COVID-19 روز رسانی: این قوانین برای بازگشایی دنور

در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 دنور شهردار مایکل, Hancock, و چند تن دیگر از مقامات مشخص بودن قوان

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 دنور شهردار مایکل, Hancock, و چند تن دیگر از مقامات مشخص بودن قوانین در جای خود قرار داده شروع به بازگشایی این شهرستان پس از انقضای زمان اقامت در خانه سفارش حدود چهار شنبه, آوریل 8.

هنکاک نشان داد که دنور بلافاصله حرکت به تراز با کلرادو را امن تر در صفحه اصلی برنامه به جای انتقال در طول یک هفته به دولت بود که سازماندهی آن است. او تاکید کرد که این شهر مقررات مربوط الزامی ماسک پوشیدن در بسیاری از نقاط به اجرا گذاشته خواهد شد با هشدار و یا تقدیر نامه اگر هیچ داوطلبانه انطباق — که او امیدوار است که وجود دارد خواهد بود در اکثریت قریب به اتفاق موارد.

در دومی موضوع شهر دنور وکیل کریستین Bronson گفت: مقامات را به دنبال خواهد شد "حسن نیت تلاش" در بخشی از کسب و کار و افراد وقتی که می آید به استفاده از ماسک. گام های بعدی نمی شود مگر اینکه آن را روشن احزاب در سوال در حال سقوط کوتاه از این استاندارد است.

گفتگو با شروع یک لحظه سکوت برای 206 افرادی که مرده ام در دنور به تاریخ از رمان coronavirus. هنکاک اضافه شده که دنور در حال حاضر تایید کرده است نزدیک به 3,500 موارد COVID-19 از 17,000 ایالت. "این ویروس بسیار بخشی از زندگی ما و با ما خواهد بود برای آینده قابل پیش بینی" او اذعان کرد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پس از اذیت کردن یک وبینار این بعد از ظهر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد دنور بازگشایی روند Hancock اشاره کرد که در هماهنگی با جوامع همسایه این شهر را رهبری تعیین می شود که زمان اضافی مورد نیاز بود فراتر از کلرادو stay-at-home منظور افزایش تست و آموزش بیشتر تماس با ردیاب — مردمی متهم با تعیین که ممکن است آلوده شده اند با کسانی که ویروس است و اگر آنها باید قرنطینه برای جلوگیری از گسترش بیشتر. دنور هدف این است که برای حداقل 100 نفر اختصاص داده شده به تماس-ردیابی وظایف و در حال حاضر 45 در فرایند آموزش دیده با بیش از انتظار می رود برای پیوستن به تعداد آنها به زودی.

علاوه بر این دنور در حال حاضر توانایی انجام 1,000 سواب آزمون در هر روز بالای 3000 روزانه آزمون است که می توان در محلی بیمارستان ها و درمانگاه, Hancock, اشاره کرد. بیشتر ramping تا در اینده نزدیک از نوع کمبود عرضه است که باعث بسیاری از مشکلات چند هفته پیش کمتر شدید امروز.

با وجود این بهبود حال عمومی-بهداشت جهت است که می رود به اثر فردا, مه 6 را پوشش صورت قانون برای همه به غیر از کسانی که با شرایط پزشکی که پوشیدن آنها خطرناک است. آنها نیاز به فرسوده در چه هنکاک به نام "برخی از تنظیمات عمومی:" کسب و کار خرده فروشی (برای مشتریان و کارکنان در داخل و یا در انتظار در خط برای ورود) مشترک مناطق و فضاهای سربسته مانند آسانسور ساختمان های دولتی ایستگاههای اتوبوس و داخل اتوبوس سوار سهام یا اتومبیل برای استخدام به علاوه امکانات که ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی.

او تاکید کرد که ماسک لازم نیست برای ساکنان و بازدید کنندگان در نظر گرفتن یک پیاده روی ورزش خارج و یا بازدید از پارک ها اگر چه به شدت او را تشویق مردمی در آن تنظیمات به آنها را می پوشند به هر حال. در نظر او ماسک استفاده کنندگان نشان می دهد که آنها در مورد مراقبت از سلامت دیگران در اطراف آنها و او را تشویق مردم برای تشکر از کسانی که چهره خود را پوشانده در هر محیط که آیا آنها موظف یا نه.

در مارس 9 روز پس از اقامت در خانه سفارش منقضی دفاتر خواهد بود قادر به بازگشایی با 50 درصد یا کمتر کارکنان در سایت و شش پا اجتماعی فاصله بین آنها. بنابراین بیش از حد خواهد شد کسب و کار خرده فروشی است که به دنبال این دستورالعمل ها. کسانی که در ارائه خدمات شخصی از جمله مو و ناخن سالن سرو خال کوبی, حیوان خانگی groomers و مربیان می توانید انجام دهید اگر مکان خود را به ده یا کمتر از سوی مردم یا حداکثر 50 درصد اشغال — هر کدام که کمتر است. بعلاوه آنها باید کار توسط قرار ملاقات فقط: "هیچ walk-in" هنکاک تاکید کرد. همان می رود برای انجام عملیات مانند چشم پزشکان و کایروپراتیک ، اما در فرد خدمات مانند املاک و مستغلات نمایش و تورهای از دانشگاه اجازه خواهد داشت تا زمانی که اجتماعی فاصله و بهترین شیوه ها را به دنبال دارد.

در همان زمان, اگر, Hancock, اذعان کرد که بسیاری از کسب و کار بسته باقی می ماند از طریق مه 26, طول زمان, منظور از جمله رستوران ها و کافه ها به جز منظقه وانت و تحویل سینما زنده سالن استادیوم و عرصه به علاوه ورزشگاه یوگا و تناسب اندام استودیو "بسیار محدود استثنا." فروشگاه ها در مراکز خرید که فاقد هوای ورودی و خروجی خواهد ماند توقیف در حالی که دیگر به عنوان به خوبی به عنوان خواهد شد در دادگاه های بسکتبال, شهرستان, مراکز تفریحی, کتابخانه ها و بیشتر. همچنین تجمعات بیش از ده نفر ممنوع خواهد شد حداقل تا 26 است.

یکی دیگر از هشدار: Hancock گفت: این شهرستان است که به دنبال در یک فاصله از درآمد از دست رفته بیش از $180 میلیون, و آن را "نمی تواند پر شود بدون قربانی" — احتمالا یک اشاره در مورد آینده furloughs و یا اخراج. یک شورای مشورتی تشکیل شده است به آمده تا با ایده های در مورد چگونه برای کاهش این ضربات اما یک راه برای دفع بدترین کاهش او را تشویق اعضای کلرادو هیئت نمایندگان کنگره مطمئن است که کمک برای شهرستانها گنجانده شده است در هر اقتصادی آینده-بازیابی بسته در سطح فدرال.

که در آن نقطه, Hancock, معرفی باب مک دونالد, مدیر اجرایی, Denver, بهداشت عمومی و محیط زیست و شهر بهداشت عمومی, مدیر, که با دفاع از این تصمیم به بلند ترین محدودیت های شدید در این آخر هفته. شده اند وجود دارد پیشنهادات که قبل از اجازه اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد "باید وجود داشته باشد یک کاهش مورد رای دادن یا پایدار مورد رای دادن به عنوان یک حداقل،" اما در حالی که در مورد تعداد آنها همچنان رو به افزایش او استدلال کرد که افزایش تست در میان دلایل چرا. "یکی دیگر از متریک بیمارستان, نرخ, و این چیزی است که ما شده ایم با تمرکز بر" او ادامه داد. "موارد قابل کنترل?" او در پاسخ به این سوال است: "مورد پذیرش هستند به عنوان کم در چند هفته گذشته به عنوان آنها در آغاز از این. که شهادت دنور کردم اوایل این است."

همانطور که برای تست مک دونالد جشن راه اندازی امروز از تلفن واحد اختصاص یافته به آسیب پذیر جوامع که در آن افراد می توان swabbed بدون ترک خانه خود را — یک سرویس برای آن وجود خواهد داشت هیچ هزینه. (تا هفت از تلفن همراه واحد در مراحل برنامه ریزی.) و در حالی که دکتر سفارش است که هنوز هم نیاز به تست های انجام شده گفت: این شهرستان است که کاوش در نظم ایستاده است که اجازه می دهد تا تست بدون چنین باشه. در حال حاضر مقامات در حال تلاش برای کشف کردن که آیا چنین دستوری را باید رو به جلو در شهرستان و یا در سطح دولت اما مک دونالد امیدوار است موانع را می توان غلبه بر نتیجه ساخت تست در دسترس برای بسیاری از مردم است.

ساختمان در مک دونالد نظرات آقای دکتر Connie قیمت افسر ارشد پزشکی از دنور سلامت که گفت: stay-در-خانه نه تنها مجاز افزایش در تست ظرفیت بلکه به بهداشت و درمان-مراقبت از جوانب فرصتی برای توسعه و سعی کنید از روش های درمانی جدید برای درمان. او نگران است که جمعیت های آسیب پذیر با چوب پناهگاه-در-محل حکومت در حال حاضر -- در میان آنها مردمی بیش از 65 افراد با شرایط پزشکی مزمن مانند قلب و ریه و مشکلات مردمی که سیستم ایمنی بدن را تضعیف شده است با حملات مبتلا به سرطان یا ایدز و افراد مبتلا به چاقی شدید, تعریف شده به عنوان یک توده بدن شاخص بیش از چهل.

قیمت به دنبال داشت مت مولر از دنور مدیریت اضطراری که مورد بحث شخصی-تجهیزات حفاظتی. ذخایر در حال رشد هستند اما مولر به ذکر است که به دلیل حمل و نقل هنوز هم مصرف دو تا سه هفته برای رسیدن به دنور نیاز به نگه داشتن به دست آوردن آن به "ساخت موجودی بنابراین ما می تواند آماده برای بعد از این سال هنگامی که اکثر مدل نشان می دهد ما باید یک تجدید حیات موارد است."

در طی یک پرسش و پاسخ دوره, Hancock, خواست های متعدد خبرنگاران در مورد ماسک اجرای و پس از شعار رعایت داوطلبانه دوباره او به ویژه در شهرستان وکیل Bronson. در عبارت "ما می خواهیم کسب و کار برای اطمینان از مردمی که به فروشگاه می آیند به عنوان مشتریان مطابق با سفارش.... اما ما نمی خواهیم آنها را از وارد شدن به درگیری در محل خود از کسب و کار. ما انتظار کسب و کار را به نیت تلاش و مشتریان به نیت تلاش برای پیروی. اگر ما به یک فروشگاه بروید و ببینید هیچ علامت های مورد سفارش و 100 درصد از مردم در فروشگاه ها با پوشیدن یک ماسک من نشان می دهد که نیت تلاش" و هشدارهای یا حتی استناد ممکن است اتفاق می افتد. (A $999 خوب بالا مجازات برای تخلف ذکر شده در بهداشت عمومی به منظور.) "اما اگر شما به یک فروشگاه بروید و اکثریت قریب به اتفاق در حال پوشیدن پوشش صورت مشتریان خواست به پوشیدن پوشش صورت و کارمندان آموزش دیده اند و وجود علامت است که می تواند یک حسن نیت تلاش است."

مک دونالد پس از آن وزن در بر آنچه داده ها ممکن است نیاز به دنور به حرکت به عقب و قرار دادن قوانین سختگیرانه تر در جای خود. او گفت: چند امتیاز داده شد مهم با قناری در معدن زغال سنگ بودن "موارد خونتان پنج روز در یک ردیف."

با اینحال تغییر نمی رود قبل از مارس 26 از آنجا که اکثر COVID-19 موارد باید یک دوره کمون حدود دو هفته و وقت اضافی پس از آن مورد نیاز خواهد بود برای تجزیه و تحلیل. به مک دونالد که به معنی "یک دوره سی روزه برای تصمیم گیری در مورد کاهش تا در مرحله بعدی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن