COVID-19: بسته طلایی روشن کریک برای جلوگیری از جولای 4, ویروس متحرک

قبل از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته طلایی مقامات اعلام کرده اند نامعلوم بسته شدن دسترسی به پاک کردن نهر داخل م

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

قبل از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته طلایی مقامات اعلام کرده اند نامعلوم بسته شدن دسترسی به پاک کردن نهر داخل محدوده شهر در تلاش برای جلوگیری از مرتب کردن بر اساس COVID-19-سلامت کابوس تجربه شده توسط تخته سنگ. در مه 20, مقامات مسدود کردن مسیرهای محبوب به Boulder Creek پس از بزرگ تا حد زیادی ماسک-رایگان جمع آوری ویدئو: با این حال هنوز هم تجربه نگران کننده سنبله در مورد رمان coronavirus تا حد زیادی به لطف اضافی احزاب جشن فارغ التحصیلی و روز یادبود.

شهر طلایی مدیر Jason Slowinski نگران یک سناریوی مشابه در خود جامعه است. "در آخر هفته گذشته این جمعیت در امتداد نهر به ما نگرانی عمیق خود را در دیدن همایش بزرگ اجتماعی بدون فاصله و تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک او گفت:" در یک بیانیه صادر ژوئیه 1. "از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به طور معمول به ارمغان می آورد حتی بزرگتر جمعیت به طلایی. با افزایش COVID-19 موارد در کشورهای همسایه که در آن بسیاری از بازدید کنندگان از آمدن ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال اضافه کردن به مشکل اینجا در کلرادو."

Clear Creek Trail طریق طلایی است که در واقع یک محل عالی برای تفریح و سرگرمی به همین دلیل است که ما به آن بهترین دنور, جایزه بهترین, شهری, راه رفتن در 2019. اما پس از ظهور COVID-19 دنباله را دقیقا نمی یک مدل مناسب همه گیر-عصر آداب معاشرت است. پس از مارس 21 بازدید دارد و ما گزارش اجتماعی-فاصله نتواند در نقطه ای اشاره کرد که در صورت پوشش بودند به ندرت استفاده می شود حتی زمانی که افراد در عرض شش متر از یکدیگر است.

پس از مطالعات نشان داده اند که چنین اقداماتی منجر به کمتر عفونت اگر مردم در خارج از منزل به عنوان مخالف به داخل — اما این مزایا باید محدودیت های خود را به عنوان نشان داده شده توسط ویروسی افزایش در بولدر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با که در ذهن طلایی را تعطیل خیابان در نزدیکی نهر برای هر کس دیگر از ساکنان و قرار دادن نرده های موقت در نقاط دسترسی. اما دنباله خود را هنوز هم در دسترس خواهد بود چرا که می گوید طلایی شهردار لورا واینبرگ در بیانیه خود "ما می خواهیم هر کس قادر خواهد بود برای لذت بردن از تمام چیزهای طلایی را ارائه کرده است." او می افزاید: "این یک تصمیم دشوار برای ما به اما در این بی سابقه ای بار ما باید به آنچه که اعتقاد ما بر این است که بهترین ها را برای سلامت جامعه ما است."

در ضمن Slowinski ارسال خواهد شد نظم اداری بعد از امروز نیاز به ماسک پوشیده می شود در اموال عمومی در طلایی. شورای شهر همچنین قصد دارد یک جلسه ویژه در چهار شنبه 8 ژوئیه به نظر فرمان اضطراری الزامی به استفاده از صورت پوشش است که می تواند در گسترش توصیه در حال حاضر در محل. عضو شورای JJ ماهی قزل آلا معتقد است که "ماسک دهد توانایی برای مردمی به ادامه قادر به رفتن به کسب و امیدوارم یک بار دیگر لذت بردن از نهر همه در حالی که حفاظت از هر یک از دیگر."

نهر خواهد ماند بسته "تا اطلاع ثانوی" شهر تنش — اگر چه این موضوع از راه های امن برای از نو خلق خواهد شد مورد بحث در گلدن شورای شهر را به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه در روز پنج شنبه, جولای 9. آیا می شود جای تعجب نیست اگر دیگر شهرداری را به مراحل مشابه در روزهای آینده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب