COVID-19: این سخت ترین مکان برای اجرای دنور جدید ماسک قانون

شايد امروز 6 دنور جدید اجباری ماسک قانون در پاسخ به COVID-19 است که در اثر نقض می تواند در نتیجه سنگین خوب — ه

توسط MORVARIDEASIA در 17 اردیبهشت 1399

شايد امروز 6 دنور جدید اجباری ماسک قانون در پاسخ به COVID-19 است که در اثر نقض می تواند در نتیجه سنگین خوب — هر چند مسئولان شهرستان نشان می دهد که هشدارهای به جای مجازات هستند likeliest پاسخ.

این خبر خوبی برای مردمی که در فرودگاه بین المللی دنور, مسلما سخت ترین محل در مسیر بالا شهر که در آن به مطمئن شوید که این حکم به دنبال آن است. پس از همه مردم از سراسر پرواز به فرودگاه هر روز حتی در حال حاضر و بسیاری ممکن است هیچ ایده ای در مورد جزئیات دنور ماسک حکم تا زمانی که آنها زمین.

اعطا عمده ترین ایالات متحده حامل در حال حاضر نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک در طول پروازهای خود را و یا به زودی انجام شود. اما DIA سخنگوی الکس alexandria pro uk توصیه مشتریان فعال شود. "ماسک مورد نیاز در پرواز تعیین شده توسط هر فرد هواپیمایی" او یادداشت ها از طریق ایمیل "پس ما را تشویق مسافران برای بررسی با خود هواپیمایی قبل از پرواز خود را."

وقتی پرسیده شد که در مورد شانس یک مسافر به سادگی داشتن یک ماسک alexandria pro uk اذعان می کند که "این است که قطعا امکان پذیر است اما ما انتظار داریم که اکثر شرکت های هواپیمایی خواهد بود که نیاز به ماسک."

به عنوان برای مسافران که نمی پوشیدن چهره و پوشش در فرودگاه به هر دلیل alexandria pro uk تایید می کند که "مانند بسیاری از اقامت در خانه سفارشات و سفارشات ما در حال گرفتن یک آموزش و پرورش به جای اجرای رویکرد است. ما را تشویق کسانی که با پوشیدن یک به یک را در. ما معتقدیم که اکثریت مردم پیروی خواهد کرد به ویژه از ماسک های مورد نیاز در بسیاری از خطوط هوایی است. ما امیدواریم که که ما مسافران خواهد بود با احترام از دیگران و مطابق با ماسک ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با این حال او می افزاید: "در هر شهر دنور سفارش در حالی که هدف ما این است که انطباق از طریق آموزش و پرورش برای اولین بار مردم با پوشیدن یک چهره به عنوان پوشش اجباری در نظم که می تواند جریمه تا 999 دلار است و می تواند موضوع را به اضافی مدنی مجازات است."

را ماسک می باشد برای ورود مسافران که یکی را نداشته باشند ؟ "در این زمان" alexandria pro uk اذعان دارد: "اما ما به دنبال گزینه های که شامل فروش ماسک در فرودگاه."

(دومی رویکرد خواهد جفت سادگی با یک معامله جدید از مرز هواپیمایی که خود می بالد در مورد آن کم هزینه اما اتهامات عنوان شده برای هر اضافی آن را می توانید. برای مثال حامل ارائه شده است یک "اتاق" سرویس است که اجازه می دهد تا مسافر تایید خالی وسط صندلی کنار آنها — اما هزینه شروع می شود در $39.)

در این میان قطر در تلاش است برای بدست آوردن کلمه را در مورد ماسک جدید قانون. با توجه به alexandria pro uk "ما در حال به اشتراک گذاری اطلاعات در flydenver.com ما کانال های رسانه های اجتماعی رسانه های خبری ، به عنوان مورد نیاز در فرودگاه ها و خطوط هوایی را تا حد زیادی متفاوت است ما را تشویق مسافران به خود چک های هواپیمایی و فرودگاه ها آنها را بازدید پیش از سفر به طور کامل درک نیازهای."

قطر است و در نظر گرفتن سایر اقدامات برای بهبود ایمنی در تاسیسات نیز از جمله این:

• نصب بیش از 100 دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در مناطق پر ترافیک
• نصب و ضد عفونی کننده پاک چوب لباسی و در هر دروازه بنابراین مسافران می توانید پاک کردن صندلی خود را و سینی بر شبانه روزی
• به طور منظم تمیز کردن بالا لمسی مناطق از جمله دستشویی قطار به دروازه و دروازه نگه اتاق
• غیر فعال هوا دست خشک کن در دستشویی به کاهش گسترش میکروب ها. مسافران ممکن است استفاده از compostable حوله کاغذی
• نصب کف نوار برای نشان دادن یک فاصله امن برای ایستادن در خدمات به مشتریان غرفه سازی و دیگر مناطق از تعامل
• پیکربندی مجدد TSA امنیت خطوط به ارائه فضای بیشتر بین مسافران و افزود: علامت برای تشویق مسافران به اجتماعی از راه دور در حالی که در خط
• TSA نصب پلکسی گلاس سپر در غربالگری تریبون اجازه می دهد تا برای فاصله بین ماموران و مسافران و همان خواهد شد نصب شده در مناطق دیگر که در آن وجود دارد که این تعامل
• بسیاری از رستوران ها با تمرکز بر حمل کردن گزینه های دیگر را گسترش صندلی به جای فاصله اجتماعی
• بسته مواد غذایی دادگاه صندلی در هر سه concourses

یک چیز بیشتر: وقتی که رفتن را از طریق TSA پروتکل در فرودگاه بین المللی دنور مسافران با پوشش صورت در حال خواسته به "تنظیم ماسک خود را به طوری که افسران بصری می تواند تایید هویت خود را در طول بازرسی فرآیند غربالگری."

و سپس قرار دادن آن را به عقب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن