COVID-19: در وایومینگ استفاده از ماسک یک شوخی است

زمانی که فرماندار Jared پلیس تحمیل ایالت ماسک منظور در جولای 16 در تلاش برای کاهش گسترش COVID-19 او گفت: او می

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

زمانی که فرماندار Jared پلیس تحمیل ایالت ماسک منظور در جولای 16 در تلاش برای کاهش گسترش COVID-19 او گفت: او می خواهم گرفته عمل در بخشی به دلیل مطالعات نشان می دهد که استفاده از پوشش های بالاتر است و در مکان هایی با چنین دستور.

وجود چنین دستور در وایومینگ. در طول 25 جولای مراجعه به Cheyenne, بزرگترین شهر در دولت (در یک جمعیت حدود 60000) که فقط در سراسر کلرادو شمالی, مرز, ماسک استفاده مشابه که در دنور در اوایل ماه آوریل هنگامی که پلیس برای اولین بار توصیه می شود که در صورت پوشش فرسوده — یک پیشنهاد است که منجر به تنها متوسط انطباق برای اولین بار در.

شهر باید شلوغ در طول زمان ما در شهر است. شاین Frontier روز سال 2020 بزرگترین رویداد سالانه و قابل اطمینان ترین درآمد, ژنراتور, برنامه ریزی شده بود برای اجرا به مدت ده روز آغاز در ژوئیه 17. اما با توجه به این رمان coronavirus ها اغراق شده بود لغو ترک مقدار زیادی از آرنج اتاق در مرکز شهر. اجتماعی فاصله به وضوح نبود یک مشکل است.

ماسک شد موضوع دیگری.

شاید 30 درصد از مردم ما مواجه می شوند در کشت و تنظیمات در شایانی به حال ماسک با آنها و درصد کوچکتر زحمت استفاده از آنها خود را برای پوشش بینی و دهان. دقیقترین اجرای از ماسک استفاده ما تو را دیدم در یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه های زنجیره ای زیر سیاست ملی را به عنوان بهترین آنها می توانند. اما در تعدادی از مشتریان خنثی این حکم با پوشیدن چهره و پوشش در حالی که راه رفتن را از طریق درب جلو و سپس فرار از آن را بلافاصله پس از آن.

در برخی از کسب و کار مستقل هر کارمند عینک ماسک. در برخی دیگر, هیچ کدام, آیا, با, ترین چشم ظاهر مثال بودن مرد پشت پیشخوان در یک فروشگاه موسیقی که انرژی vaping زمانی که ما وارد شده — ایجاد یک قابل مشاهده است ابر از قطرات است که شناور بیش از شش فوت از صدای تند و تیز.

Most pedestrians downtown were mask-free.

بیشترین عبور و مرور در مرکز شهر بودند ماسک-رایگان.

عکس از مایکل رابرتز

نه این که هر یک از این کارگران بودند که با شکستن قانون است. اگر چه وایومینگ هیچ ایالتی ماسک منظور پوشیدن پوشش صورت است که توصیه می شود توسط دولت در بخش بهداشت و درمان به خصوص برای کاربران از سالن ها و دیگر شخصی-مراقبت از کسب و کار. به همین ترتیب کارکنان در ورزشگاه, رستوران ها, کافه ها و مانند آن ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در شش پا از مشتریان و یا همکاران.

این سهل انگاری مقررات نیست و منجر به یک انفجار از COVID-19. آخرین آمار نشان می دهد 2,072 مورد تأیید و 448 احتمالی موارد برای کل دولت (البته یک دولت تحت 600,000 ساکنان). مرگ تعداد در حال حاضر در 25; سه منسوب به لرمی شهرستان که در آن شایانی قرار گرفته است.

هنوز وایومینگ منحنی است که قطعا در حال افزایش است با تعداد برآورد جدید روزانه مورد هدف قرار دادن آن همه در زمان اوج در جولای 24, با 36.64. در جولای 27, جدید ترین تاریخ موجود برآورد شد 34.86.

This photo gives a rough indication of mask-wearing at Cheyenne's Frontier Mall.

این عکس می دهد نشانه ای خشن از ماسک-پوشیدن در شایانی را Frontier بازار.

عکس از مایکل رابرتز

اگر افزایش مشکل کسانی که قدم زدن در راهروهای Frontier, مرکز این شهرستان, بزرگترین سرپوشیده مرکز آنها ترجمه نشده به ماسک ، اکثریت قریب به اتفاق خریداران تا به حال هیچ مانعی بین سوراخهای بینی خود را و جهان فراتر از آن.

استفاده از ماسک توسط کارکنان در بازار, بالاتر از در مغازه های مرکز شهر به ویژه در راز ویکتوریا و تخت حمام و فراتر از آن, که در آن کارکنان مستقر شدند در ورودی به مطمئن شوید که چهره مشتریان به درستی تحت پوشش قبل از هر کسی اجازه داده شد پذیرش.

وایومینگ سیاستمداران ممکن است مهم نیست اگر کسی با پوشیدن ماسک, اما شرکت های نگران مسئولیت قطعا انجام دهید.

Males in their teens were the least likely customers at Frontier Mall to wear masks.گسترش

مردان در سنین نوجوانی بودند که حداقل به احتمال زیاد مشتریان در مرز بازار به پوشیدن ماسک.

عکس از مایکل رابرتز

خارج شده بود سختگیرانه تر از دولت که آن را به ماسک ، مانند بسیاری از دنور-منطقه فروشگاه زنجیره ای شاین شعبه ما بازدید کرده بود اختصاص یک کارمند به عنوان یک صورت-پوشش دروازه بان. او مسلح با یک گروه کثیر از ماسک یکبار مصرف و دست آنها را به کسانی که یکی ندارد.

اما داشتن یک ماسک را لزوما ترجمه برای پوشیدن یک. حدود 10 درصد از مشتریان ما دیدم داخل فروشگاه برداشته و چهره خود را با پوشش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در آنچه به نظر می رسد یک عمل بشود.

فرماندار پلیس بارها گفت که ماسک نمی ایدئولوژیک — یک نشانه مطمئن است که برای بسیاری از مردم آنها قطعا هستند. و وجود دارد هیچ انکار که وایومینگ است که در میان محافظه کار ترین ایالت در کشور است.

در حال حاضر آن را به عنوان آشکار به عنوان کشف بینی شایانی ساکنان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب