CSU دانشجویان دوره لیسانس باید یک مطالعات قومی یا عدالت اجتماعی کلاس شروع در سال 2023

در اولین تغییر عمده به طور کلی آموزش و پرورش در سراسر سیستم خود را در دهه تمام 430,000 دانشجویان حضور کال دانش

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

در اولین تغییر عمده به طور کلی آموزش و پرورش در سراسر سیستم خود را در دهه تمام 430,000 دانشجویان حضور کال دانشگاههای دولتی باید یک مطالعات قومی یا عدالت اجتماعی دوره یک نیاز تایید شده توسط CSU امنا شنبه زیر شدید دو روز بحث های که در سمت چپ برخی از دیرین فعالان اجتماعی در موقعیت بی دست و پا از رای "نه".

نیاز خواهد اثر را شروع در 2023-24 سال تحصیلی در این کشور چهار سال دانشگاه دولتی سیستم. پنج امنا علیه آن رای دادند — از جمله دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond و عدالت اجتماعی فعالان Lateefah سیمون و هوگو مورالس — چه کسی گفت که آن را بتراشیم نزدیک به اندازه کافی به تعریف مطالعات قومی. یک متولی ممتنع.

دو سوال تحت سلطه خود بحث: آنچه باید یک قومی مطالعات مورد نیاز عبارتند از ؟ و چه کسی باید تصمیم بگیرد: دانشکده امنا و یا قانونگذاران ایالتی?

"من در تلاش برای نگه دارید و با وفاداری به آنچه در مطالعات قومی است و بوده است و چه کسانی که قاب آن شده اند و برای مبارزه با 52 سال خواسته اند برای" Thurmond گفت: در جلسه روز شنبه با اشاره به نظم و انضباط و تمرکز بر تجربه چهار گروه مظلوم در آمریکا: آمریکایی های آفریقایی تبار, آسیایی, آمریکایی, سکس از کون, لاتینی و مردم بومی است.

تبلیغات

مورالس خواسته به تغییر نام این پیشنهاد به سادگی به عنوان یک "عدالت اجتماعی" مورد نیاز است. "این است که در مورد عدالت اجتماعی که ما باید دفاع و پشتیبانی," او گفت:.

اما صدراعظم Timothy P. سفید گفت که رشته تکامل و نیاز به دفتر کار خود شد و پیشرفت دانش آموزان ارائه می دهد گزینه های بیشتر.

"مطالعات قومی بالغ شده است," او گفت:. "آن قدرتمند است اما آن را بیش از آنچه در آن استفاده می شود."

این نیاز جدید ایجاد سه واحد پایین تر-بخش دوره های مورد نیاز "برای درک مطالعات قومی و عدالت اجتماعی است." نیاز می تواند ملاقات با یک قومی سنتی مطالعات دوره و یا توسط یک کلاس با تمرکز بر عدالت اجتماعی و یا جنبش های اجتماعی.

تبلیغات

بسیاری مخالف بودند به سفید طرح از جمله مربیان و فعالان و ترجیح می دهند یک لایحه حمایت Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو) که بیشتر دقت تعریف نیاز, محدود کردن آن به مطالعات قومی دوره. AB 1460 که به تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا را به مجلس برای موافقت هفته آینده قبل از ارسال به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom میز. اگر او نشانه آن است که مورد نیاز خواهد جایگزین یکی تایید شده توسط CSU چهارشنبه.

"ما خواسته ایم شما را به عضویت مجلس قانونگذاری و حمایت از 1460 نه ما را در همان موقعیت ما در سال 1967 که در آن ما به عنوان نهادهای امنا مبارزه دانشکده مبارزه با دانشجویان" وبر رئیس جمهور سابق شورای ملی برای مطالعات گفت: در نظر شنبه ،

سوال در مورد محتوا و ماموریت مطالعات قومی, دوره — که همچنین مطرح شده در این بحث بیش از اینکه به دستور یک نیاز در K-12 سطح — بازگشت از نیم قرن که دانشجویان و استادان در ایالتی سان فرانسیسکو رفت و در اعتصاب به ایجاد اولین قومی مطالعات بخش.

"این CSU واقعا افتخار از آن میراث به عنوان زادگاه مطالعات قومی گفت:" لورن بلانچارد اجرایی معاونت علمی و دانشجویی.

تبلیغات

بلانچارد گفت: شرط جدید "افزایش" مطالعه چهار نژادی و قومی است که به طور سنتی شامل مطالعات قومی به همان سطح به عنوان طبیعی و علوم زندگی, هنر و علوم انسانی. آن را نیز "از صداها و تجارب دیگر تحت ستم و به حاشیه رانده شده, گروه," او گفت:.

نیاز برای مثال نیز می تواند ملاقات با کلاس ها در یهودی یا مسلمان مطالعات LGBTQ مطالعات و یا عدالت اجتماعی از جمله دوره های آموزشی در تغییر اجتماعی و جنبش های اجتماعی در آمریکا تاریخی و فرهنگی دیدگاه در مطالعات مربوط به معلولیت و سلامت, نابرابری در جوامع شهری.

"برای این سیستم را به ایستادن و می گویند ما در حال رفتن به ایجاد سه واحد بود مطالعات قومی و عدالت اجتماعی مهم است" گفت: آلیسون Wrynn دانشیار معاونت برنامه های علمی, نوآوری و توسعه اعضای هیات علمی در یک مصاحبه قبل از جلسه. "ما دانش آموزان خود را با چند هویت. ... ما نیاز است که به آنها این فرصت را به دیدن واقعا خود را در برنامه درسی."

اما متولی سیلاس Abrego کردند.

تبلیغات

"اجازه دهید روشن است," او گفت:. "این است که یک نیاز برای مطالعات قومی. یک دانش آموز می تواند در برآورده کردن این نیاز تا کنون که بدون نیاز به مطالعات قومی ،

کالیفرنیا دانشکده Assn. به طور رسمی مخالفت صدراعظم پیشنهاد و تایید شده وبر لایحه.

"CFA است به شدت نا امید در تصمیم امروز" رئیس جمهور چارلز Toombs یک استاد مطالعات Africana در سن دیگو وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: پس از رای دادن.

Toombs گفت: صدراعظم پیشنهاد را منعکس نمی کافی و مشاوره با مطالعات قومی ارومیه در خاص است.

تبلیغات

"از آنجا که قریب به اتفاق تعدادی از مطالعات قومی دانشکده مردم از رنگ و عدم شمول خود را کارشناس صدای قوی و مثال واقعی از چگونه نژادپرستی نظاممند با این نسخهها کار در CSU" او گفت:.

سیمون مدافع حقوق مدنی و نژادی عدالت گفت: او تا به حال دریافت ایمیل ها و تماس های تلفنی از مطالعات قومی رهبران در سراسر کشور ابراز نارضایتی با این پیشنهاد.

"این است که در وجدان من در این لحظه برای حمایت از این," او گفت:. "که درد مرا [چرا که] من درک می کنم این کار را ... من درک می کنم 50 به علاوه سال تلاش برای مطالعات قومی."

این systemwide Cal State علمی سنا مخالف وبر لایحه با این استدلال که قانونگذاران ایالتی به طور نادرست و دخالت در امور آموزش عالی برنامه درسی تنظیم یک سنت خطرناک. برخی از کال مقامات دولتی ذکر شده در آن دانشکده نگرانی.

تبلیغات

"اگر ما در حالت های مختلف ما خواهد بود ترس از ما عقل با این ایده که قوه مقننه خواهد بود به ما گفتن آنچه که ما باید آموزش" امانت ربکا ایسن گفت. "این مسئولیت ما است."

رئیس هیئت مدیره لیلیان کیمبل به توافق رسیدند. "اگر ما نمی, رای گیری برای تصویب این پیشنهاد اساسا آنچه که ما انجام می دهند این است که واگذاری به قوه مقننه حق خود را برای ایجاد سیاست بر آنچه ما," او گفت:. "این یک اعتراض است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب