COVID-19: جان Bandimere در دادگاه حکم مایل بالا اتباع در معرض خطر

در طول یک ماه جولای 21 شنوایی در Jefferson County, دادگاه, قاضی, تامارا راسل کاهش یافته است به موضوع یا یک ضاب

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

در طول یک ماه جولای 21 شنوایی در Jefferson County, دادگاه, قاضی, تامارا راسل کاهش یافته است به موضوع یا یک ضابط سفارش و یا یک دستور در مقابل Bandimere جاده سریع السیر مربوط به جولای 4 رویداد با جت ماشین, دعا و آتش بازی است که با نگرانی Jeffco مقامات بهداشتی. اما راسل را سفارش اپراتورها از خانواده کسب و کار متعلق به رهبری جان Bandimere جونیور به دنبال این شهرستان فعلی بهداشت عمومی که نیاز به اجازه در پیشبرد برای هر رویداد در بیش از 175 نفر — درصد کوچکی از 7000 یا به طوری که نشان داد در چهارم.

این حکم قرار می دهد در حال حاضر به تعویق افتاد مایل بالا اتباع مسیر مسابقه بزرگترین رویداد سالانه در معرض خطر و در طول یک ظاهر امروز در 22 ژوئیه با KNUS صبح میزبان پیتر Boyles, Bandimere ضمنی است که کسب و کار به عنوان یک کل در خطر بود ،

"این برای ما آسان به ماندن در واقع در انطباق برای همه چیز که باید انجام شود با یک کوچکتر رویداد" Bandimere گفت. "من فکر نمی کنم ما پیش بینی هر نوع موضوع را با county سلامت در آن است. اما نیست که ما را زنده نگه دارید. زمان در حال آمدن است واقعا سریع برای ما تصمیم گیری کند."

یک GoFundMe صفحه برای درخواست کمک های مالی برای Bandimere دفاع قانونی (تقریبا $50,000 شده است متعهد به تاریخ) اشاره می کند که مرکز گسترش بیش از بیش از 160 هکتار و معمولی ظرفیت 23,500 مردم است. "بهداشت عمومی 'دستور' ادعا به حد تسهیلات به 175 نفر در هر رویداد" صفحه مقدمه یادداشت "با دیگر شرایط سخت اجتماعی فاصله و محدودیت در خدمات غذا و پوشش و غیره."

وجود دارد غیر قابل انکار بسیاری از بار این تعداد در جولای 4 "خدا و کشور تجمع برای امریکا" باعث Jeffco به فایل برای یک دستور مقدماتی در برابر حوادث آینده در تاسیسات. اما در یک مصاحبه قبلی با Westwordوکیل و KNUS میزبان سفت Corporon که نشان دهنده سریع السیر و همچنین guested در Boyles برنامه این صبح معتقد است که COVID-19-سلامت سفارشات صادر شده توسط دولت و حوزه های قضایی مانند جفرسون کانتی "اجرا شده اند در یک نادرست و خلاف قانون اساسی است که تلاش می کند برای ایجاد one-size-fits-all قوانین. این محدودیت به 175 مردم باعث می شود هیچ حس در یک پارک عمومی یا مگا کلیسا و یا در Bandimere جاده سریع السیر."

قطع به 20 ژوئیه هنگامی که Jefferson County بهداشت عمومی صادر سفارش جدید (کلیک کنید به آن را بخوانید) که بار قبلی که نیاز به قبل از تصویب برای وقایع با پیش بینی حضور بیش از 100 نفر در داخل و 175 نفر در خارج از منزل. به این دلیل که فرمان ندارد در وجود در جولای 4, قاضی, راسل, رد درخواست دستور مقدماتی در این جلسه بعد — اما او همچنین تاکید کرد که Bandimere جاده سریع السیر باید دنبال آخرین سفارش در حال حرکت رو به جلو است.

John Bandimere Jr. at the speedway that shares his family name.

جان Bandimere جونیور در جاده سریع السیر است که سهام خود را نام و نام خانوادگی.

مربوطه از طریق ایمیل Corporon می نویسد: "Bandimere خانواده خوشحال است که Jefferson County بهداشت عمومی مورد در برابر آنها اخراج شده است. هیچ ضابط سفارش. بدون دستور. حمایت از مسابقه جامعه و کسانی که پایه اول برای خدا و کشور شده است فوق العاده است. در بسیار کوتاه مدت متوجه قاضی تامارا راسل ارائه زمان قابل توجهی برای هر دو طرف شنیده شود. او بیمار منصفانه و با ملاحظه طول است که طرفین دعوا می توانند درخواست خود را قاضی است."

Corporon می افزاید: "متاسفانه هیچ پیروزی در اینجا. نبرد برای بقای Bandimere جاده سریع السیر و به افشای حقیقت در مورد سیاست پشت, چینی, حزب کمونیست ویروس است فقط آغاز است. پردهی در زره نجات دهنده ما عیسی مسیح به ما اعتماد به خدا برای هدایت ما به جلو حرکت می کند."

برای Bandimere اصرار دارد که او در تلاش برای شکستن قوانین. "من فکر می کنم بسیاری از مردم بار اشتباه در مورد این که آیا ما می خواهیم به در انطباق," او گفت: Boyles. "ما می خواهیم به در انطباق اگر آن را حس می کند. و آنچه که من در آن بیانیه ای است که ما باید مردم در آمده به مرکز ما و آنها به ما بگویید که چه بکنیم ما انجام این کار است." او افزود: "این 175 مردم ایران واقعا گیج کننده است. آن 175 نفر در هر رویداد فعالیت اما در این نقطه در زمان هیچ کس قادر بوده است به ما واقعی جامد توضیح در مورد یک رویداد و فعالیت است."

در جولای 4, او ادامه داد: "ما تا به حال از 7000 نفر تقریبا در مرکز. من فکر کردم واقعا عالی بود. این پوشش تلویزیون ما نشان داد اجتماعی فاصله: مردم انجام شد آنچه که آنها قرار است انجام دهد — اما آنها نمی پوشیدن ماسک. البته می دانید که هنگامی که آن را در خارج از داغ ؟ من نمی دانم. ما به مردم توصیه می کنیم آن را, اما شما نمی توانید در اطراف و آنها را ضرب و شتم بر سر و آنها را می پوشند." در پاسخ به پیشنهادات است که این رویداد در نهایت از دست او استدلال کرد که "تنها چیزی که از دست این واقعیت است که مردم با هم بودند لذت بردن از زندگی خارج از, که در آن ثابت شده است که بیماری یا ویروس مرده است [sic]. بنابراین من سعی کردم به یک شهروند خوب باشد."

به مسیر بالا اتباع در اصل به جای برنامه ریزی شده مرداد 8 از طریق اوت 10 "آن به تعویق افتاده است. آن نبوده است حذف" Bandimere گفت. "در حال اجرا از آن تنها با چند هزار نفر شاید 2,200 مردم به هیچ وجه از آن می تواند کار کند."

در حال حاضر او اذعان "من نگرانی واقعی برای خانواده من. من یک پسر که به خوبی انجام نمی شود. اما هیچ سوال ما می دانیم که در آن ما ایمان ما می دانیم که در آن اعتماد ما است و ما می دانیم که خداوند ما را از طریق کشیدن این. من انتظار صادقانه یک معجزه است. من فقط در حال انتظار برای آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن