COVID-19: کارگر در شاه Soopers با شیوع بیماری مرگبار می گوید همه

از اواسط ماه مارس این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست را شناسایی کرده COVID-19 شیوع بیماری در ده فروشگاه

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

از اواسط ماه مارس این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست را شناسایی کرده COVID-19 شیوع بیماری در ده فروشگاه متعلق به مواد غذایی لوله Kroger از جمله هفت پادشاه Soopers شعبه در منطقه مترو. رئیس در میان آنها است فروشگاه در نهم و تاج که مسلما نمادین ترین سوپر مارکت در مسیر بالا شهر و همچنین به عنوان کسی که رنج می برد بیشتر از اثرات رمان coronavirus. این CDPHE در حال حاضر حل و فصل تحقیقات به محل شمارش سیزده مثبت کارکنان موارد و مرگ دو کارگر سفت ناروائز و جیمز مک کی.

پادشاه Soopers هرزه می گوید که ایمنی برای کارکنان و مشتریان یکسان است که این شرکت در اولویت قرار داده و اصرار دارد که آن را انجام می دهند همه چیز ممکن است برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اما یک کارمند در فروشگاه در طول بدترین شیوع پیدا تجربه هر دو ترسناک و خسته کننده است.

مانند بسیاری از دنور ساکنان کارمند که ما در حال شناسایی توسط درخواست از دست داده بود به طور منظم مستقل کنسرتهایی که همه گیر رخ داد و تصمیم گرفت به درخواست پادشاه Soopers در ماه مارس زمانی که فروشگاه های مواد غذایی میان چند کسب و کار استخدام, به عنوان یک راه پله برای جامعه است. اما در اواسط ماه ژوئن کارمند تغذیه شد و ترک — با وجود عدم فرفره جدید و یا هر شبکه ایمنی.

"بدترین بخش از همه این است که من می توانستم فقط سرد و بدست بیکاری پرداخت مثل همه همکاران من بود که تمام وقت," کارمند یادداشت ها از طریق ایمیل. "اما این کار رد صلاحیت من از بودن قادر به دریافت همه گیر عمل می کنند منافع ($600/هفته), بنابراین من دو پیچ فقط در تلاش برای کمک به."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کارمند کاربردی برای شب خدمه در نهم و تاج چت "به طور خاص با این ایده که من امیدوارم کمتر در معرض این ویروس در یک وضعیت موجود.... من شروع به آموزش در پایان ماه مارس زمانی که هر کس هنوز بدانند همه چیز و رفت و جدا از شرکت های بزرگ محل برای انجام کار در-شبانه روزی کاغذ بازی و فیلم های آموزشی که در آن آنها حتی اصرار بر پوشیدن ماسک با چهار نفر در یک کلاس درس بزرگ همه فاصله برای تنظیم یک مثال است."

صورت پوشش بسیار نادر در فروشگاه کارمند ادامه می دهد: "زمانی که من اولین بار آغاز شده شاید 20 درصد از شیفت شب خدمه بود با پوشیدن ماسک — که از نیمه شب به هنگامی که فروشگاه باز است که در آن زمان بود و من فکر می کنم 6 یا 7 صبح من به یاد داشته باشید از آنجا که آن را به سرعت واگردانی به زمان 5 صبح باز که مسخره ناامن به نظر من — با داشتن فروشگاه بسته تنها 5 ساعت با مقدار محصول ما تا به حال به کار قبل از باز کردن و چقدر نازک خدمه به پایان رسید تا بودن کشیده. حتی زمانی که ما شروع به آوردن پالت محصولات به فروشگاه لوازم شروع به شکستن در حدود 11 p. m., مشتریان, شدند به نحوی مصر در راه رفتن تمام راه را به پایین راهرو به جایی که ما در پشت گاهی اوقات پله از نزدیک در اطراف ما و عملا مسواک زدن شانه به توسط ما هنگامی که ذخیره بود و در غیر این صورت خالی. این تعاملات شد و به راحتی قابل اجتناب و مشتریان نمی شد و همیشه با پوشیدن ماسک به درستی."

از نیمه شب تا 7 صبح یا پس "اغلب تقریبا هیچ کس تا به حال یک ماسک. من شخصا یکی ندارد و در عین حال در آغاز ماه آوریل به عنوان آنها بسیار به آسانی در دسترس است و به من دستور داده بود آنهایی که با تاخیر در حمل و نقل. آنها تا به حال یک جعبه یکبار مصرف ماسک که هیچ یک توزیع تا زمانی که درست قبل از این فروشگاه افتتاح شد (اغلب به دلیل آنها نمی دانند که در آن آنها شد). اما اینکه بخشی از موج اولیه از استخدام های جدید در آغاز ماه آوریل کار به کار گرفته شد خوب بود و نه خیلی شدید."

مدت کوتاهی پس از آن, اما, "شایعات از کارکنان گرفتن این ویروس آغاز شده و آنها شروع به گفتن کارکنان قرار بود به پوشیدن ماسک در تمامیت خود را تغییر. من می خواهم بگویم اکثریت بزرگی از شب خدمه هنوز در حصار در مورد این ویروس به عنوان یک تهدید واقعی برای آنها. برخی هنوز نمی زحمت پوشیدن ماسک" و حتی کسانی که اغلب آن را در "نادرست تنها پوشش دهان خود را با پوشیدن لباس زیر چانه ، که امر به سرکارگران و همچنین. من هنوز هم می گویند تنها در حدود 20-30 درصد از خدمه به طور مداوم مذهبی عینک ماسک به درستی تمام شیفت بعد از من راه می رفت تا زمانی که مردم شروع به در حال مرگ — و حتی هنوز هم همه همیشه تا روز ترک کردم."

یکی دیگر از عوارض ذکر شده توسط کارمند: کارگران استخدام در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل "آورده بودند کنار گذاشته می شود گفت که ما نمی تواند تضمین چند ساعت که چگونه بسیاری از مردم آنها را استخدام کرد و این که اگر ما در آنجا ماند و ما می خواهم که ما ساعت قطع شده است. همه تشویق شدند برای انتقال به مکان های دیگر و آگهی ارسال شده در کارکنان مناطق طبقه بالا گفتن مردم که در آن برای انتقال و کسی که به تماس به انجام این کار. من تصمیم به ماندن چون من مردم من مشغول به کار بود به خوبی به اندازه کافی به حال فقط بدست عادت کرده اند به این کار وجود دارد و محل اين فاصله پیاده روی برای من است و من نمی خواهم به درایو به رفت و آمد."

اواخر مارس کارمند به یاد می آورد "بخش قابل توجهی از خدمه تا به حال به طرز مرموزی ناپدید شد. من فرض کنیم آنها هم ترک کردم ویروس و یا منتقل شده به دلیل فشار خود را به گسترش است ، وجود دارد دوباره شایعات زمانی که یکی از مدیران رو همه با هم به صورت مبهم 'جلسه' به مردم بگویید که باید در بهترین رفتار زیرا کسی که از شرکت های بزرگ بود پایین آمدن به زودی. مدیر پاسخ بدون پرسش های خاص در مورد افرادی که این ویروس همه به طور کامل در تاریکی در مورد اگر آن را یک نگرانی جدی است یا نه. از آنجا که این, بسیاری از اعضای خدمه بوده است باد کردن دستورالعمل های دوباره با پوشیدن ماسک یا پوشیدن آنها را در چانه خود را در حالی که پله بیش/هل دادن توسط مردم در فضاهای تنگ."

همچنین در اطراف این زمان سرپرستان "شروع به مصرف مردم درجه حرارت به طور تصادفی. در ابتدا از آنها خواسته هر کس برای رفتن به دفاتر گرفتن در خط به آن را انجام دهد اما پس از حدود یک هفته این بود یا ضربه از دست اگر آن اتفاق افتاد و در همه حال به عنوان مدیران را جا گذاشتن دماسنج و/یا فراموش کردن آن است. من می توانم بگویم که در این مرحله ویروس در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم که آیا آنها به ما گفت هر چیزی در مورد آن است یا نه. بنابراین من تا به حال به آن را بر خودم برای پیدا کردن ماسک در شروع شیفت به وجود هفته که در آن مدیران نمی تواند آنها را پیدا کنید و یا نمی اجرای این. من به معنای واقعی کلمه صرف پنج-ده دقیقه از من شیفت شکار بیش از همه فروشگاه برای یک جعبه یکبار مصرف ماسک. گاهی اوقات آن را به طبقه بالا در اتاق عرضه اتاق گاهی اوقات در دفتر دیگری در کابینه و گاهی اوقات پر شده را در یک گوشه و یا کشو پشت مشتری سرویس شمارنده. من قطعا احساس کردم به طور کامل در خود من تا آنجا که مطمئن بودم حفاظت شده در هر راه است."

در ضمن کاهش ساعت معکوس خود را در یک راه بزرگ است. "من شروع به خواسته بودن به انجام اضافه کاری چون در حال حاضر است که آنها نمی باید نیروی انسانی کافی و آنها می خواستند همه چیز را به نگاه زیبا برای زمانی که شرکت ها پایین آمد," کارمند می گوید. "آنها آغاز شده بود overworking مردم است و به معنای ماندن بعد پس از ذخیره باز زمانی که مشتریان تا حد زیادی نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و یک طرفه راهرو در حالی که loitering و معلق در هوا بیش از شانه های ما به صرف بیش از نیم ساعت برای پیدا کردن یک خاص جعبه حبوبات و یا نوع پنیر. همچنین شایان ذکر است که پس از این کلاه تپه محل, من می خواهم به طور منظم به دیدن افراد بی خانمان و بدون ماسک خرید در صبح در چهره ما به درخواست برای چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان پرسنل پزشکی از نزدیکی بیمارستان بودند که با پوشیدن scrubs و احتمالا تا به حال فقط بدست کردن یک شبه تغییرات است."

Randy Narvaez and James McKay were longtime employees of the King Soopers at 9th and Corona who died of COVID-19.گسترش

شیدا ناروائز و جیمز مک کی شد دیرین کارکنان پادشاه Soopers در 9 و تاج که درگذشت COVID-19.

UFCW محلی 7

ممکن است "بود که همه چیز رفت روی ریل" کارمند همچنان ادامه دارد. "در اوایل ماه مه سفت ناروائز درگذشت. او به خوبی شناخته شده و دوست داشتنی شده توسط بسیاری از کارمندان و آنها به ارمغان آورد در یک شرکت خارجی برای انجام تست اگر آن را در همه مورد نیاز برای همه است. ما در تاریکی نگهداری شدند در توسط مدیریت تا آنجا که به تازگی درگذشت آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که چگونه از آن اتفاق افتاد ، وجود دارد فقط مردم به اندازه کافی می دانستند که سفت و تا به حال با او کار می کرد برای چندین دهه است که گسترش این کلمه در اطراف و من صادقانه آموخته بیشتر در مورد آن از محلی, اخبار و مقالات مطبوعات از خود مدیران است."

این گزارش نشان داد که ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7 "تا به حال نام برای فروشگاه تعطیل شود و تمیز و برای هر کس به آزمایش می شود. به دانش من این هرگز اتفاق افتاده است" این کارمند می گوید. "وجود دارد شبانه janitors که تمیز کف و سرویس بهداشتی, اما این همه من تا به حال دیدم تا آنجا که به تمیز کردن می رود و تست شد و تنها ارائه شده در یک روز خاص که نه هر کس را بود چون این برنامه برای بسیاری از مردم است. اگر من تا به حال انجام شده است قابل توجهی اضافه کاری و نیاز به خواب رفتم در در روز تست کنید به هر حال چیزی که من نگه داشته از نادیده گرفتن آن است. من شخصا آمد منفی" حتی اگر دیگر تغییرات به معنای "من قرار گرفتن در معرض به مشتریان به طور قابل توجهی افزایش یافته. اما آنها شروع به تلاش برای مردم را درجه حرارت در شروع شیفت در این نقطه و نگه داشتن دماسنج در مقابل فروشگاه برای اولین بار بود که تنها واقعی آگاهانه تغییر آنها با رندی مرگ است."

کمبود نیروی انسانی شد و حتی بیشتر شدید پس از ناروائز درگذشت کارمند به یاد "و هر کسی که سمت چپ بود و به طور ناگهانی گیر با سه بار این کار و در حال حاضر انجام اضافه کاری در هر هفته. پس از تست موج تقریبا تمام مدیران نیز ناپدید شد. ما اصلی مباشر خود در قرنطینه به مدت دو هفته من فکر می کنم" و یک جایگزین به زودی ناپدید بیش از حد ترک فریزر-بخش کارمند را پوشش دهد. فروشنده گفت: کارمند او قرار دادن در بیش از هشتاد ساعت در هفته است.

به عنوان برای آسیاب شایعه را نگه داشته گردونه: "من دوباره شنیده می شود شایعه است که برخی از افرادی که قبلا آزمایش منفی آزمایش مثبت روز بعد از آزمون های مختلف اساسا تایید که من مسواک زدن شانه به شانه با مردم که قطعا شدند حامل. راه ما را شکست بارهای از محصولات واقعا وجود دارد هیچ راهی برای اجتماعی فاصله — حداقل هیچ راهی بود که اقدام به اجرا گذاشته است. مردم خار با یکدیگر و تاب پشته اشیاء سنگین کردن پالت و انباشته آنها را بر روی چرخ دستی در یک تلاش جمعی هر شب بین ساعت 11 شب و 12:30 a. m. و تقریبا در هر زمان وجود دارد مشتریان وجود دارد بین 11-12 که اصرار بر مسواک زدن توسط ما و هیچ چیز نگه داشته و آنها را از انجام این کار. قطعا یک مشکل مهم با کل سیستم بود که هیچ کس نه یک مدیر تمام وقت بودن وجود دارد تا کنون اجرا هر یک از این دستورالعمل ها.... نه پس من همیشه از دیدن کسی مواخذه و یا اصلاح برای پوشیدن و یا به اشتباه با پوشیدن ماسک احتمالا به دلیل 80 درصد از زمان سرکارگران نمی پوشیدن آنها و یا آنها را به تن خود چانه بیش از حد."

با بسیاری از کارکنان رفته به احتمال زیاد به دلیل قرنطينه "این شد یک باغ وحش در صبح" در طول ممکن است کارمند را نشان می دهد. "ظاهرا یک مدیر قرار است به نگه داشتن چشم در چگونه بسیاری از مردم در فروشگاه در یک تلاش مشترک با امنیت در درب به مطمئن شوید که بیش از حد بسیاری از مردم در فروشگاه در یک زمان. اما از آنجایی که من شروع به داشتن اقامت بعد به صبح انجام اضافه کاری بود که به وضوح این مورد نیست. من می خواهم که به کوچک شدن به گوشه صبر کنید دقیقه در یک زمان و یا دیوانه loopy مسیرهای اطراف راهرو برای جلوگیری از مردم در حالی که در تلاش به عقب بر گردیم به سبد خرید. ما تا به حال مقدار زیادی بیشتر به سهام بعد به صبح آنجا بودیم understaffed قادر به آن را دریافت کنید قبل از انجام این فروشگاه افتتاح شد. من نمی دانم چه سیاست شد و با ساخت مطمئن شوید که مردم به تن ماسک در درب اما من دیدم مشتریان که در اطراف راه می رفت بدون ماسک. یکی به طور خاص تا به حال یک ماسک scrunched تا خود را به دهان و بینی و مانند یک سبیل به جایی که آن را پوشش داده نه در حالی که loitering و قدم زدن به بالا و پایین ماکارونی راهرو (مسواک زدن بیش از نیمی از مردم در حالی که دو نفر از ما نیز وجود دارد و با چرخ دستی فیلم همه چیز) برای حداقل بیست دقیقه چرا که او باور نمی کند ما هنگامی که ما گفت: ما ندارد "آماده ساخته و سرگرمی سس' او می خواست."

کارگران تا به حال "هیچ راهنمایی در برخورد با مردم مانند این که" کارمند اضافه می کند. "آنها در حقوق خود تا آنجا که ما می دانستیم و یا نگران بودند. تمام Kroger شرکت در آموزش به ما گفته بود به صبر در دست و زانو برای مشتریان و هیچ کس تا کنون گفت: آنچه را که با بی پروا مردم در طول coronavirus بار."

آن "شروع به گرفتن واقعا خسته" کارمند در نظر گرفته ترک به دلیل "آن را کاملا روشن است که مدیریت نه تنها نمی مراقبت در مورد سلامت ما اما هم نیست ارزش کار ما انجام شد و حتی نمی مراقبت که آیا ما پرداخت کردم یا نه." پس از به خصوص یکی از خسته کننده دوازده-تغییر ساعت "من و فقط راه می رفت و به سمت چپ. من هرگز می دانستم که اگر من پرداخت کردم که بعد یا نه اما من که قرار بود به صرف هر زمان در یک خودرا برای امتحان اماده بسته بندی شده در فروشگاه است که شیوع سایت کوبیدن سر من در برابر یک دیوار."

پروتکل های ایمنی بودند لغزش بیش از حد کارمند احساس می کند. "من تا به حال درجه حرارت گرفته شده تنها توسط شخصا آگاهانه رفتن از راه من به درخواست آنها را گرفته در ابتدا و انتهای شیفت اگر من می توانم. مسئولیت بود دوباره بر خدمه و مدیریت به رعایت هر یک از دستورالعمل ها. سپس جیمز مک کی یکی دیگر از co-worker, درگذشت, و دوباره من را تنها یافت که دقیقا درگذشت از مقالات و مطبوعات. حتی هنگامی که مدیران خواسته شد در مورد آن خدمه گفته شد یکی از افراد مسن که در حال حاضر شرایط قربانی شد."

استرس ratcheted تا و حتی بیشتر زمانی که تظاهرات در مرکز شهر دنور را شکست پس از مرگ جورج فلوید. کارمند "می تواند به معنای واقعی کلمه را ببینید گاز اشک آور از, Colfax, پشت فروشگاه و تا به حال هیچ ایده زمانی که رفتن برای شیفت من اگر جای خواهد بود بر روی آتش یا اواسط غارت در زمان من وجود دارد. این اولین بار بود که آنها شروع به بسته شدن درها و روشن کردن زنگ که من حدس می زنم هرگز یک چیز را قبل از در طول شب تغییر ساعت."

در طول کارمند کشش نهایی در کار "از من خواسته شد به سوئیچ با یک عضو خدمه بود که بد زانو و انجام بطری آب راهرو که توسط و بزرگ بود سخت ترین کار است که هیچ کس همیشه می خواستم برای انجام و تاب پالت ارزش از جعبه با چهار کوزه گالن آب/چای, بسته لیتر بطری آب بسته 12-36 بطری آب و Gatorade, و غیره. من آن را خیلی مهم تا زمانی که من تا به حال به آن را انجام دهید برای دو هفته متوالی تمام شب هر شب پس هرگز وجود هر گونه ثبات و یا ارتباط با مدیران در دانستن که آن راهرو در چه روز است. در نهایت آن را به یک نقطه که من...خیلی درد است که من نمی توانستم از رختخواب یک شب قبل از تغییر و بازگشت من احساس آن را در مورد به پایین پرتاب شد (آن را به حال شده است قبل و در زمان ماه بهبود, بنابراین من می دانستم که آنچه در آن احساس). من می دانستم که این نیست پایدار جسمی و من تنها شانس نگه داشتن آن خواهد بود به درخواست من که ساعت قطع به مقدار مناسب." اما پاسخ به کارمند درخواست شد یک دست انداز به وقت ساعت که انتظار می رود با اضافه کاری را ترجمه به بین پنجاه و شصت ساعت در هفته است.

که آن را انجام داد. "من ترک.... من چیزی جز جامد کار مداوم برای آنها کاملا وقت شناس و حرفه ای لباس برای هر شیفت به دنبال هر راهکار من می شد نادیده گرفت بهره گرفته و درمان به عنوان یک مصرفی منابع" کارمند می گوید. "همه من می خواستم به انجام کمک قرار دادن بهداشت و درمان در معرض خطر جدی به مخاطره می اندازد و افراد دیگر. آن را آشکار ساخته است که آنها نگران برای سلامت ما و نمی ارزش فداکاری ما ساخته شده برای نگه داشتن محل شناور است."

تاسف درس این کارمند آموخته در حالی که کار در نهم و تاج پادشاه Soopers: "نمی سعی کنید برای کمک به. نمی توان آن را قدردانی شما ممکن است کشته شما احتمالا آلوده شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب