COVID-19 شیوع باشگاه شکایت دولت بیش از 25-پا حکومت

در میان قابل توجه سایت های مترو در منطقه شناسایی شده در یک موج اخیر COVID-19 شیوع بیماری بود, بازیکن, باشگاه,

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

در میان قابل توجه سایت های مترو در منطقه شناسایی شده در یک موج اخیر COVID-19 شیوع بیماری بود, بازیکن, باشگاه, بزرگسالان, سرگرمی, محل برگزاری واقع در 6710 فدرال در بلوار Adams County, و این طراحی باعث شده است پیامدهای پیش بینی نشده. این باشگاه در حال حاضر تحت پیگرد کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در میان دیگران بیش از قیمومیت است که نوازندگان باید حداقل 25 فوت از کاربران — اندازه گیری ایمنی است که کاهش تاثیر از همه که در معرض گوشت, با توجه به شکایت.

"نزدیکی فیزیکی ضروری است از جنبه های عملکرد است که شاکی را به هنرمندان ارائه" یک بخش از طرح دعوی در دادگاه می خواند. "شاکی هنرمندان به دنبال ایجاد, وابسته به عشق شهوانی هنر و از جمله تمایلات جنسی نیاز به فاصله کمتر از 25 فوت به طور موثر ارتباط برقرار مراجعان. بنابراین فاصله مورد نیاز باعث می شود آن را غیر ممکن است برای شاکی و هنرمندان خود را به انجام هنر است."

وکلای اردن عامل و برنتون L. Gragg دنور-بر اساس آلن Vellone گرگ Helfrich & فاکتور P. C., که در زمینه کت و شلوار از طرف 4842 موریسون جاده Corp., انجام کسب و کار به عنوان بازیکن, باشگاه, نمی, پاسخ به سوالات متعدد از Westword. متهمان شامل نه فقط CDPHE اما آن مدیر اجرایی جیل Hunsaker رایان به عنوان به خوبی به عنوان Tri-County Health Department, یک سازمان است که شامل Adams County, و TCHD جامعه شیوع محقق Trena سایمونز. Tri-County بهداشت و CDPHE هر دو کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد با استناد به انتظار دادخواهی.

در نگاه اول این واقعیت است که بازیکن را به باشگاه باز شده است و در همه تعجب آور است با توجه به اینکه فرماندار Jared پلیس به تازگی دستور تعطیلی از کافه ها و کاباره ها در نور از افزایش COVID-19 مورد اعداد. محل سقوط تحت رستوران استثنا پس از آن در خدمت مواد غذایی و رستوران ها مجاز به باز باقی می ماند تا زمانی که آنها به دنبال متعدد دستورالعمل های ایمنی. اما مقامات همچنین انتظار بازیکن به دنبال یکی دیگر از جنبه های وضعیت سلامت عمومی جهت نقل در طرح دعوی در دادگاه: "هنرمندان در یک رستوران یا نوار باید حفظ حداقل 25 فوت فاصله از کاربران."

که حکومت گذاشته است در CDPHE را امن تر در صفحه اصلی جهت رستوران و خدمات غذایی.

و یا در مورد ژوئن 24, کت و شلوار نشان می دهد بازیکن را به باشگاه اطلاع سایمونز و Tri-County سلامت است که سه نفر از کارکنان خود را تا به حال COVID-19; 1 جولای شیوع روز رسانی از CDPHE قرار نهایی در مجموع در پنج. سایمونز در پاسخ با ارائه بازیکن به مدیریت باشگاه با "مجموعه ای از نوشته مورد نیاز است که باید رضایت شاکی قبل از آن ممکن است دوباره باز برای کسب و کار است."

حفظ 25-پا فاصله بین نوازندگان و کاربران در این لیست اما شکایت معتقد است که "متهمان ارائه شده هیچ توجیهی برای استفاده از این فاصله نیاز به شاکی." TCHD در نهایت مجاز بازیکن این باشگاه برای بازگشایی به عنوان یک رستوران که آن را در جولای 6, اما اظهار داشت که "شاکی ممکن است ارائه سرگرمی بزرگسالان مگر اینکه فاصله شرط راضی شد برای تمام اجرای مرحله."

بازیکن باشگاه در نظر این دیکته یک معامله شکن از "فاصله مورد نیاز باعث می شود آن را غیر ممکن است برای کاربران به پرداخت شاکی هنرمندان به طور مستقیم قابل ملاحظه ای تحت تأثیر توانایی هنرمندان به جبران هنر خود را." کت و شلوار نیز استدلال می کند که "فاصله مورد نیاز بوده است نه اعمال شده به شاکی رقبا و یا به رستوران دیگر. از تمام بزرگسالان مکانهای تفریحی در کلرادو تنها شاکی شده است موضوع را به فاصله مورد نیاز است. دیگر شهرستان ادارات بهداشت را مجاز شاکی رقبا به ارائه همان سرگرمی بدون نیاز به 25-پا تفکیک بین مرحله اجرا و مراجعان."

کت و شلوار ادعا میکند که "متهمان TCHD و سایمونز باید جدا شاکی را به عنوان تنها محل که به عنوان فاصله مورد نیاز اعمال می شود. ... به دلیل شاکی اما نه رقبای خود باید با رعایت فاصله مورد نیاز شاکی را به طور موثر نابود می شود و قادر به انجام کسب و کار است."

بازیکن باشگاه اولین باشگاه اعلام می شود شیوع در کلرادو اما در حال حاضر شرکت. در 15 ژوئیه گزارش داد این همان وضعیت به تفنگ ساچمهای ویلی را در گلندیل, پس از چهار کارکنان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

کلیک کنید به خواندن بازیکنان باشگاه v. Tri-County Health, et al.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب