COVID-19: دنور املاک و مستغلات هنوز هم تقاضا قوی, کارشناس می گوید

تقاضا برای املاک و مستغلات دنور ماندن قوی با وجود COVID-19 بحران ؟ چیزی که کارشناسان صنعت گفت: در سال های اخیر

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

تقاضا برای املاک و مستغلات دنور ماندن قوی با وجود COVID-19 بحران ؟

چیزی که کارشناسان صنعت گفت: در سال های اخیر داستان در مورد قیمت خانه برگزاری استوارتر از حد انتظار طول اقامت در خانه نظم و قوی شروع به از سر گیری در فرد و نمایش آن در میان کلرادو را امن تر در صفحه اصلی برنامه — و جیم اسمیت صاحب طلایی املاک و مستغلات می بیند مقدار زیادی از شواهد که این روند ادامه خواهد داد.

"وجود دارد یک زیر-عرضه خانه" در منطقه مترو دنور اسمیت می گوید. "ما در حال رفتن به یک تصادف به دلیل وجود بیش از حد تقاضا و بیش از حد کمی از عرضه است."

اسمیت برای تلفن های موبایل به عنوان صعودی در مورد صحنه های محلی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد باز گشت برای اقتصاد ملی — جالب است که با توجه به این که اسمیت ساخته شده است تهمت انتقاد بخشی از نام تجاری خود را. برای بیش از یک دهه اسمیت منتشر کرده است یک سری از ستون هفتگی در YourHub یک شعبه از دنور پست که متکی بر محتوای تولید شده توسط کاربر. و برای بسیاری از آن زمان اسمیت کنار مشاهدات خود را در مورد بازار مسکن در طول شهری راهرو با مطالب سیاسی که بدست تدریج بیشتر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن از اواخر.

نمونه در دسترس اسمیت وبلاگ شخصی شامل "چرا تهمت حامیان بنابراین متعهد که هیچ چیز را تغییر ذهن خود را?" و "COVID-19 بحران قرار دادن تهمت را تحقیر علم به آزمون. چگونه کار می کنند؟," که دارای یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن svengali و جهان-کلاس دروغگو Roy Cohn.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تا زمانی که در اوایل سال جاری خطوط فاصل بین اسمیت تفکرات در املاک و مستغلات و رویدادهای جاری شد مبهم است. اما به تازگی او ساخته شده یک نقطه جدا کردن آنها و حتی راه اندازی یک GoFundMe کمپین به امور مالی خود را سیاسی مشاهدات که اجرا تحت عنوان "صحبت کردن ترکیه است." که تلاش کرده است بیش از $6,700 سمت هدف از 8 ، 000$.

او forthrightness نشده هزینه های او را به یک مقدار قابل توجهی از کسب و کار می گوید اسمیت سابق روزنامه نگار. "زمانی که من شروع به صحبت کردن من ساخته شده یک محاسبه: من فکر می کردم پس از 99 درصد از realtors را به شما بگویم که خود را سیاسی گرایش, اگر من نشان می دهد, معدن و سپس دموکرات ها به طور طبیعی جذب به سمت من چرا که آنها می خواهم احساس 'در اینجا یک مسکن است که سهام ارزش من' — و اگر من از دست دادن برخی از قوس محافظه کار فرد در سمت راست که به کمتر از آنچه من می خواهم به دست آوردن در سمت چپ."

به طور کلی او ادامه می دهد: "من فکر می کنم آن را به من کمک کرد بیش از آن را به من صدمه دیده است" — به خصوص از آنجا که تعداد قابل توجهی از مذاکرات هواداران که احترام صداقت خود را به کار با او بیش از حد او می گوید.

اسمیت کردم هیچ کمبود از مشتریان در حال حاضر به دلایل او به تشریح در مارس 7 ارائه "لیست جدید و نمایش آن رسید و هفته گذشته پس از فرماندار کاسته نشان دادن محدودیت." او می نویسد: "در مجموع 1,648 خانه در 25 مایل از دولت و کنگره شده بودند در دنور MLS [چندگانه مثال خدمات] بین پنج شنبه, مارس 26 و شنبه, مارس 2nd. که بسیار نزدیک به 1,885 شماره وارد شده در MLS در همان هفت روز در سال 2019 و بیش از دو برابر 819 خانه های ذکر شده دو هفته قبل. (در طول هفته از مارس 19 تا 25, تنها 993 خانه وارد شد در MLS.) از کسانی که 1,648 لیست 29 به خارج از MLS پایان همین هفته به دلایل نامعلوم و ده وارد شدند به عنوان "فروخته شده" تا کنون که بدون فعال بودن. که هنوز هم در سمت چپ 1,609 جدید فعال لیست 511 که در حال حاضر تحت قرارداد توسط سهشنبه ظهر. که به طور قابل توجهی بالاتر از 405 خانه که رفت و تحت قرارداد تا پایان مدت مشابه سال گذشته است."

این حجم از خواص در دسترس حس می کند که بازدید از یک تاریخی دیدگاه اسمیت معتقد: "مردم در حال رفتن به در مورد چگونه ما در حال رفتن به یک تصادف در سال 2008" در طی چه شد شناخته شده به عنوان رکود بزرگ او اشاره می کند. "اما شرایط کاملا متفاوت است. آنچه اتفاق افتاده است در سال 2008 در نتیجه وام های مسکن که در حال نوشته دیگر به دلیل کنترل اجرا به عنوان یک نتیجه از حادثه و نیز وجود دارد overbuilding در سال 2008 در حالی که در حال حاضر به اندازه کافی خانه ساخته می شوند."

رکود اقتصادی "می تواند احساس در بازار لوکس" او اذعان دارد. "میلیون دلار خانه رنج می برند ممکن است کمی اما نه خیلی زیاد. اگر چه افراد ثروتمند زیادی از نقدینگی آن را عمدتا در سهام و آن را زمان مناسبی برای فروش سهام در زمانی که بازار را افسرده. اما طبقه متوسط رو به پایین طبقه متوسط و بالا-وسط کلاس به حد آنها می توانیم یک خانه هنوز هم یک بازار قوی. وای نیاز به خانه و جمعیتی نیاز به کوچک. من کاملا متقاعد شده است."

کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد جیم اسمیت در املاک و مستغلات و سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن