COVID-19: پلیس با استفاده از صدای پدر به بچه ها بگویید به حزب در این تابستان

"این تابستان ، با این کلمات با استفاده از آنچه که او پس از توصیف او به عنوان "پدر صدا" در طول یک ماه جولای 9 ک

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

"این تابستان ،

با این کلمات با استفاده از آنچه که او پس از توصیف او به عنوان "پدر صدا" در طول یک ماه جولای 9 کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی به شهروندان در مورد وضعیت نبرد در برابر COVID-19 فرماندار Jared پلیس هشدار داد جوان, Coloradans که اگر آنها را در اجتماعات بزرگ آنها می تواند مورد شمارش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus به سنبله به عنوان آنها در مکان های دیگر در سراسر کشور.

"ما نیاز به گام تا و بهتر از ما انجام می دهیم" پلیس گفت:. "ما در حال انجام بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر و ما شاهد تغییرات عمده در رفتار از ژانویه و فوریه. اما خبر بد این است که ما تا به حال برخی از لغزش است. نرخ در حال بالا رفتن از اینجا; ما تا به حال روز دوم ما با بیش از 400 مورد جدید. آنچه که ما نیاز به یک تنظیم در چگونه زندگی می کنیم."

پس از اعلام کرد که او به زودی شیفت به دو بار در هفته به روز رسانی در مورد این بیماری پاسخ پس از برش به فقط یک هفته پلیس تقویت شده خود را مکرر پیام در مورد اهمیت پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از سیل جدید COVID-19 عفونت. او همچنین ابراز امیدواری کرد که تصمیم خود را به کافه ها و کاباره ها در سراسر کلرادو یک زمان کوتاه پس از اجازه می دهد خود را محدود بازگشایی خواهد کاهش گسترش ویروس اگر چه او اذعان کرد که این امر به احتمال زیاد دیگر یا دو هفته قبل از داده ها می تواند تایید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در این میان پلیس ستایش شهرداری که گذشت اجباری ماسک احکام. با برآورد ماسک استفاده در کلرادو در حال حاضر حدود 70 درصد علامت "اما آن را نمی به اندازه کافی. ما باید برای رسیدن به 85, 90 درصد است. ماسک بسیار موثر برای حفاظت از خود و جلوگیری از افراد دیگر از گسترش ویروس." او همچنین تبلیغ تاثیر اقتصادی صورت پوشش به عنوان تأکید جدید گلدمن ساکس مطالعه برآورد که جهانی ماسک پوشیدن می تواند به ارزش $1 تریلیون دلار در مثبت اقتصادی.

در حال حاضر, اما, کلرادو COVID-19 منحنی در حال رفتن در جهت اشتباه پلیس اذعان کرد. "در یازده گذشته چهارده روز ما شاهد یک روند رو به بالا," او نشان داد. "ما نیاز به انجام بهتر."

این بدان معناست که کمتر تجمعات به خصوص برای افراد جوان است. پلیس مشاهده شده است که نوجوانان و بیست و چیزی "شبیه به حزب. آنها به استفاده از الکل و یا حتی قانونی ماری جوانا. ممکن است افراد زیر سن آشامیدنی که می خواهم به انجام این کار بیش از حد, اما ما نه در آن متمرکز شده است در حال حاضر. افراد جوان در کشور ما هنوز هم می تواند امن و سرگرم کننده است. شما می توانید از سه یا چهار و یک بازی آشامیدنی. شما می توانید رفتن به کمپینگ. شما می توانید رفتن به یک پارک با چهار دوستان است. اما این سوال که آیا ما با داشتن این احزاب بزرگ اجتماعی بدون فاصله در حال رفتن برای تعیین آینده کشور ما است."

او افزود: "پیام ما را از طریق در حال حاضر این است که افراد جوان باید درک کنند که اگر ما می خواهیم همه چیز به حالت عادی اگر ما می خواهیم که قادر به خارج کردن و لذت بردن از زندگی و رفتن به پارک یا رفتن به باغ وحش و یا یک کار و یا نگه داشتن رستوران باز شما را مجبور به چشم پوشی احزاب در تابستان امسال و شاید به سقوط.... هر چه سرگرم کننده شما با داشتن برای من مهم نیست. این که آیا آن را قانونی و یا غیر قانونی سرگرم کننده است. ما حتی در مورد آن صحبت. من صحبت کردن در مورد سلامت جانبی. من به شما گفتن بنوشند دیگر از راه من به طور معمول به شما بگویم نه به نوشیدن زیر سن قانونی. آنچه من به شما گفتن که شما باید همراه با چهار دوستان است نه یک حزب از هشتاد نفر است."

پلیس با اشاره به این که بیش از چهارم جولای تعطیلات, کلرادو, بازدید شد حدود 50,000 تا 100,000 نفر از آریزونا و تگزاس که به سرعت در حال بالا رفتن از ویروسی می شمارد. چنین مردمی به خوبی می تواند گسترش COVID-19 در اینجا اگر آنها نمی پوشیدن ماسک و او را تحسین مفهوم با استناد به آنها برای سرپیچی از قوانین محلی است. "آنها باید یاد بگیرند که کلرادو است که جدی در مورد این" او گفت:.

به عنوان شواهدی که پلیس معرفی دکتر جان Samet از کلرادو دانشکده بهداشت عمومی به بحث جدید COVID-19 مدل سازی سایت است که اجازه خواهد داد که خوانندگان وب به ببینید که چه تاثیری ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله را بر روی ویروس پیشرفت سپس در زمان پرسش از مونتاژ سپاه مطبوعات. طی مبادلات او نمی رد کردن احتمال یک ایالت ماسک-پوشیدن سفارش اما نشان می دهد که خرید از محلات مهم تر بود از "یک تکه کاغذ" از او. او همچنین پیش بینی کرد که مدارس "را بیشتر و یا کمتر از نرمال مد در پاییز" است که مربیان و والدین به طور یکسان باید بریس خود را به صورت بالقوه شیوع بیماری های است که می تواند به طور موقت ضروری همه-آموزش از راه دور از طریق بیماری دوره کمون در چنین مواردی.

به سمت پایان چت, پلیس گفت: چشم انداز طرفداران در آینده Colorado Rockies بازی نبود فراتر از قلمرو امکان, اما پیشنهاد این موضوع شد و زودرس است. در همان زمان هر چند او تصریح کرد که کارشناسان در حال به شکل یک راه برای باز کردن کافه ها و کاباره ها با خیال راحت در طول یک بیماری همه گیر. به همین دلیل او پیشنهاد هیچ جدول زمانی برای بازگشت آنها به عمل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن