COVID-19: ایالت کلرادو در نزدیکی جایی که این ویروس در حال افزایش است

در ژوئن 9 کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Jared پلیس ابراز نگرانی در مورد افزایش COVID-19 منحنی در دو کشور همسایه, آ

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

در ژوئن 9 کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Jared پلیس ابراز نگرانی در مورد افزایش COVID-19 منحنی در دو کشور همسایه, آریزونا و یوتا. "این فقط نشان می دهد که چگونه شکننده پیشرفت ما است," او گفت:.

معلوم آریزونا و یوتا نه تنها ایالات متحده است که باید نگران پلیس. تازه به روز شده گزارش نشان می دهد که در حالی که کلرادو نیست به طور کامل احاطه شده توسط متحده با خونتان را افزایش داده و چند تن از کسانی که در این منطقه از جمله تعدادی از مکان هایی که به طور معمول ارسال گردشگران و پیوند این راه باید چهره های رهبری در جهت اشتباه است.

اطلاعات گرفته شده از Coronavirus مرکز تحقیقات از دانشگاه جانز هاپکینز است که تبدیل به یک اعتماد ملی منبع برای ردیابی بیماری و شامل یک صفحه اختصاص داده شده به جدید-مورد روند در تمام پنجاه متحده است.

عکسها نشان می دهد پنج روز میانگین متحرک از موارد جدید در هر روز در هر کشور; گرافیک رنگی در راه است که باعث می شود تفسیر یک ضربه محکم و ناگهانی. "سبزتر پس زمینه بزرگتر روند نزولی از موارد جدید در این دولت" کلید توضیح می دهد. "به رنگ قرمز پس زمینه بزرگتر روند رو به بالا از موارد جدید در این دولت است."

به دلیل کلرادو منطقه بزرگ و ساده مستطیل شکل آن را تا مقدار زیادی از مرز متحده: هفت در همه از جمله یوتا و آریزونا و نیومکزیکو که در چهار گوشه بنا در بالا دیده می شود به علاوه وایومینگ, نبراسکا, کانزاس و اوکلاهما. در کولاژ زیر ما همچنین شامل تگزاس است که جدا از کلرادو توسط نوار باریک از زمین شناخته شده به عنوان Oklahoma دسته ماهی تابه.

نبراسکا و کانزاس که بارها مورد انتقاد قرار مخاطره آمیز پاسخ به همه گیر هستند در واقع در قلمرو مثبت در حال حاضر. وایومینگ که آن هم زدم برای رویکرد خود را به رمان coronavirus است که در بیشتر موقعیت های خنثی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اوکلاهما نیومکزیکو و تگزاس همه نشان می دهد نشانه ای از افزایش, اما تقریبا در سطح آریزونا و یوتا که در میان متحده روند رو به بالا بیشتر به شدت.

حتی این کشورها باید روز های بد و خوب است ، یک نگاه دقیق تر در آریزونا منحنی را نشان می دهد یک قله در 6 ژوئن و پس از آن خط نرخهای پایین:

COVID-19: States Near Colorado Where the Virus Is Rising (3)

کشورهای دیگر که در دانشگاه جانز هاپکینز قرار می دهد در قرمز شامل چند که بازگشایی پروتکل ها شده اند به طور گسترده ای pilloried عمومی-مقامات بهداشتی از جمله آرکانزاس, کارولینای جنوبی فلوریدا و کارولینای شمالی و تنسی. همچنین انجام نشده است میشیگان زادگاه عملیات ترافیکی تظاهرات مانند این یکی که در دنور حدود آوریل است.

همچنین در خلاصه اخبار سه غربی آمریکا -- کالیفرنیا و نوادا و اورگان — در آسان سفر طیف وسیعی از کلرادو.

در اینجا کسانی هستند که منحنی:

کلرادو منحنی مسطح است که امیدوار, اما به عنوان پلیس گفت: در موارد متعدد بیماری احترام نیست مرز — و وجود دارد هیچ کمبود این ویروس فقط گذشته ماست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن