COVID-19: Rachel Maddow له گریلی را JBS گیاه پس از 7 مرگ

به روز رسانی داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مورد COVID-19 نشان می دهد که JBS گوشت گیاه در

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

به روز رسانی داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مورد COVID-19 نشان می دهد که JBS گوشت گیاه در گریلی باقی مانده است در میان بزرگترین شیوع بیماری در دولت و در طول 6 مه کنفرانس مطبوعاتی در مورد مبارزه با ویروس فرماندار Jared پلیس بازیگران سایه در این شرکت برای reneging در تعهد برای تست همه کارگران قبل از بازگشایی. در مطمئن شوید که چنین آزمایش های انجام شده در آینده پلیس وعده داده است که "ما با آنها کار می کنند و یا در اطراف آنها در صورت نیاز."

که گفته شد ظریف نسبت به آنچه MSNBC میزبان Rachel Maddow گفت: در مورد شرکت در بالای آخرین, پخش, پخش صرف ساعت بعد از پلیس چپ روی سکو. او کاملا eviscerated JBS در بخش تماس با مدیریت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وظیفه برای سفارش چنین امکانات برای بازگشایی حتی اگر انجام این کار می تواند در برخواهد داشت خطر بسیار زیادی برای کارگران و جامعه در مقیاس بزرگ است.

تا کنون هفت JBS کارکنان فوت کرده اند از رمان coronavirus.

دولت به تازگی ارائه شده رایگان تست در گریلی به دلیل JBS, پلیس اشاره کرد; آزمون صورت گرفت در حدود یک مایل دور. او افزود که JBS مدیریت قول داده بود برای تست کارگران پس از بهداشت عمومی به مقامات دستور داد که گیاه پس از آن تصمیم گرفتند به جای آن به امکانات خوب تمیز کردن بیش از چهارده روز به جای تست همه. در ضمن این شرکت با ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به UFCW محلی 7 رئیس جمهور کیم قرطبه را متهم به اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کارگران در کارخانه از نقض آن جمعی-چانه زنی و توافق از طریق "یک استراتژی تولید منفی توجه رسانه ها و افکار عمومی در تلاش برای باز کردن توافق های انجام شده در CBA و به دست آوردن امتیازات از این شرکت به عنوان آنها مربوط به ایمنی کارکنان."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کردوا پاسخ: "UFCW محلی 7 ما اعضای JBS و فدرال و دولت های ایالتی و محلی باید یک هدف مشترک: به اطمینان حاصل شود که JBS گیاه در گریلی یک مکان امن به کار پس از آن می توانید رزومه, کسب و کار است. اما UFCW محلی 7 موافق نیست که گیاه امن است در این زمان به دلیل همه کارگران نشده اند تست شده برای COVID-19 رغم وعده را از معاون رئیس جمهور مایک پنس بیان او را اطمینان تست جریان برای گیاه و همچنین از فرماندار Jared پلیس و JBS. توسط reneging در این وعده و باز کردن JBS گیاه ، با وجود تست نکنید, هر کارگر, Weld County ادامه خواهد داد به یک COVID-19 نقطه داغ در کلرادو از آنجا که بسیاری از کارگران می تواند در حال حاضر آلوده و بدون علامت, پخش كردن, کروناویروس در بوته و جامعه است."

قرطبه به نظر می رسد در یک ویدئو کلیپ در مارس 6 Maddow برنامه بخشی از آن در زیر دیده می شود:

Maddow ملی داستان با اشاره به این که JBS "کارخانه مشغول به کار بود با کاخ سفید به طور مستقیم. منظورم این است که آنها در حال صحبت در مورد علنا توسط معاون رئیس جمهور در مورد چگونه آنها در حال رفتن به خروش تست منابع وجود دارد." اما با وجود این شرکت در اصل ادعا "ما در آن" او ادامه داد: "آنها نمی تست تمام کارگران خود را. آنها تصمیم گرفتند که آنها می خواهم برای مدتی و سپس بازگشایی و شروع به در حال اجرا گیاه دوباره بدون تست هر کسی که کار می کند وجود دارد. آنها شروع به تست مدیران در گریلی و سرپرستان در گریلی و نتایج حاصل از این آزمون بودند و بنا به گزارش ها بیش از 40 درصد مثبت و هنگامی که آنها این نتایج پس از آن این شرکت تصمیم گرفت در واقع آنها نمی خواهید برای تست همه کارگران خود را پس از همه, چرا که تصور کنید آنچه آنها را پیدا کنید."

در برابر این پس زمینه Maddow صحبت در مورد یکی دیگر از JBS کارگر که درنگ در بخش مراقبت های ویژه برای بیش از یک ماه در بیمارستان بستری از اواخر ماه مارس او در حال حاضر در کما و در ونتیلاتور. دخترش که او نیز آزمایش مثبت در مورد همان زمان به هنگام تولد او گفت که مادر او تا به حال احساس بیمار سمت چپ گیاه و سپس بازگشت و روز بعد قبل از رو به وخامت بد است که او در بازدید از آنچه که مشخص به عنوان یک "مرکز بهداشتی" در تاسیسات.

با توجه به Maddow, JBS تحت فشار قرار دادند در این داستان. "ما لازم نیست که یک شرکت وابسته به درمانگاه در گریلی" آن گفت: در پاسخ به یک پرس و جو از NBC. "ما یک سایت خدمات بهداشتی و درمانی تیم است که با تمرکز بر تشخیص و درمان بهداشت حرفه ای آسیب ها و بیماری های تنها."

"از آنجا که این چیزی است که او occupationally?" Maddow خواسته فصاحت.

Maddow را نتيجهگيری: "این شرکت است که صاحب این کارخانه که بازگشایی این کارخانه بدون تست تمام کارگران خود را با وجود این واقعیت است که آنها تا به حال یک توافق با شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که آنها را تست تمام کارگران با وجود این واقعیت است که آنها گفته اند که کار با کاخ سفید به امن آزمون برای همه کارگران خود را با وجود اظهارات عمومی خود را که در اثر آنها بازگشایی بدون تست همه کارگران خود را. هفت نفر از کارگران خود را فوت کرده اند [و] ما می دانیم که حداقل یکی در بیمارستان بستری و در ونتیلاتور."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب