COVID-19: داخل مترو دنور پادشاه Soopers Costco شیوع سایت

در میان 23 جدید COVID-19 شیوع بیماری شناسایی شده توسط گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در این هفته بود, مت

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

در میان 23 جدید COVID-19 شیوع بیماری شناسایی شده توسط گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در این هفته بود, مترو دنور شاخه های شاه Soopers و Costco. در حالی که CDPHE نمی کند به طور معمول شامل آدرس در شیوع مطالعات Westword آموخته مکان های خاص و مسلما نمادین ترین فروشگاه مواد غذایی در دنور: پادشاه Soopers در 1155 شرق خیابان نهم. هشت مثبت رمان coronavirus موارد مرتبط به آن سایت است.

کاستکو در سوال این است که در 1471 جنوب هاوانا در خیابان شفق قطبی; شش مثبت coronavirus موارد هستند که به خروجی.

چگونه شد که شیوع بیماری شناسایی شده و آنچه که انجام شده است برای نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن در حالی که هر دو فروشگاه باقی می ماند باز است ؟ نمایندگان محلی بهداشت عمومی سازمان وظیفه با این وظیفه ما را از طریق فرایند.

دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست "بلافاصله پاسخ داد: پس از مطلع شدن از چند مثبت COVID-19 موارد در شاه Soopers در مارس 9," یادداشت هدر برک سخنگوی با این شهر مشترک مرکز اطلاعات. "ایمیل ها و تماس های تلفنی رد و بدل شد با مدیر فروشگاه که روز به بحث در مورد کارمند برنامه چه پادشاه Soopers در حال حاضر به خوبی اجرا قبل (تا آنجا که پیشگیری از بیماری پروتکل ها و روش) و مراحل بعدی."

آن روز Burke ادامه می دهد DDPHE صادر سفارش الزامی است که فروشگاه اقدامات زیر را انجام دهید:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

• صفحه نمایش تمام کارکنان در آغاز و پایان هر شیفت به صورت علائم ابتلا به بیماری است.
• اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان در حال پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در محل کار است.
• از نزدیک نظارت بر تمام کارکنان در طول تغییر خود را برای شروع علائم COVID-19 و اطمینان حاصل شود که همه مناسب بهداشتی خوب شیوه های (دست شستن و تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی از بالا نقطه لمس سطوح و اشیاء و غیره.) در حال دنبال شدن توسط کارکنان خود در سراسر تغییر است.
• محروم از هر کار کارکنان برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19 تا زمانی که آنها fever-free (بدون دارو) به مدت 72 ساعت و 7 روز گذشت از اولین علامت است.
• ضد عفونی کردن کل تسهیلات است.
• ارائه خط یک لیست از موارد تایید شده/گزارش موارد جدید در عرض 24 ساعت

بسیاری از این اقدامات در حال حاضر اجرا شده در فروشگاه برک یادداشت و اضافه کرد که تسهیلات ضد عفونی شبانه. مدیریت سوار بر یکی دیگر از تمیز کردن بلافاصله پس از دریافت سفارش و نیز "کاهش ساعت فروشگاه اضافه شده اجتماعی فاصله طبقه نشانه/طبقه نوار برای همه ثبت نام خطوط اجرا شده ورودی خطوط و خدمات, خط, مناطق, اجرا, نظارت الکترونیکی برای کمک به شناسایی اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در فروشگاه و افزایش مطابق با اصول بهداشتی معمولا لمس سطوح."

بررسی فعال باقی می ماند اما برک اشاره می کند که "DDPHE انجام یک بازدید سایت در تاریخ 11 مه برای ارزیابی انطباق از سفارشات در زمان بازرسی." تجزیه و تحلیل مشخص شد که این فروشگاه می تواند باز باقی می ماند; "ارتباط بین تسهیلات و DDPHE در حال حاضر در حال انجام," او می گوید.

The Costco branch at 1471 South Havana Street in Aurora.

کاستکو شعبه در 1471 جنوب هاوانا در خیابان شفق قطبی.

نقشه های گوگل

همانطور که برای Aurora Costco Leslee وارن یک مسری-اپیدمیولوژی بیماری با Tri-County وزارت بهداشت نشان می دهد که COVID-19 نگرانی در خرده فروش "شد نوع آهسته سوزاند. آنها تا به حال آنچه که من را توصیف به عنوان سازگار گزارش از موارد مثبت در واقع پس از پایان ماه مارس. وجود ندارد موج عظیمی از موارد. آن را بیشتر شبیه به یک قطره."

که تغییر در مارس 6 از طریق آنچه که تبدیل به بخش "روال مورد-بررسی روش" وارن همچنان ادامه دارد. "ما شناسایی یک مورد مثبت — کسی که مشغول به کار در Costco محل و پرچم آن و سپس به دنبال آن با Costco. ما روال کنترل بیماری حتی با امکانات است که ممکن است فقط در یک مورد پس از کسب و کار آماده به پاسخ اگر بیشتر وجود دارد. بنابراین در این مورد محققان ما پرسید: اگر آنها به رسمیت شناخته شده است که آنها ممکن است کارمندان متعدد گزارش بیماری و یا داشتن آزمایشگاه تایید موارد COVID-19. ما می خواهیم به تعریف اگر ما فکر می کنیم وجود دارد شواهدی از انتقال بیماری در میان کارکنان و یا در این نوع از یک مواجهه مانند دو نفر بیمار بودند اما هر دو آنها را به حال بیمار یا تایید اعضای خانواده در خانه. و اگر ما فکر می کنیم وجود دارد مداوم انتقال ما بپرسید, " آیا این کار کارمندان در همان شیفت? آنها در همان بخش? چه نقش ها? چگونه می توانم تعامل آنها با یکدیگر؟'"

هنگامی که شواهد از شیوع در Costco ظهور, Tri-County Health تکرار دنبال کرد تا با مجموعه ای متفاوت از سوالات او توضیح می دهد: "ما می خواستم به دانستن چگونه شما بچه ها خود را ردیابی موارد ؟ آیا شما آگاه باشید از این موارد ؟ چه نوع غربالگری و علامت-نظارت است اتفاق می افتد ؟ چه خود را تمیز کردن و ضد عفونی کننده و اجتماعی-فاصله پروتکل نگاه مانند? و چگونه شما را ارزیابی اگر کارکنان بیمار هستند و که کارکنان دیگر ممکن است در معرض?'"

کاستکو نبود خواست به دلیل Tri-County, بهداشت تعیین می شود که "بیماری خود را کنترل اقدامات همسان و سازگار با این بیماری اقدامات کنترل ما می خواسته اند آنها را به پیاده سازی هر حال" وارن می گوید. علاوه بر این, شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر و یا بسیار جدی بیماری های ترسیم شده برای این فروشگاه بر خلاف شفق قطبی خارج شده بود که به طور موقت توقیف و پس از شیوع است که شامل مرگ و میر ناشی از یکی خارج کارمند و شوهر او را به عنوان به خوبی به عنوان یک نگهبان وجود دارد.

شده است وجود دارد هیچ در سایت بازرسی از Costco وارن اذعان دارد اما شرکت مقامات و ناظران "شده اند بسیار ارتباطی بسیار تعاونی و واقعا سازگار در تهیه داده ها به عنوان مورد نیاز است و آنها به ما اجازه می دانم که اگر آنها موارد جدید," او می گوید.

Westword رسیده به هر دو پادشاه Soopers و Costco مدیریت از نظر; نه شرکت هنوز پاسخ نداده است.

Tri-County Health را تشویق می کند هر کسی که می بیند شرایط نا امن در فروشگاه ها به تلفن بخش در 303-220-9200; دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست را می توان در 720-913-1311.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب