COVID-19 آزمون (تقریبا) هیچ انتظار

به عنوان کلرادو برای اولین بار شروع به مقابله با کروناویروس همه گیر اتومبیل این ماجرا دولت مرکز آزمایش و کلراد

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

به عنوان کلرادو برای اولین بار شروع به مقابله با کروناویروس همه گیر اتومبیل این ماجرا دولت مرکز آزمایش و کلرادو گارد ملی در آمد به منظور نگه دارید. اما در طول شش هفته گذشته دولت گرفته شده که تسهیلات در جاده ها است. و تست که فرماندار Jared پلیس گفته است که کلید برای نظارت بر دولت در حال انجام است در آن زمان امن تر در صفحه اصلی برنامه بدست مراتب آسان تر است.

و سریع تر است.

کوه های راکی بهداشت مراقبت فوری یکی از اولین امکانات برای ارائه تست و بدون ملاقات در شش جبهه در محدوده مکان با یک ساعت این سایت متعلق به اولین پاسخ دهندگان از 8 تا 9 صبح دوشنبه از طریق جمعه و پس از آن تست های ساعت باز به جامعه از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر — بدون دکتر توجه داشته باشید مورد نیاز (و عمده ترین بیمه پذیرفته شده).

که به عنوان خبر خوش به یکی دنور که می خواستم مطمئن شوید که او شوهر و دختر خود را آزمایش منفی در مورد پیری و آسیب پذیر بستگان رو به پناهگاه در خانه خود را.

سه نفر شده بود و ماندن در آن خانه برای پنج هفته اما نمی خواهید را به هر گونه شانس. "ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما می خواهم انجام شده است همه چیز حق با ما quarantining" زن می گوید.

تا دوشنبه گذشته آنها رهبری به کوه های راکی مراقبت های فوری در 8500 غرب, Colfax, خیابان سازمان اصلی, تست, سایت, سابق مرکز پزشکی با مقدار زیادی از پارکینگ. یک greeter کامل PPE دنده ملاقات آنها را در درب در زمان خود اطلاعات پزشکی و ارسال آنها را به یک جادار, اتاق انتظار با ضبط اجتماعی-فاصله دستورالعمل. "ما احساس بسیار امن," او می گوید. "واقعا خوب بود واقعا حرفه ای و فوق العاده کارآمد است."

"ما می دانیم که مردم می ترسند و می خواهند پاسخ می گوید:" کوه های راکی مراقبت فوری سخنگوی استفانی Faber-وب. "ما باید پرستار پزشکان و MDs اینجا در سایت به ارائه آموزش به بیماران است. تمرکز ما این است که گرد سفر تا شما را با پاسخ های بیشتر از سوال است."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سه نفر ظاهرا بدست وجود دارد درست بعد از عجله و ندارد به صبر طولانی قبل یکی پس از دیگری آنها گرفته شد به یک اتاق جداگانه برای تست. اولین ضخیم گرد و خاک شد وارد سوراخ بینی سمت راست به حفره بینی. "آن را مانند, 'ایست'" به خاطر زن است.

و سپس "Wow": دوم سواب طولانی تر و نازک تر رفت و در سوراخ بینی دیگر و سپس به عقب و پایین. "این فوق العاده شدید" زن می گوید: هنوز هم cringing "و من چشم آب است."

اما هر ناراحتی که ارزش آن هنگامی که یک پرستار practioner به نام با آزمون نتایج در کمتر از دو روز همه منفی بودند.

توسط چهار شنبه, آوریل 29 کوه های راکی مراقبت فوری آزمایش شده بود 842 نفر; 250 آنها را آزمایش مثبت است.

در لیکوود سایت اصلی مرکز آزمایش; وستمینستر دفتر ارائه شده است comp کارگران تست با ارزیابی. و این هفته کوه های راکی مراقبت فوری امیدوار به باز کردن درایو از طریق تست در چند تا از آن در سایت های دیگر و...را در مورد شما می خواهید برای پیدا کردن اگر شما اقامت در خانه شیوه پرداخت قبل از اینکه شما شروع به از سرگیری زندگی عادی.

یا چه می گذرد برای آن روزها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن