COVID-19: کلرادو راهنمایی و رانندگی انتظار خط 125,000 مردم بلند

در میان کلرادو سازمان های بسیاری نهفته اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از COVID-19 شد بخش وسایل نقلیه موتوری و بر

توسط MORVARIDEASIA در 18 اردیبهشت 1399

در میان کلرادو سازمان های بسیاری نهفته اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از COVID-19 شد بخش وسایل نقلیه موتوری و برگشت به سرعت در حال حاضر که دولت عامل تحت فرماندار Jared پلیس را امن تر در صفحه اصلی برنامه شده است مبارزه برای حداقل 125,000 دلایل.

با توجه به راهنمایی و رانندگی سخنگوی جولی بروکس که تعدادی از افراد سازمان دیده اند در طول مدت زمانی که دفاتر بسته شد; علاوه بر راهنمایی و رانندگی تا به حال به لغو حدود 25000 قرار ملاقات. منجر به مرحله بازگشایی برخی از راهنمایی و رانندگی شاخه در مارس 4, مقامات تصمیم به جست و خیز پیاده روی و شروع با قرار ملاقات فقط و کسانی که مایل به برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است تا به حال به انجام این کار با تلفن, در تلاش برای جلوگیری از آنچه بروکس توصیف به عنوان "انتصاب فروش است."

قابل پیش بینی "یک حجم بالایی از تماس" آب گرفتگی در. "حتی قبل از ما باز ما 800 تماس در صف," او می گوید.

نتیجه این شد gridlock. تلاش برای دریافت از طریق حدود ظهر دیروز, مه 6 باعث یک پاسخ خودکار توصیه دیگری را امتحان کنید "در طول ساعات کار منظم." در ضمن اگر راهنمایی و رانندگی بود دوباره راه اندازی آنلاین زمانبندی این کار نبود برای خیلی از آن روز. از طریق بعد از ظهر, سیستم نشان داد هیچ تاریخ یا زمان در دسترس باقی مانده از سال 2020 است. ما در نهایت آن را به همکاری کمی پس از 5 p. m.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این وضعیت به احتمال زیاد به باقی می ماند دیوانه در حالی که برای. توسط بروکس برآورد حدود 75 درصد از مردم با تماس با بخش شده اند قادر به استفاده از سایت راهنمایی و رانندگی به منظور تمدید مجوز و مانند آن — هر چند افرادی که مجوز منقضی شده در طول خاموش کردن (مثل مال شما واقعا) را به بازدید از یک دفتر. اضافه کردن فوق 25000 نفر قبلی که قرار شد از بین برود با این بیماری همه گیر پاسخ و جمع شدن است.

انتصاب فروش تنها اضافه شده به سردرد است. این شد یک چیزی که پس از تصویب مجلس سنا در لایحه 251, همچنین شناخته شده به عنوان کلرادو جاده و امنیت جامعه عمل می کنند که مجاز به صدور کلرادو مجوز راننده راهنما مجوز و یا کارت شناسایی "به آن دسته از افراد که یا نمی توانید نشان دادن حضور قانونی در ایالات متحده و یا می تواند تنها نشان دادن موقت حضور قانونی در آمریکا"

"این یک جمعیت است که می تواند انجام شود با استفاده از" بروکس یادداشت ها. "بنابراین آنچه که ما تا به حال بود کسی که خواهد آمد در گرفتن یک دسته از ملاقات و سپس می گویند به مردم 'اگر شما می خواهید یک قرار ملاقات شما باید به من پرداخت 10 دلار است.' این یک کسب و کار واقعی از فروش آنها. و هنگامی که ما باز کردن بیش از 20 ، 000 قرار ملاقات برای ما سخت است در پایان به عقب لزوما به گرفتن کسی قبل از آنها دریافت نگه دارید از 100 نفر از آنها را."

مردمی که آیا مدیریت برای تضمین راهنمایی و رانندگی انتصاب به تمدید مجوز خود را متوجه خواهد شد برخی از تغییرات. مثلا چشم و آزمون انجام خواهد شد با مد افتاده نمودار به عنوان یک مخالف ماشین آلات با تکنولوژی بالا به منظور افزایش اجتماعی فاصله. علاوه بر این شرکت کنندگان باید پوشیدن ماسک — به جز زمانی که عکس خود را گرفته شده است.

به کار از طریق جمع برخی از راهنمایی و رانندگی و دفاتر در حال ارائه گسترده و ساعت های آخر هفته; جزئیات را می توان در myDMV سایت.

"مردم فکر می کنند ما فقط نشسته است در اطراف برای هفت هفته, اما من می توانم به شما اطمینان دهم که چنین نیست" بروکس می گوید. "و در حال حاضر ما در حال برخورد با 150,000 100,000 یا افرادی که مایل به رسیدن به یک دفتر و هر کس می خواهد به انجام آن در این هفته است."

بهتر است در خط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن