COVID-19: چگونه تظاهرات سیاسی می تواند کمک به گسترش این ویروس

مه 28 رالی در ایالت کلرادو کنگره آمریکا در حمایت از جورج Floyd — که در مینیاپولیس در اوایل این هفته پس از گفتن

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

مه 28 رالی در ایالت کلرادو کنگره آمریکا در حمایت از جورج Floyd — که در مینیاپولیس در اوایل این هفته پس از گفتن افسران پلیس "من نمی توانم نفس بکشم" در سرد اکو از اواخر اریک گارنر کلمات نهایی — خشونت تبدیل شد, با چند عکس از کار اخراج شدند و معترضان در حال اجرا از طریق شیمیایی مه از کپسول های گاز.

این رویداد و دیگر تظاهرات میله میله برای آخر هفته ها را افزایش مسائل ایمنی تحت هر شرایطی — اما مداوم COVID-19 همه گیر می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از نگرانی. بسیاری از تظاهرکنندگان در مرکز شهر دنور دیروز ماسک عینک, اما درصد قابل توجهی تصمیم به انجام این کار و مفهوم اجتماعی فاصله به سرعت از بین رفت زمانی که این صحنه تبدیل به هرج و مرج بالا بردن چشم انداز است که این ویروس می تواند انجام شود به مراتب فراتر از کنگره این زمینه.

یک مطالعه که به بررسی یک نوع بسیار متفاوت از اعتراض دولت کاپیتول — عملیات ترافیکی یک مارس 19 تظاهرات علیه کلرادو اقامت در خانه سفارش — نشان می دهد که دقیقا چگونه آن را می تواند رخ دهد. به طور خاص, تلفن همراه داده ها نشان می دهد که مخالفان در این تظاهرات تعداد حتی بیشتر از آنها اجتناب اجتماعی فاصله و ارضا روی صورت, پوشش, پس از آن سفر به طیف گسترده ای از مکان ها در سراسر کشور و فراتر از آن به طور بالقوه آوردن ویروس با آنها.

تحلیل انجام شده توسط کمیته حمایت از مدیکر به رهبری راب Davidson اورژانس-اتاق پزشک مستقر در میشیگان غربی است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

عملیات ترافیکی "آغاز شده در اینجا در میشیگان در مارس 15," دیویدسون می گوید. "نگرانی ما این بود که این مردم نبودند اطاعت اجتماعی-فاصله توصیه نمی با پوشیدن ماسک و تجمع در یک مکان مرکزی. ما تعجب: کجا می خواهند زمانی که آنها انجام می شود ؟ آنها پتانسیل چیدن این ویروس در یک رویداد مانند این است که احتمالا یکی از این بیشتر در معرض خطر انواع اجتماعات را به جای ؟ و تلفن همراه داده ها نشان داد که بیش از یک دوره 48 ساعته آنها به پایان رسید تا در بسیار متفاوت مکان در سراسر دولت است."

This Committee to Protect Medicare map shows where participants in Operation Gridlock went after the protest.

این کمیته برای محافظت از مدیکر نقشه نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان در عملیات ترافیکی رفت و پس از اعتراض.

میشیگان رالی سرعت دیگران را وادار از جمله یکی در دنور که درو جمعیت از سراسر منطقه است. با توجه به Davidson, تلفن همراه داده ها از منظره نشان داد که "افراد از بسیاری از مکان های مختلف در خارج کلرادو: اوماها نبراسکا, Topeka, کانزاس, آماریلو تگزاس, Santa Fe, New Mexico, Salt Lake City, لاس وگاس است."

و زمانی که آنها به رهبری, صفحه اصلی, آنها به راحتی می تواند گرفته اند COVID-19 با آنها را به عنوان نه چندان دوستانه فراق هدیه.

چند هفته دوره کمون مرتبط با رمان coronavirus باعث می شود آن را دشوار است به دانستن این که آیا عملیات ترافیکی معترضان باعث ویروسی شعله ور شدن یو پی اس را در خانه های خود را, اما دیویدسون احساس می کند که خطر ابتلا به که می افتد این است که آشکار است. که یکی از دلایل چرا او را آوازی حمایت بسیار گسترده تر تست و پیگیری تماس با ردیابی.

"بدون این که آن را رایگان برای همه" او را حفظ می کند. "اگر سیاست شما این است که واکنشی به بستری شما در واکنش به چیزهایی که اتفاق افتاده است چهار تا شش هفته پیش و این بدان معناست که اقتصاد باز در هر راه است رفتن به ادامه برای به تعویق خواهد افتاد."

از نظر ایدئولوژیک عملیات ترافیکی و اعتراضات جورج فلوید مرگ باید چیزی مشترک — اما وقتی که می آید به COVID-19 خطر گسترش بیشتر این است که همه بیش از حد مشابه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب