COVID-19: رستوران انگشت به محل بسته شدن سفارش

در روز مادر به عنوان آهسته رول از فرماندار Jared پلیس را امن تر در صفحه اصلی برنامه ادامه سرپیچی نمایاندن یک ق

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

در روز مادر به عنوان آهسته رول از فرماندار Jared پلیس را امن تر در صفحه اصلی برنامه ادامه سرپیچی نمایاندن یک قلعه سنگ کافی شاپ که صاحب اساسا به انگشت به بهداشت عمومی به منظور منع در محل ناهار خوری و همچنین مقررات تماس اجتماعی فاصله, ماسک استفاده و بیشتر.

C&C قهوه و آشپزخانه در 4284 نوین, رئیس, رانندگی در قلعه سنگ در خدمت خانه بسته بندی شده از مصرف کنندگان گرسنه برای مواد غذایی و "آزادی" به ظاهر بدون نگرانی خطر برای خود و دیگران از رمان coronavirus.

خطرات آشکار در اطلاعات در مورد COVID-19 مشترک کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است. در اینجا آخرین CDPHE اطلاعات به روز شده در 4 p. m. در آوریل 10:

19,703 موارد
3,631 بستری
60 شهرستانهای
104,077 تست شده
971 مرگ و میر
190 شیوع

با توجه به CDPHE وجود دارد در حال حاضر تنها چهار کلرادو, شهرستان که گزارش COVID-19 مورد: دولورس Jackson, Kiowa و Sedgwick.

تلفات از این ویروس همچنان به صعود در دنور به عنوان به خوبی. این شهر COVID-19 صفحه خلاصه محاسبه 4,010 موارد و 197 مرگ و میر.

در نامه ای سرگشاده به Coloradans منتشر شد در پی او ممکن است 8 کنفرانس مطبوعاتی پلیس تاکید کرد موضوعات آشنا و اشاره کرد "را به عنوان ما همچنان به محدود کردن ما تعاملات اجتماعی و حفظ فاصله حداقل شش فوت از دیگران, من می خواهم به همه یادآوری در مورد اهمیت پوشیدن ماسک و صورت پوشانده اند."

او اضافه کرد که "امن تر در خانه فاز دارای چهار مولفه اصلی برای موفقیت است. برای بسیاری از مردم همچنان به ماندن در خانه هر زمان که شما می توانید. برای سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن به این معنی ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است. پله, تست مهار و ردیابی است که ما در حال انجام در سطح دولت است. با پوشیدن ماسک در تمام اوقات هنگامی که در. بهتر است کار ما در این چیزها بیشتر ما می توانید شل محدودیت در اقتصاد ما و جامعه ما و سریع تر ما می تواند آن را انجام دهد."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

قبل از آن در مارس 8, پلیس ابراز امیدواری کرد که در رستوران ها ممکن است قادر به باز کردن سایت ناهار خوری با روز یادبود اما گفت: هیچ تصمیمی می تواند ساخته شده قبل از تجزیه و تحلیل آماری کشیده شده و از اوایل روز امن تر در خانه, راه اندازی در مه 27; این مطالعات احتمالا در راه on May 22 یا 23, او پیش بینی کرد.

مارس Arellano صاحب C&C قهوه و آشپزخانه بود به وضوح تمایلی به صبر است که به عنوان تأکید در توییتی توسط کلرادو جامعه رسانه ای:

روز قبل on May 9, C&C قهوه و آشپزخانه بود در توئیتر خود نوشت: "?@realDonaldTrump? ما در حال ایستاده برای امریکا کسب و کارهای کوچک قانون اساسی و در برابر نفس بیش از حد از فرماندار ما در کلرادو!!" این پیام شامل یک لینک به یک شرکت-حذف Facebook post. اما کلرادو جامعه رسانه ای گزارش می دهد که C&C مشترک عبارت "بدون ماسک هیچ مشکل btw" و یکی دیگر از توییتر کاربر تحویل داده و در حال حاضر حذف شده عکس است که به عنوان خوانده شده: "توجه! آزادی ما پایان ندارد که در آن ترس خود را آغاز می شود. اگر شما از ترس در خانه بماند! اگر شما می ترسند به عرض 6 ft. از شخص دیگری نیست وارد این کسب و کار! God bless America. زمین از 'رایگان' و خانه شجاع."

در برابر این پس زمینه های پلیس دولت در تلاش است برای حفظ برخی از صورت ظاهر از کنترل بیش از آن COVID-19 سیاست. در شب مارس 8, پلیس یک فرمان اجرایی را امضا "تمدید تعلیق موقت برخی از قوانین برای ارائه یک فرمت برای تشکیل پرونده و کننده فروکش کننده دولت قطع مالیاتی تا 15 مه سال 2020 است." که به دنبال در مارس 10 توسط سفارش دیگر "به طور موقت تعلیق خاصی تنظیم مقررات و اساسنامه مربوط به کلرادو وزارت خدمات انسانی از جمله بخش از جوانان مراکز خدماتی و عمومی و خصوصی سلامت رفتاری امکانات برای فعال کردن CDHS برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و انجام تلاش ها برای جلوگیری و یا شامل گسترش COVID-19 در CDHS امکانات."

در ضمن در مارس 9, کلرادو, وزیر امور دفتر تصویب قوانین اضطراری برای برگزاری انتخابات در دولت; آنها بلافاصله موثر خواهد بود و اعمال اولیه میله میله برای ژوئن 30.

قوانین "دولت است که استان ها باید به دنبال دستورالعمل از کلرادو وزارت بهداشت, دفتر فرماندار, و بهداشت محلی مقامات. قوانین طرح روش برای دریافت و پردازش آراء اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت شخصی. رای گیری تجهیزات و غرفه رای گیری در حال تمیز می شود پس از هر بار استفاده و اجتماعی فاصله دستورالعمل اجرا خواهد شد."

همچنین این آخر هفته کلرادو مقننه را به عقب رانده پیشنهاد تاریخ شروع برای به حالت تعلیق در جلسه; آن را در حال حاضر قرار به بازگشت مارس 26.

در عین حال پلیس در حال برنامه ریزی برای سفر به واشنگتن, دی سی, در این هفته برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در بالای دستور کار خود هستند درخواست دولت فدرال برای ارائه به دولت با لوازم اضافی و مورد نیاز در جریان جنگ در برابر COVID-19.

او دعوا در بسیاری از جبهه های دیگر و همچنین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن