COVID-19 گسترش بدتر در L. A. شهرستان محل های کار به عنوان ماسک, فاصله, قوانین, مسخره

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد یک افزایش شدید در گسترش coronavirus در محل کار به عنوان منطقه

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد یک افزایش شدید در گسترش coronavirus در محل کار به عنوان منطقه وارد چه مقامات به نام "نگران کننده و خطرناک فاز" این بیماری همه گیر.

در حالی که این شهرستان شاهد شیوع بیماری در انواع مختلف در محل های کار در این بخش با کمترین تعداد در حال پردازش مواد غذایی و توزیع امکانات از جمله بسته بندی گوشت می آمد گیاهان امکانات تولیدی پوشاک کارخانه ها و انبارهای عمده فروشی. اغلب مکان نیست اجرای فیزیکی فاصله میان کارکنان و یا اجرای روش های کنترل عفونت از جمله استفاده مناسب از پوشش صورت و مکرر بهداشت لس آنجلس سلامت افسر Muntu, دیویس گفت:.

"ما شاهد انطباق است که ما باید با بهداشت عمومی, بخشنامه بودن در محل برای حفظ سلامت مردم و معیشت امن" او گفت:. "ما نگرانی بزرگتر این است که برای ایمنی از همه کارکنان و خانواده های آنان است."

شهرستان بازرسان در پاسخ به 2000 تا 3000 محل کار شکایت از یک ماه در چند ماه گذشته. تا کنون در این شهرستان به اتمام رسانده 52 شیوع تحقیقات در رستوران, 47 در فروشگاه های مواد غذایی و 23 در عمده فروشی مواد غذایی ساخت سایت.

تبلیغات

در رستوران بازرسان کشف فقدان فیزیکی فاصله در آشپزخانه, کارکنان پوشیده نیست پوشش صورت به درستی نادر بهداشت و صاحبان کسب و کار که در حال غافل از نیاز به قرنطینه کارکنان که در تماس نزدیک با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

بدترین شیوع در محل کار به صورت محلی رخ داده در لس آنجلس, پوشاک, پوشاک تولید کننده مستقر در جنوب L. A. بیش از 300 شرکت حدود 2,300 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار فوت کرده اند, دیویس گفت:.

لس آنجلس وزارت بهداشت گفت که آن را برای اولین بار تعطیل عملیات در تولید کننده پوشاک ژوئن 27 بعد از بازرسان یافت "نقض آشکار" بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات و گفت: این شرکت موفق به همکاری با یک بررسی یک گزارش شیوع کروناویروس. این شرکت بنیانگذار کبوتره Charney, رد آن ادعا.

"ما با تکیه بر این بسیاری از افرادی که محصولات ما کشتی آن کالا و ساخت و آماده سازی مواد غذایی ما در میان دیگر بحرانی توابع," دیویس گفت:. "مردمی که نیاز به امن و سالم در محل کار. صاحبان کسب و کار و اپراتورها نیاز به رعایت اجباری سلامت افسر سفارشات به طوری که مدارس ما می تواند بازگشایی و ما می توانیم بیشتر مردم به ساخت یک زندگی است."

تبلیغات

اخبار افزایش گسترش در محل کار می آید به عنوان تعدادی از بیماران بستری در این شهرستان با تایید عفونت کروناویروس جدید نشده این هفته است.

روز دوشنبه 2,193 بيماران در بيمارستان ها با تایید coronavirus عفونت — یک روز رکورد برای این شهرستان است. تعداد آغشته به کمی سهشنبه به 2,173 قبل از بازگشت به عقب به روز دوشنبه در جمعه شهرستان داده ها نشان می دهد.

بستری شدن در بیمارستان که رد شده بود از اوایل اردیبهشت شروع به تیک تاک در اواسط ماه ژوئن و ادامه داد: افزایش خود را در ماه جولای. سوابق نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان از بیماران با تایید coronavirus عفونت را افزایش حدود 31 درصد در طول سه هفته گذشته.

تبلیغات

افراد جوان بین سنین 18 و 40 نیز بستری در به طور قابل توجهی بالاتر از در هفته گذشته داده ها نشان می دهد.

"تغییر از کاهش نرخ به افزایش نرخ اتفاق افتاده است بسیار به سرعت در حال, و ما در حال حاضر سه روز به طور متوسط بیش از 2000 نفر بستری در یک روز داده شده است که بیشتر مردم در بیمارستان بستری هر روز برای COVID-19 بیش از هر نقطه دیگر در طول همه گیر" بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

در حالی که میزان مرگ و میر در حال حاضر ثبات در لس آنجلس افزایش بستری شدن در بیمارستان احتمالا در نتیجه افزایش مرگ و میر در روزهای آینده و هفته فرر گفت.

تبلیغات

کارشناسان می گویند مرگ و میر عقب مانده شاخص coronavirus گسترش و احتمالا منعکس مواجهه با ویروس رخ داده است که چهار یا پنج هفته پیش از آن.

بالاتر میزان مرگ و میر در میان کم درآمد جوامع و سیاه پوست و لاتین ساکنان لس آنجلس را تبدیل به یک نگرانی کلیدی برای مقامات بهداشت به عنوان بستری نرخ همچنان به صعود. مرگ و میر در میان لاتین ساکنان را تشکیل می دهند 60 درصد از مرگ و میر رخ داده است خارج از پرستاری ماهر امکانات در شهرستان داده ها نشان می دهد.

"متاسفانه بسیاری از رابطه می توان به این واقعیت است که تعداد قابل توجهی از کارگران ضروری هستند کم درآمد و یا افرادی هستند که از رنگ," دیویس گفت:. "بعضی اوقات افرادی که کم درآمد نمی توانند در خانه بمانند و به کار و در اوایل بیماری همه گیر وجود دارد چند حمایت های ارائه شده در بسیاری از worksites. وجود دارد بدون نیاز به پوشش و فیزیکی برای فاصله."

تبلیغات

L. A. مقامات شهرستان اعلام کرد 44 جدید تلفات چهارشنبه — هل دادن کل مرگ و میر گذشته 3,900 — به عنوان به خوبی به عنوان 2,758 موارد جدید, افزایش تجمعی تعداد به بیش از 143,000.

این شهرستان افزایش میزان بستری شدن نیز آینه روند در مناطق دیگر در سراسر جنوب کالیفرنیا از جمله پرتقال سان برناردینو و رودخانه, استان ها و سراسر کشور به عنوان یک کل. از روز شنبه بیش از 6,700 بیمارانی که تست کردم مثبت برای COVID-19 شد در بیمارستان بستری شده در کالیفرنیا است.

مقامات بهداشت در اورنج کانتی گزارش داد که 722 بیماران با تایید موارد COVID-19 بیمارستان بستری شدند که از سهشنبه جدید, رکورد روزانه برای شهرستان. که تعداد آغشته به کمی — به 711 — چهارشنبه. داده ها نشان داد که از هفته گذشته تعدادی از بیماران در بیمارستان ها تا به حال شروع به پریدن کرد و 97 درصد بیش از سه هفته یک شاخص است که کارشناسان بهداشت می گویند نشان می دهد این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیشتر در منطقه است.

تبلیغات

در اوایل این ماه, L. A. مسئولان شهرستان پیش بینی شده امکان اجرا از تخت بیمارستان در دو تا سه هفته با تعداد تخت ICU احتمالا خسته مدتی در ماه جولای.

"اگر این مسیر ادامه می دهد تعداد تخت ICU — ما اکثر منابع محدود است — به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ناکافی در آینده نزدیک" مقامات نوشت: در یادداشت صادر جولای 4 توسط L. A. County وزارت بهداشت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

"چه این به این معنی برای ما این است که ما نیاز به ادامه به اقدامات برای حفاظت از زیرساخت های بهداشت و درمان به طوری که بیمارستان ها قادر به مدیریت تعداد فزاینده ای از مردم که نیاز به بستری و مراقبت های," دیویس گفت:. "همین دلیل است که ما بهداشت عمومی دستورات مانند ماندن در خانه اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که شما زندگی نمی کنند و با پوشیدن پارچه پوشش صورت بسیار مهم است."

بار نویسنده کارکنان لوقا پول و کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب