COVID-19: Dodging A$$سوراخ در سنگ قرمز دنباله

حتی اگر دنور اجباری ماسک قوانین بیش از COVID-19 نیست در میان سخت ترین در دولت هر کسی که شانه خالی پوشش صورت می

توسط MORVARIDEASIA در 23 اردیبهشت 1399

حتی اگر دنور اجباری ماسک قوانین بیش از COVID-19 نیست در میان سخت ترین در دولت هر کسی که شانه خالی پوشش صورت می توان ارزیابی زندان زمان و تا 999 دلار جریمه برای نقض — بعید است چشم انداز اما یک واقعی. این شهرستان را بسیار داده شده تا در ساخت ساکنان همین ماسک در پارک صرفا معرفی خود استفاده و آن را قطعا تا به حال یک اثر.

ماسک-پوشیدن در خارج از منزل در منطقه مترو شد و در حال حاضر دارای لیت و لعل زیاد قبل از راه اندازی کلرادو را امن تر-در-صفحه اصلی, برنامه, اما آن را قطعا کاهش اواخر به عنوان توسط اثبات اخیر پیاده روی در سنگ قرمز دنباله بخشی از دنور, ديد کوه, پارک, سیستم زمانی که به مراتب کمتر از نیمی از کسانی که لذت بردن از خارج از منزل بزرگ شد و نقاب و اجتماعی فاصله کامل بود شوخی است.

اعطا چنین مردمی نمی تواند توصیف به عنوان scofflaws. اما بر اساس تجربه ما بسیاری از آنها تشکرها.

من پیوسته در پیاده روی توسط چهار نفر از اصحاب. حتی اگر ما می دانیم هر یک از دیگر و صرف زمان با هم پس از همه گیر همه ما عینک ماسک و دقیق باقی می ماند حداقل شش فوت دور از یکدیگر. هنوز ما قادر به شرکت در گفتگو در طول نزدیک به دو ساعت ما صرف زرق و برق دار نوین و انشعابات آن و همچنین لذت بردن از صرف وقت با یکدیگر حتی اگر ما کمی بیشتر از لحاظ فیزیکی دور از حد معمول.

مشکلات زمانی بود که ما با آن مواجه کوهنورد و یا دوچرخه سواران آینده جهت دیگر یا به صورت جداگانه و یا در محکم بسته بندی شده در گروه های دو یا سه یا چهار. احتمالا 70 درصد از کسانی که در پا و 95 درصد از سواران به حال صرفنظر پوشش و اکثریت قریب به اتفاق مشترک, مشترک دیگر مشخصه: هنگام نزدیک شدن به مردم با پوشش صورت آنها خواهد...نه...حرکت...بیش از.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برخی از بخش هایی از دنباله ساخته شده شش پا فاصله دشوار است اما با یک استثنا در این کوهنورد نمی سعی کنید به حداکثر رساندن شکاف موجود است. به جای آنها رفت راست پایین وسط دنباله. بیش از نمی گه در مورد اجتماعی, فاصله, بسیاری از به نظر می رسید به طور فعال خشمگین شدن این ایده که آنها باید موظف به حرکت می کند به فعال کردن برخی دیگر لنگ-o تا ترس از ابتلا به یک برنامه ویروس است که آنها می رفته خارج به دنبال مانند پناهندگان از عفونت بيمارستان.

به طوری که آنها نمی تونست به ما هم تقلا کردن دامنه به گسترش span بین ما و یا زمانی که این گزینه در دسترس نیست, به سادگی به نوبه خود ما پشت به آنها و اجازه دهید آنها را پاس با ما چهره اشاره کرد و در جهت مخالف.

این اتفاق نمی افتد یک بار یا دو بار در طول ما افزایش آن بیشتر شبیه به پنجاه تا صد برابر. وجود دارد و دیگر مشکلات عبور بیش از حد. یک ماسک-رایگان خانواده چهار نفری (مادر پدر دو نوجوان پسر) بودند محزون می خوانی از شکل و تا به حال به نگه داشتن توقف برای گرفتن نفس خود را — و آنها همواره بنابراین در دنباله تقاطع که در آن ما تا به حال به تصویب در اینچ از آنها را به عنوان آنها huffed و اغراق و نگاه به عنوان اگر آنها می رویم به از دست دادن هوشیاری. این رخ داده است سه بار جداگانه و در یک مناسبت من تا به حال به هاپ در سراسر سنگ در اجرا کردن جریان طوری که عملا در بالای آنها. ما در واقع تغییر مسیرهای پیاده روی برای جلوگیری از این گروه و هنوز زخم به طور مستقیم در پشت آنها قبل از ما پیاده روی انجام شد.

هنگامی که ما گذشت کوهنورد با ماسک در زمان ما پیشنهاد شهردار مایکل هنکاک و تشکر از آنها را برای پوشیدن پوشش صورت و دوستانه قدردانی از پاسخ ما را دریافت تاسیس یک لحظه خویشاوندی. اما این گروه به طور قابل توجهی کوچکتر از یک است که رد ماسک و اجتماعی فاصله با برخی از اعضای دومی به وضوح به دنبال بر هر کسی که تا به حال به عنوان یک ادم احمق و ابله.

این محیط است که کوهنورد در دنور کوهستان پارک ها و فراتر از آنها در مواجهه امروز — و به احتمال زیاد برای آینده ای نزدیک است. هیچ پوشش آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب