COVID-19: لورن Boebert می گوید کوره بسته برای انجام آنچه که پلیس می خواهد

در 1:30 بعد از ظهر امروز در مارس 19, لورن Boebert مالک مشترک از بورس کوره در تفنگ دارای یک جلسه با Garfield Co

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

در 1:30 بعد از ظهر امروز در مارس 19, لورن Boebert مالک مشترک از بورس کوره در تفنگ دارای یک جلسه با Garfield County عمومی وزارت بهداشت بیش از این از دست دادن موقت از eatery مجوز برای خدمت به مواد غذایی و پس از آن بازگشایی بدون مجوز در میان ادامه بسته شدن بسیاری از کلرادو رستوران تحت زمان امن تر در صفحه اصلی برنامه.

در این جلسه ادامه داد: یکی از اصل برنامه ریزی شده در ساعت 9 صبح 18 مه و Boebert می بیند تاخیر به عنوان اتفاقی مبارک. پس از همه, بين سپس و در حال حاضر فرماندار Jared پلیس علنی ابراز امیدواری کرد که زمانی که رستوران بازگشایی آنها تمرکز بر روی مشتریان اجازه می دهد به ناهار خوردن در خارج در خیابان پیاده رو یا پارکینگ — که دقیقا چه Boebert انجام شده بود زمانی که او مجوز شد yanked.

پرسید که آیا او آن را می بیند به عنوان کنایه آمیز است که بورس کوره بود تعطیل اساسا زیر Polis را توصیه Boebert پاسخ "بله ، همه ما می دانیم این را حس می کند و من فکر می کنم که در همه چیز من انجام داده ام من شده است بسیار مسئول در اعمال و رفتار من."

در مواجهه با چشم انداز است که او می خواهم قادر به کارکنان برای اولین بار از کوره شروع با تمرکز بر منظقه وانت و تحویل Boebert شروع به ارائه در محل ناهار خوری و دوباره در مارس 9 تحت سخت پروتکل های ایمنی: بیش از 30 درصد ظرفیت اجتماعی, فاصله بین شام و ماسک و دستکش استفاده توسط کارکنان بهداشتی از غرفه و جداول پس از هر بار استفاده ،

کسانی که در این دستورالعمل به دنبال رستوران در نزدیکی Mesa County, دریافت کرده است که یک واريانس از دولت اجازه می دهد از eateries به بازگشایی برای ناهار خوردن در مشتریان است. اما گارفیلد شهرستان هیچ گونه واريانس و بنابراین هنوز در دست دولت سفارشات است که تنها اجازه می دهد تا رستوران به ارائه مواد غذایی و برو و برو و خدمات تحویل.

به عنوان یک نتیجه Boebert شد smacked با یک بس-و-دست برداشتن منظور از گارفیلد شهرستان در شب May 13 — تا صبح روز بعد او منتقل جداول خارج است. چند ساعت پس از آن او گفت: با اجرای قانون که "شما نمی توانید نزدیک پارکینگ" او به یاد می آورد. "من گفت:," بسته کسب و کار نیاز ندارد پارکینگ.' بنابراین رئیس [پلیس] رو هم با شهر تفنگ و بخش برنامه ریزی و در عرض یک ساعت به آنها اجازه همه کسب و کار به میز و صندلی در این شهرستان از راه حق. ما به دست آمده است که مجوز شدند و بهداشتی انجام خدمت در پیاده رو در انطباق کامل با توصیه هایی از CDC [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری]. داشتیم دو روز در خدمت آن راه و آن رفت."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سپس در 5 p. m. on May 15, Boebert ادامه می دهد: "من با توجه به تعلیق مجوز توسط یک معاون که اجازه می دهد مشتریان خود را به پایان برساند و پس از آن ما مجبور به توقف تولید مواد غذایی. هیچ کس از وزارت بهداشت تا به حال هر گونه ارتباط با من در مورد تعلیق و بعد از آن آنها نمی خواهد حتی جواب تلفن خود را."

بورس کوره مشتریان پشت Boebert یک جمهوری خواه که در حال اجرا برای کنگره در برابر وقت اسکات Tipton در اولیه; دیروز چند picnicked در مقابل کسب و کار در حمایت از. و او همچنان ثابت قدم در اعتقاد به این که اقدامات او توجیه شده بودند.

"من درک اساسی از این بالاتر از همه چیز — این است که یک تخطی و تخلف در بسیاری از ما اساسی, حقوق اساسی" او اجازه می دهد تا. "اما من نیز مسئول در اعمال و رفتار من. من نمی رعایت خودسرانه تاریخ افتتاح, اما من در انطباق با سایر روش های بهداشتی. من فقط مورد نیاز رستوران باز, بنابراین من می تواند حقوق و دستمزد."

او تاکید می کند که "من نمی نیاز به یک جزوه, من احساس می کنم من باید یک مثال از این است که چگونه من در حال درمان در حال حاضر, و من قطعا باید درمان نمی شود و مانند یک جنایتکار یا مجبور به رستوران من بعد از ماه بودن سازگار است. ما در یک سناریو که در آن مشتریان در حال راه رفتن در راهروی از انبار خانه یا خارج شده اما آنها را نمی توان در خدمت مواد غذایی از یک فاصله امن توسط کسی که با پوشیدن یک ماسک و دستکش. فروشگاههای جعبه بزرگ باز هستند اما صاحبان کسب و کار کوچک در حال مرگ هستند. ما در حال از دست دادن همه چیز ما ساخته شده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن