی, چهره, $75 میلیون کسری بودجه. عرض در خارج از رفت و آمد مکرر در بندر بلوار معمولا شلوغ با گردشگران خالی هستند و یا سوار کردن.

دیزنی حمل مانند وزن در اینجا است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اصل معاف دیزنی لند از سفارش خود را منع اجتماعات بزرگ جرقه اعتراض به پایان رسید که پس از دیزنی اعلام کرد این امر به طور داوطلبانه تعطیل.

تبلیغات

در اواسط ماه ژوئن دیزنی لند اعلام کرد این امر بازگشایی در زمان پارک 17 جولای سالگرد حتی به عنوان coronavirus موارد در کالیفرنیا شروع به افزایش است. اما با کروناویروس صعودی که در حال حاضر در خود نگه دارد.

افتتاح مرکز شهر دیزنی این هفته ناراحت ادا Briceño صندلی از حزب دموکرات اورنج کانتی و دبیر متحد اینجا محلی 11 که نشان دهنده رفت و آمد مکرر هتل کارگران است.

"این بسیار ناامید کننده است که برای دیدن آنها باز شود که اورنج کانتی است دیدن فوق العاده بالا شماره از مردم با COVID" گفت: Briceño که تا به حال به قرنطینه خودش در ماه مارس پس از پسر او قرارداد این بیماری است. "دیزنی باید به فکر حفاظت از کارگران و خانواده و جوامع ما قبل از سود در وسط یک بیماری همه گیر."

اما او تنها یک صدا در میان عجله برای تبریک به حرکت می کند.

تبلیغات

در یک صدای جیر جیر شهردار آناهایم هری Sidhu مورد ستایش قرار داد دیزنی قصد دارد به آرامی سر کسب و کار به عنوان یک "نقطه عطف مهمی در بهبود آناهایم کالیفرنیا و ملت ما است."

این شهر رئیس دفتر ارتباطات مایک Lyster, همچنین ابراز پشتیبانی می کند.

"این یک زمان منحصر به فرد برای هر کسی بازگشایی و به طور طبیعی می آید با بسیاری از نگرانی اما راه آنها انجام شده است به عنوان مثال," او گفت:. "البته که باید انجام شود در یک راه امن و ما می دانیم که ما نمی خواهد به بازگشت به جایی که ما از یک سال پیش است."

"این بسیار عاطفی" دیزنی سخنگوی لیز Jaeger گفت: از بازگشایی. "مهمان بودند تشکر ما را به عنوان آنها در آمد. ما منتظرش بوده ام برای این روز برای مدت زمان طولانی است."

تبلیغات

برای کسانی که نشان داد تا coronavirus فقط یک چیز عبور — یک شوخی ،

"من می دانم که آن را احمقانه و ما در طول یک بیماری همه گیر, شما می دانید, ما امروز در اینجا برای گرفتن آن" ترک جان Cirelli 38 بود که به مرور و با شوهر, Jarrod برای یک محل به غذا خوردن.

در نزدیکی اردن پارکر منتظر در خط با خانواده اش در فروشگاه لگو با دو دختر بودند که در نیاز به برخی از سرگرمی. او "کمی نگران" در مورد کوروناویروس اما احساس کردند که آن را به حال فوت کردن.

اما حتی Andrea DeAvila یک وهیتیر resident که "هر روز" به دیزنی لند قبل از همه گیر احساس می شود که با وجود همه تلاش های بهترین چیزهایی که فقط نیست طبیعی است.

تبلیغات

"مرکز شهر دیزنی است که ظریف از نسخه دیزنی" گفت: 17-year-old, ورزشی موش گوش. "از آن شروع به محو شدن را به عنوان شما راه رفتن را از طریق."

دوست مایا لی لا هابرا ، او گفت که او "تنها صفت شخصیتی است که در آینده به دیزنی." "بسیاری از دوستان من بودند مانند," چه شما انجام می دهند در طول قرنطینه?'" بدون سفر به پارک گفت: 16 سال.

مایا عینک سطل کلاه پوشیده شده با میکی ماوس شبح. او نمی خواهد به طور معمول صرف زمان بسیار در مرکز شهر دیزنی اما در حال حاضر او تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

"این احساس متفاوت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب