COVID-19: پادشاه Soopers چرا آن را تا به حال بسیاری از دنور شیوع

در آخرین گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مورد به روز رسانی COVID-19 شیوع خرده فروشی مواد غذایی لوله Kr

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

در آخرین گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مورد به روز رسانی COVID-19 شیوع خرده فروشی مواد غذایی لوله Kroger نیست ذکر نام اما حضور آن است که قطعا احساس می شود. Kroger است اپراتور پادشاه Soopers و بازار شهرستان فروشگاه ده که اعلام شده است شیوع بیماری از جمله هفت در منطقه مترو دنور. در میان دومی یاد پادشاه Soopers در 1155 شرق خیابان نهم که در آن مقامات بهداشتی لیست سیزده مثبت COVID-19 کارکنان موارد و دو کارمند مرگ و میر.

ده شیوع نمایندگی دور و دور ترین برای یک خرده فروش در کلرادو. Chick-fil-A که ثبت نام کرده است شیوع بیماری در چهار رستوران در سراسر کشور می آید در دور دوم.

این CDPHE نظر یک مرکز شیوع پس از دو یا بیشتر COVID-19 موارد در میان ساکنان کارکنان و یا مانند آن را تایید کرد در عرض چهارده روز یا دو یا بیشتر از دو مورد از بیماری تنفسی با شروع علائم در عرض چهارده روز زوج با حداقل یک اضافی COVID-19 تشخیص است.

برای به دست آوردن یک حس چگونه Kroger است در واکنش به شیوع ما رسیده به جسیکا Trowbridge, Kroger سخنگوی در کلرادو منطقه به صورت رسمی شرکت واکنش. او را تحویل از طریق ایمیل باعث می شود هیچ اذعان گذشته مشکلات و یا خاص ترفند برای آنها درست باشد. او با تمرکز بر روش های که در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارکنان و مشتریان به طور یکسان به عنوان امن که ممکن است از عفونت با رمان coronavirus.

وقتی پرسیده شد که چرا او فکر می کند بسیاری از Kroger فروشگاه شناسایی شده اند که شیوع Trowbridge آمده است: "همانطور که ما در پاسخ به این جهانی همه گیر ما دائما در حال تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی فروشگاه ما به شدت تشویق اجتماعی فاصله و ساخت هر تلاش برای حفاظت از سلامت و رفاه همکاران و مشتریان. ما هرگز می خواهم هر یک از همکاران ما به مریض و ما سخت در حال کار برای جلوگیری از گسترش بیماری در امکانات ما. ما در ارتباط با همکاران ما که آزمایش مثبت برای کمک به خود را نیاز دارد. افکار ما هستند که با آنها به عنوان آنها می یابند و ما برای آنها خوب است."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Trowbridge نمی کند نشان می دهد که شیوع مجموع یک نتیجه از پادشاه Soopers و شهرستان فروشگاه بازار انجام یک کار بهتر از گزارش در مورد مشکلات نسبت به رقبای خود; و نه نشانی از او حاکی از آن است که مقامات بهداشتی دولت در حال هدف قرار دادن آن رسانه. به خلاف او تاکید می کند "ما قدردانی از همکاری هر دو دولت و سازمان های محلی که مشغول به کار با ما را به نگه داشتن فروشگاه های ما امن برای مشتریان و همکاران. آنها به رسمیت شناخته اند ما رویکرد پیشگیرانه و بارها و بارها تأیید فرآیندهای ما."

وجود شکاف در شاه Soopers ایمنی پروتکل ؟ "ایمنی از همکاران ما مشتریان ما و جوامع ما اولویت ما است و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به ارائه امن ترین کار و محیط ممکن است" Trowbridge پاسخ. "در پاسخ به COVID-19 pandemic, پادشاه Soopers و شهرستان بازار گرفته اند و اقدامات گسترده برای حفاظت از ما و همکاران و مشتریان و زنجیره تامین حصول اطمینان از جوامع محلی همیشه دسترسی به, تازه, مواد غذایی مقرون به صرفه."

این لیست Kroger اقدامات ایمنی ارائه شده توسط Trowbridge:

• ارائه دستکش و پوشش صورت برای هر استاد در هر شیفت
• پلکسی گلاس پارتیشن نصب شده در وارسی می ایستد
• آموزش کف کن برای اطمینان فیزیکی فاصله
• شستن دست و اغلب تمیز کردن بالا-مناطق لمس هر 30 دقیقه
• محدود کردن فروشگاه ظرفیت به 50 درصد از نرمال (1 نفر برای هر 120 متر مربع از فضای فروشگاه)
• افزایش ذخیره بهداشت فرآیندهای هنگام تهیه
• اجباری متوسط و علامت چک برای همکاران قبل از شروع شیفت خود
• ارتباط با تمام کارکنان به بررسی تایید و تقویت ایمنی و اجتماعی فاصله بهترین شیوه

این که آیا تغییرات انجام شده در پادشاه Soopers و شهرستان فروشگاه بازار از شیوع بیماری شد و برای اولین بار مستند Trowbridge مدعی است که "ما بلافاصله پاسخ هنگامی که ما یاد بگیرند از یک مورد مثبت در کارکنان ما پایه. این پاسخ شامل quarantining دیپلم(s) per ما مرخصی اضطراری دستورالعمل استفاده از یک شخص ثالث CDC-تایید فروشنده برای تمیز کردن عمیق فروشگاه و البته با همکاری دولت و بخش بهداشت محلی."

او می افزاید: "ما به طور مستمر ارزیابی ما روش های ایمنی و به دنبال بازخورد از فدرال, سازمان های دولتی و محلی از جمله CDC."

است Trowbridge اعتماد به نفس است که تعدادی از شیوع بیماری در شاه Soopers و شهرستان فروشگاه بازار به اوج خود رسید و وجود خواهد داشت چند اگر هر گونه بیشتر از آنها در آینده ؟ به که او می نویسد: "اولویت ما این است که ایمنی از مشتریان و همکاران و جوامع است. به عنوان مثل ما باقی می ماند متعهد به ما استانداردهای ایمنی و بهداشت. این است که جهانی همه گیر و ما نمی توانیم آینده را پیش بینی کند اما آنچه که من می توانم به شما بگویم این است که ما ادامه خواهد داد به دنبال این دستورالعمل ها و انطباق با این بیماری همه گیر تغییرات و ما بیشتر بدانید. ما متعهد به ساخت مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از همکاران و مشتریان و به وجود داشته باشد برای جوامع ما زمانی که آنها به ما نیاز بسیاری با دسترسی به مواد غذایی تازه و ملزومات."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن