COVID-19: پلیس در چرا کلرادو نگه داشتن PPE آزمون سفارشات راز

در مارس 1 به روز رسانی در مورد COVID-19 pandemic, کلرادو, فرماندار Jared پلیس اشاره کرد یک معیار مهم خود را ام

توسط MORVARIDEASIA در 12 اردیبهشت 1399

در مارس 1 به روز رسانی در مورد COVID-19 pandemic, کلرادو, فرماندار Jared پلیس اشاره کرد یک معیار مهم خود را امن تر در صفحه اصلی برنامه در حالی که همچنین تصدیق کرد که دولت این است که نگه داشتن برخی از سفارشات از کیت های آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی راز تا زمانی که این موارد در واقع وارد کردن نگرانی که آنها خواهید بود snagged توسط دولت فدرال و یا کشورهای دیگر که آنها را می خواهید ،

به گفته پلیس محلی و مقامات نمی ترسند که فدرال را تایید تشنج تلاش هنگامی که کیت و PPEs جسمی هستند در دولت در اختیار داشتن. به جای "ما در مورد آنها نگران برش آنها را در زنجیره تامین و یا آداب و رسوم. ما نمی خواهیم به افزایش خطر ابتلا به Coloradans با داشتن این چیزها گرفته شده از زیر آنها را."

قالب پلیس ممکن است 1 کنفرانس مطبوعاتی متفاوت از قبلی تکرار بیش از چند هفته گذشته. این زمان در اطراف او خارج با شاخه های درخت در پس زمینه دیده می شد از یک زاویه که پیشنهاد استقرار یک selfie stick. وجود دارد چند اشکالات و یخ-فریم, اما در بیشتر قسمت ها, فناوری برگزار می شود تا برای طول سخنان خود که در راه دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده در 1 p. m. — یکی دیگر از اول.

پس از ابراز تسلیت به خانواده ها و عزیزان کسانی که مرده ام از رمان coronavirus (به روز شده در تلفات تعداد غرفه در 777), پلیس مشترک "نقطه عطف دیگری در ما امن تر در خانه سفارش" — کسب و کار خرده فروشی و خدمات شخصی مانند سالن ها و سگ groomers "می تواند باز کردن درهای خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال روشن و خاص اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین است." او اذعان کرد که هنوز در مورد دنور که اقامت در خانه سفارش تمدید شد حداقل تا مارس 8, اما مقامات در بسیاری از نقاط دیگر دولت در حال حرکت به جلو است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

گام بعدی در امن تر در خانه آغاز می شود در روز شنبه, آوریل 4 زمانی که دفاتر می تواند بازگشایی تا 50 درصد از نیروی کار خود را از لحاظ فیزیکی در دست پلیس اشاره کرد — اگر چه او نیز تشویق عملیات سعی کنید به نگه داشتن این تعداد به عنوان کم که ممکن است از ادامه راه دور و مانند آن.

پلیس همچنین لمس کردن در یک سری از سفارشات جدید اعلام کرد اواخر مارس 30, از جمله یک دستور برای کاهش سلب حق مالکیت. او متعهد است که وجود خواهد داشت هیچ مشفق در ممکن است فقط به عنوان آنها هیچ کدام در ماه آوریل به غیر از اقدامات برخورد فوری با بهداشت عمومی از خطرات و یا آنهایی که در خط لوله قبل از زمان شیوع. وقتی پرسیده شد که در طول یک بعدی پرسش و پاسخ بخش مورد اجاره قادر به پرداخت نیستند انجام دهند زیرا می دانند که اخراج شده است را از روی میز او پیشنهاد کرد که آنها باید به تسویه حساب تا پایین خط از طریق استهلاک.

که در آن نقطه, پلیس علامت از طریق تعدادی از موضوعات سریع اشاره کرد استخدام هشتاد و عوامل جدید و هفتاد و کارگران موقت به کمک وزارت کار دیدار با تقاضا مربوط به بیکاری براده و ادای ممکن است تعیین به عنوان رفاه حیوانات ماه و سلامت روان آگاهی ، در دومی موضوع او را تشویق هر کسی که احساس استرس به دلیل وضعیت فعلی برای رسیدن به کلرادو بحران خدمات آنلاین تلفن 844-495-بحث و یا متن کلمه "بحث" به 38255. او همچنین ارائه یک فریاد به دولت جانبازان جامعه زندگی در مراکز نگهداری نظامی قهرمانان امن است.

در میان چیزهای دیگر روزنامه نگاران شرکت کننده در جلسه خواست در مورد کاهش بودجه و تسمه سفت که پلیس تا به حال تایید شده از جمله برخی که کاهش بودجه در دسترس برای روان-سلامت و دارو-خدمات توانبخشی. او به تصویر کشیده شده این پیرایش به عنوان محل مصرف "در اطراف لبه" و پیشنهاد کرد که یک لغزش در استفاده بیش از گذشته ماه یا تا به حال اجازه برای صرفه جویی در هزینه که نباید تأثیر عمده ای بر روی افراد در نیاز.

به همین ترتیب پلیس در برابر اصرار به دمدمی مزاجی در نقل قول از El Paso County بنحوی که مقامات وجود دارد آماده برای باز کردن رستوران ها قبل از اینکه دولت به آنها داده بود اجازه به انجام این کار. در پاسخ به او تاکید کرد که یک فرایند در محل اجازه می دهد شهرستانهای استان به درخواست تغییرات در قوانین است که متناسب با شرایط خود را. برای مثال او تایید کرد که Mesa County, در کلرادو غربی شیب داده شده بود اجازه اجازه می دهد تا در محل ناهار خوری قبل از سایر نقاط کشور است. و او در ضمنی که یک طرح در آثار به گسترش امضای مهلت در مورد دادخواست برای دولت رای گیری اقدامات شبیه به یک در حال حاضر در محل مربوط به نامزدها.

و پس از آن پلیس ارائه شده را دنبال کنید تا به نظرات او می خواهم که قبلا ساخته شده به کلرادو عمومی رادیو در مورد نگه داشتن یک سفارش از coronavirus آزمون های آرام برای جلوگیری از امکان مصادره. در حالی که او نمی انفجار فرایند ساخته شده است که چنین تلاش های لازم او تاکید می کند که "ما نمی خواهیم برای قرار دادن کلرادو در یک نقطه ضعف اجازه می دهد خود ما دولت فدرال و یا کشورهای دیگر برای به دست آوردن چیزهایی کلرادو در حال حاضر خریداری شده است."

تلاش برای تجهیزات و چرخ دنده است که "جهانی رایگان برای همه" اعلام کرد. به همین دلیل کلرادو اعلام خواهد شد هنگامی که آن را به دست آمده است مواد مانند PPEs و کیت های آزمایش هنگامی که آنها می رسند. اما در نظر او "این نهاد Coloradans در خطر اضافی اگر ما به مردم قبل از آنها را در اینجا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب