آگهی Craigslist در به دنبال لی لی برای "بدون ترس" قلعه سنگ رستوران

جدید قلعه سنگ رستوران است که به دنبال باز-حمل لی لی به درب استقرار آن "اختصاص داده شده به داشتن بدون ترس در بر

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

جدید قلعه سنگ رستوران است که به دنبال باز-حمل لی لی به درب استقرار آن "اختصاص داده شده به داشتن بدون ترس در برابر این بیماری همه گیر" با توجه به Craiglist آگهی ارسال شده در مارس 13.

این کار مثال می گوید که متقاضی باید مایل به کار با مشتریان متنوع از جمله "در مرتع پرورش احشام-سفید به حومه سفید و ارتش سفید" و "فرایند مشتریان از محدوده های مختلف و اشکال از XL به XXXL."

We're guessing this Craigslist job ad won't be up long.گسترش

ما در حال حدس زدن این Craigslist آگهی کار نمی خواهد بلند.

Craigslist اسکرین شات

برای تلفن های موبایل مانند یک ایده آل فرصت شغلی برای هر یک از مردمی که نشان داد تا در روز شکست مفتضحانه در C&C قهوه و آشپزخانه در قلعه سنگ در سرپیچی از دولت در امور اجرایی ،

C&C است که دستور بسته شدن توسط دولت نه تنها خوردن استقرار در کلرادو به سرپیچی از دستورات و بازگشایی با وجود این واقعیت است که آنها هنوز هم در دستور بسته شدن به داخل سالن ناهار خوری در همه جا اما در مسا شهرستان است. بورس کوره در نزدیکی گارفیلد شهرستان در غرب شیب باز است برای کسب و کار و برنامه های به ماندن در آن راه انتظار هر گونه اقدام county; گریلی ال Charro و برخی دیگر از نقاط در جوش شهرستان نیز بازگشایی شد و county ظاهرا در حال رفتن به اجازه دهید آنها باز بماند.

اما در غیر این صورت رستوران ها در سراسر کشور در حال محدود به وانت و تحویل. در مه 11, فرماندار Jared پلیس نشان داد که او می تواند با دادن راهنمایی بیشتر در بازگشایی خرما و مقررات آمده در 25 مه "بر اساس آخرین اطلاعات و شواهد."

در ضمن C&C داستان همچنان برای گرفتن توجه ملی...و الهام بخشیدن به آنچه که ما تنها می تواند امید است این تقلید مسخره امیز آگهی. اما آن طعنه امتیاز همه بیش از حد واقعی وضعیت: رشد شکاف میان امن در خانه طرفداران قرار داده است که سلامت و ایمنی جامعه اول و "بازگشایی در حال حاضر" طرفداران که می خواهند به کسب و کار و بازگشت به حالت عادی در اسرع وقت.

اما فقط در صورتی که این درخواست در حال حاضر اگر شما نگاه خوب در یک سر پر شال می خواهید برای تمرین خود را متمم دوم حقوق و لذت بردن از غذا به هر عنوان کارن و چاد در خارج وجود دارد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب