COVID-19: پلیس ممکن است آماده به غذا خوردن در یک رستوران برای یک ماه-به علاوه

فرماندار Jared پلیس با استفاده از عبارت "منطقی امن" برای توصیف شرایط فقط-بازگشایی کلرادو رستوران در اوایل این

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

فرماندار Jared پلیس با استفاده از عبارت "منطقی امن" برای توصیف شرایط فقط-بازگشایی کلرادو رستوران در اوایل این هفته و او مستقر این زبان دوباره در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز 28 مه حتی به او پیشنهاد کرد که او را آماده برای عجله کردن برای یک ضیافت در محل ناهار خوری با خود عزیزان است و ممکن است احساس راحتی انجام این کار برای هفته ها.

"ما ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری در مورد این که" پلیس گفت:. "ما را ببینید اگر برای اولین بار از زمان ما است در ماه ژوئن یا جولای. اما من مطمئن هستم که در برخی از نقطه ما نگاه به جلو به در نظر گرفتن خانواده به یک رستوران با بچه های ما."

پلیس شروع آدرس خود را با ساخت یادداشت غم انگیز نقطه عطف: بیش از 100 ، 000 نفر در حال حاضر از درگذشت این رمان coronavirus در سراسر کشور با توجه به بهداشت عمومی مقامات از جمله 1,100-به علاوه در کلرادو برای آنها COVID-19 ذکر شده بود به علت مرگ از 1,400 که این ویروس زمانی که آنها گذشت. وی با بیان تسلیت خود را به همه کسانی که دچار ضرر و زیان است.

در همان زمان, او تاکید کرد که "وجود دارد همچنان به تشویق اطلاعات و دلایل و امید" اما اذعان کرد که "ما نمی دانیم که اگر بدترین جلوتر از ما و یا پشت سر ما است." در عین حال گفت: آمریکایی ها به طور کلی و Coloradans به طور خاص می تواند انجام بخشی خود را برای جلوگیری از بدترین سناریو با پوشیدن ماسک در بعد اجتماعی-فاصله گرفتن توصیه ها و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

به برجسته کردن اهمیت دومی برای Coloradans و کسانی که با شرایط موجود قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر پلیس صحبت کرد و از راه دور با مادرش سوزان پلیس Schutz که او را جشن گرفتند 76th تولد در هفته گذشته.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سوزان اشاره کرد که او و شوهرش, Stephen Schutz اند و خانه را ترک کرد پس از 1 مارس و با او صحبت کرد و در مورد اهمیت ادامه به خود منزوی حداقل برای ماه آینده و احتمالا دیگر. "بدیهی است که ما نمی خواهیم به مریض و ما نمی خواهیم به کسی بیمار," او گفت:. "جدا شده است بسیار آزار دهنده, اما آن را نیز دارای نقاط خوب" مانند بودن بیدار نوه اش نواختن پیانو و آواز آهنگ و خواندن به نوه او هر شب. او اذعان کرد که "ما اصلا به غم و اندوه است که بسیاری از افراد دیگر را در جداسازی. ما بسیار خوش شانس" و پسر او گفت که او در حال انجام یک کار خوب و "صرفه جویی در زندگی می کند."

پس از مناقصه مادرش خداحافظی پلیس اشاره کرد که توسط باقی مانده در خانه های خود را برای یک ماه دیگر یا دو نفره Coloradans شد کمک به بیمارستان ها باز نگه داشتن تخت برای افراد با نیازهای مختلف به جای کمک به تاسیسات در حال غرق با سالمندان ساکن مبارزه برای زندگی خود را.

Governor Jared Polis greets a special guest — his mother, Susan Polis Schutz.

فرماندار Jared پلیس استقبال از یک مهمان ویژه — مادرش سوزان پلیس Schutz.

colorado.gov

در دیگر اطلاعیه های پلیس نشان داد که مراقبت دولت-تسهیلات نیروی کار به اتمام رسانده 747 عفونت-کنترل نظرسنجی با 100 درصد از خانه های پرستاری در کلرادو شرکت و ستایش گسترش خدمات برای گارد ملی. (اعضای انتظار می رود به وظیفه از طریق اواسط ماه اوت و احتمالا واجد شرایط برای آموزش و پرورش و مزایای بازنشستگی است که ممکن است آنها را فراموش کرده بود تجدید تأیید نشده است.) او همچنین در ادامه اعلام ستایش Johnny B. خوب است کسی که شام میخورد در Steamboat Springs, که او به عنوان یک مثال از جامعه خدمات و نوآوری در طول این دوره به چالش کشیدن.

اولین سوال که پلیس پنجه از عموم مردم شد و تهاجمی یکی: نویسنده رندانه که "فاشیست فرماندار" می خواستم بیشتر COVID-19 تست برای توجیه یک تصمیم "به بسته همه چیز را دوباره." اما پلیس در تمسخر این تفسیر گفت که بیشتر تست اجازه می دهد برای جداسازی افراد آلوده به جای کل جوامع و یا دولت به عنوان یک کل. بعد او خطاب به این ادعا که اطلاعات در مورد روزانه عفونت و مرگ و میر نیست که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط با اشاره منتقدان به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست گسترده COVID-19 منابع و وعده داده است که او را به گسترش گزینه های آنلاین برای سالمندان که در حال حاضر قادر به خود را تمدید گواهینامه های رانندگی بدون اینکه فرد بازدیدکننده داشته است به راهنمایی و رانندگی و دفاتر.

بسیاری از سوالات مطرح شده به پلیس توسط روزنامه نگاران مربوط به طرح دعوی در دادگاه واصل آیتالله سیستانی از کلرادو ادعا که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از پزشکی آسیب پذیر زندانیان از انقباض COVID-19. او استدلال کرد که مقامات قرار داده اند پروتکل در محل است که ایمنی از جمله افرادی به حساب حتی به عنوان او در دفاع از انتخاب خود به تمدید یک فرمان اجرایی که ممکن است منجر به آزادی بیشتر زندانیان. به عنوان او پس از یک زندانی کورنلیوس هانی دستگیر شد برای قتل, پلیس وعده داده است که او نمی خواهد با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای قرار دادن مجرمان خطرناک در خیابان.

مقدار مساوی از زمان اختصاص داده شده برای پاسخ به سوالات در مورد رستوران ها. پلیس گفت که ادعا می کند از صاحبان رستوران که آنها قادر نخواهد بود برای سودآور باقی می ماند اگر آنها محدود به زمان محدودیت 50 درصد ظرفیت بودند زودرس با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان ساکت در مورد فرد ناهار خوری. "من تا به حال هر کسی که به من گفت:" ما در حال کامل در 50 درصد است و ما باید 75 درصد" او نگهداری می شود. "این بیشتر شبیه" ما باید 10 یا 20 درصد است و ما نمی تواند با تنها یک چهارم از مشتریان به طور منظم ما.'"

پلیس فکر می کند که این وضعیت ممکن است بهبود به عنوان رستوران ها ارائه بیشتر عمومی-خدمات گزینه های که او به عنوان امن تر از غذا خوردن در داخل...هر چند که "منطقی امن" او گفت:. "مردم خودشان تصمیم بگیرند."

خانواده اش انجام داده است فقط در مورد دختر خود را حضور در یک اردوگاه هنر برای چند هفته در ماه ژوئن — چیزی امکان پذیر شده توسط just-صادر بهداشت عمومی به منظور.

در حالی که پلیس اشاره کرد که او را پشتیبانی صنعت رستوران سفارش بایگانی اطلاعات "ما شده اند به یک رستوران در عین حال" او گفت:. "من بیش از حد شلوغ به فکر می کنم در مورد آن.

"من فکر می کنم وجود دارد برخی از Coloradans که آماده به بیرون رفتن از نظر جسمی و رفتن به یک رستوران و دیگران نمی," او ادامه داد. "من سپاسگزار من و پدر و مادر اقامت در خانه و دیگر Coloradans فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما بهترین پتانسیل اقدامات امنیتی در محل" در اطراف اجتماعی فاصله و ماسک در از eateries.

او قادر خواهید بود به قاضی که برای خود پایین خط — اما احتمالا نه در حالی که برای.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de