COVID-19: چگونه ثروتمند قادر به ماندن امن تر از فقیر در کلرادو

ثروتمند Coloradans شد بهتر قادر به دنبال به تازگی به این نتیجه رسیدند stay-at-home منظور از کسانی که با کمتری

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

ثروتمند Coloradans شد بهتر قادر به دنبال به تازگی به این نتیجه رسیدند stay-at-home منظور از کسانی که با کمتری منابع است. به عنوان یک نتیجه غنی تر ساکنان ماند امن تر از وحشیانه موج اول این بیماری همه گیر کوروناویروس نسبت به فقیر هستند.

این است که در میان takeaways از "کلرادو تحرک الگوهای طول COVID-19 پاسخ به" جذاب گزارش جدید از یک کلرادو بهداشت عمومی گروه مدلسازی دانشمندان از کلرادو دانشکده بهداشت و دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی در مس Anschutz پزشکی پردیس پیوست توسط اعضای تیم وابسته به دانشگاه کلرادو در بولدر دانشگاه دنور کلرادو و دانشگاه ایالتی کلرادو تحت رهبری CSU را جود Bayham.

خدمه با استفاده از داده های تلفن همراه برای ردیابی الگوهای تحرک در کلرادو در طول شیوع بیماری را در مراحل اولیه — یک تکنیک است که اثبات پربار در طول این دوره است. (تحقیقات توسط مترقی کمیته حمایت از مدیکر به تازگی اعمال رویکرد ضد قفل تظاهرات منجر به یک نگهبان گزارش که در روز پس از "عملیات ترافیکی" اعتراض در ایالت کلرادو کنگره در آوریل 19, شرکت کنندگان به رهبری از دنور به وایومینگ, نبراسکا, اوکلاهما, نیومکزیکو و یوتا بالا بردن شبح که آنها ممکن است برداشت ویروس اینجا را گرفته و آن را به عقب به صفحه اصلی متحده است.)

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در میان چیزهای دیگر, کلرادو مطالعه نگاه به ساعت که ساکنان این دولت صرف در خانه با سطح درآمد. زمان بالاترین بود برای کسانی که با اکثر منابع در حالی که کسانی که در پایین براکت قادر به ماندن در خانه کمتر. کسانی که با درآمد بیش از 100.000 دلار در صدر این فهرست و پس از آن خانه آوردن $75,000 $100,000; $25 ، 000 به $75,000; و در نهایت در زیر $25,000.

COVID-19: How Rich Were Able to Stay Safer Than Poor in Colorado (2)

رفتار تفاوت میان Coloradans از سنین مختلف بودند شواهد زیادی در, بیش از حد, اما الگوی نیست تقریبا به شسته و رفته است.

ساکنان بین سنین 15 و 29 صرف حداقل زمان در خانه, اما مردمی سن 60 سالگی و بالاتر بودند بیشتر از افراد بین 30 تا 59 — چه به طور معمول از فکر به عنوان یک فرد نخست اشتغال سال است. در تمام احتمال, هر چند بسیاری از کسانی که در آخرین رده قادر به کار از راه دور به جای رفتن به دفاتر که ممکن است بسته تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

COVID-19: How Rich Were Able to Stay Safer Than Poor in Colorado (3)

یکی دیگر از گفتن گرافیک شامل تعداد بازديد روزانه که Coloradans ساخته شده به فروشگاه های مواد غذایی. در ماه مارس در اوج وحشت خرید مرتبط با این بیماری همه گیر در حدود 8 درصد از دنور ساکنان به بازار رفت و هر روز. اعداد کمتر بود برای سه نفر دیگر از کلرادو, شهرستان—, Eagle, Larimer و مسا — اما در هر بازديد روزانه شروع خزنده تا به مه تبدیل به ممکن است.

COVID-19: How Rich Were Able to Stay Safer Than Poor in Colorado (4)

و پس از آن وجود دارد رستوران آمار. از Eateries بسته بودند به محل غذاخوری در طول اقامت در خانه نظم و که هنوز هم درست است برای بسیاری از دولت تحت کلرادو در حال حاضر امن تر در صفحه اصلی برنامه — اگر چه در 18 مه فرماندار Jared پلیس اشاره کرد که به شدت رستوران reopenings تحت دستورالعمل های جدید از جمله تاکید بیشتر در هوای آزاد, خدمات هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد با پایان ماه.

با اینحال سنگین در صد از ساکنان در دنور, Eagle, Larimer و مسا ادامه به سرپرستی رستوران ها ارائه منظقه انتخاب کنید و تحویل روزانه.

COVID-19: How Rich Were Able to Stay Safer Than Poor in Colorado (5)

چنین وفاداری نشان می دهد که وجود دارد در واقع مقید کردن تقاضا برای رستوران ناهار خوری در کلرادو — به خصوص برای کسانی که هنوز هم پول برای خرج کردن وجود اقتصادی ویران در حال حاضر ایجاد اغتشاش توسط COVID-19.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده "کلرادو تحرک الگوهای طول COVID-19 پاسخ."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب