COVID-19 نشده آهسته روان-گروه راک Eldren

سیاتل indie-rock supergroup خدمات پستی آمار در پرنیان 2020 با تک "ما را تبدیل به سایه ها" حتی اگر این گروه منت

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

سیاتل indie-rock supergroup خدمات پستی آمار در پرنیان 2020 با تک "ما را تبدیل به سایه ها" حتی اگر این گروه منتشر شد آن را پانزده سال پیش. این آهنگ از آلبوم در مورد انباشت مواد غذایی و امتناع از بیرون می آیند تا زمانی که "این است که بیش از همه" احساس طرز مرموزی در خانه امروز — در یک سال آغاز شده است که یک موسسه خیریه به ظاهر برای کمک به کودکان گرسنه و سپس با استفاده از این پول برای خرید مکمل های تغذیه ای خود را از Infowars.

دنور psych-سنگ پنجگانه Eldren در بر داشت آهنگ ویژه تند و تلخ آن را به عنوان soldiered از طریق COVID-19 همه گیر به طوری که این گروه با استفاده از پوشش به کلاه کردن آن چهارده-آهنگ و ویدئو چرخه جدایی جلسات. گروه, شاد, LSD-سفر-استناد می دهد نسخه اصلی و جدی اجرا برای پول خود را. این آهنگ دعوت با کیفیت مانند اگر یک فرقه شدند بازی را به عنوان شما اتفاق افتاده توسط: شما ممکن است پیوستن آشکار, اما شما می خواهم به احتمال زیاد نشستن از طریق یک جلسه و به پیک نیک.

"ما آغاز شده است که درست در آغاز قرنطینه می گوید:" خواننده و گیتاریست تایلر Imbrogno. "ما مقدار زیادی از چیزهای مختلف بسیاری از سبک های مختلف دوره ها و ژانرها را پوشش می دهد اما ما می خواستیم به انجام یکی بود که به ویژه مناسب برای زمان است."

گیتاریست و خواننده ناصر ملک می گوید: bandmates تکنولوژی مدرن استفاده می شود به طوری که آنها می تواند ضبط موسیقی بدون اینکه قادر به گرد هم می آیند در حس فیزیکی.

"این یک فرصت خوب برای ما به یاد بگیرند که چگونه به کار از راه دور" او می گوید. "این نوع از ما مجبور به رشد به عنوان هنرمندان ضبط. ... تمام فیلم های ما ساخته شده و ما ساخته شده خودمان. ما واقعا به هر کسی که به ما کمک کند و همه موسیقی ما ساخته شده است که خود تولید شده و خود تسلط."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

جدایی جلسات نشان دهنده انواع ژانرهای موسیقی و خلق و خو. Eldren تحت پوشش بیتلز Soundgarden و Tenacious D به نام چند. این bandmembers نگاه به ورزش به عنوان یک راه برای از آن لذت ببرید اما پیشرفت به عنوان هنرمندان.

"وجود دارد غمگین آهنگ ها وجود دارد به موقع آهنگ به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر" مالک می گوید. "و پس از آن وجود دارد فقط نوع خیط و پیت کردن-کردن آهنگ ها. ما ادی مورفی ', پارتی, تمام وقت,'"

یکی از قابل توجه آهنگ در مجموعه تله نسخه از "Hooked on a Feeling" توسط B. J. Thomas و بعد Blue Swede کامل با مسلسل سلام کلاه, مصنوعی, خطوط و autotune خواننده است که تعریف این ژانر است. Imbrogno حتی تزئین صورت خود را با خالکوبی جعلی و او باعث می شود قانع کننده ای به دنبال زیر لب سخن گفتن رپ. (هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا او را ترک گروه به دنبال یک حرفه انفرادی.)

"ترانه در واقع مناسب بهتر است در یک تله آهنگ از آنها در سبک آنها نوشته می گوید:" ملک.

COVID-19 به قتل رسیده است موسیقی زنده پس از ماه مارس اما اعضای Eldren شده اند پرکار در خروجی های خود را. آنها طرح در جریان انتشار جدایی جلساتو آنها را همانطور که-هنوز-untitled album که امیدوارم رها گاهی اوقات در ماه اوت. آنها می گویند رکورد جدید را بیشتر آلی صدا از آخرین آلبوم, Miss اطلاعات سالخورده.

"این ممکن است کمی از یک حرکت به عقب به آلی و بیشتر شخصی آهنگ ها — آلی در شرایط تلفن های موبایل از ابزار" Imbrogno می گوید. "من فکر می کنم از دست ندهید اطلاعات خم بیشتر به سمت سنتز و الکترونیکی نوع از مسائل به لحاظ محتوا و sonically."

مالک می گوید نسخه آتی است کمی بیشتر مشارکتی و گروه احساس می کند راحت تر با صدای خود و اظهار داشت: "بهتر شیار."

"تایلر و من خیلی بیشتر با هم" مالک می گوید. "در دست اطلاعاتبسیاری از آهنگ ها بودند وزین به صورت جداگانه."

روز جمعه Eldren ویدیویی منتشر کرد که در آن آخرین مجرد "سقوط کرد." این آهنگ در مورد پاسخ عاطفی را هنگامی که شما برای اولین بار تبدیل به شیفته با یک شخص و یا مکان تا به حال حدود 10 ، 000 جریان در Spotify که از هفته گذشته با توجه به انتشار اخبار از این گروه است. در این ویدئو ویژگی های فیلم از قبل و بعد از COVID-19 همه گیر آغاز شد عبارتند از: "b-roll" عکس های گرفته شده در طول ملک سفر به ژاپن است.

"من در سفر به ژاپن با دختر بچه, شریک زندگی, شریک زندگی من و یک دسته از دوستان ما" مالک می گوید. "بسیاری از این فیلم است که از توکیو کیوتو و ناگانو منطقه است."

Imbrogno می گوید که گروه شات های باقی مانده فیلم در اطراف منطقه دنور و اجتماعی-حقوقی; او تضاد بین خانه شادتر از ملک را به ژاپن سفر و در حال حاضر روز است.

"این هنوز هم امیدوار نگاهی به آینده," او می گوید. "بلکه می گوید کمی در مورد دوگانگی که در آن ما در حال حاضر و چه زندگی بود و آنچه ما می توانیم امیدوارم بازگشت."

برای کسب اطلاعات بیشتر را بررسی کنید Eldren وب سایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب