پرده دوباره طلوع خواهد کرد در Clocktower کاباره

آنها می گویند این نشان می دهد باید در — و سرگرمی زندگی می کنند به آرامی بازگشت به دنور. آخرین محل اعلام این با

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

آنها می گویند این نشان می دهد باید در — و سرگرمی زندگی می کنند به آرامی بازگشت به دنور. آخرین محل اعلام این بازگشایی پس از COVID-19 تعطیل است Clocktower کاباره کوچک تئاتر در زیرزمین Daniels & Fisher برج.

باشگاه relaunches جولای 9 با سنگ Clock: این Clocktower کاباره باز گشت ویژه, یک نمایشنامه انتقادی از مضحک و boylesque و همچنین به عنوان نوع هوایی سیرک کشیدن آواز سحر و جادو و اعمال کمدی که در آن Clocktower کاباره ساخته شده است شهرت خود را از سال 2006.

"آن بوده است تنها زمان برای همه هنرمندان ما خارش به عقب بر گردیم به (یا از) لباس های خود را!" توضیح می دهد که مالک و مجری, Jefferson, Arca, نام شیطان پیر در بیانیه ای اعلام بازگشایی. "ما در حال رفتن به اجرای تمام ماه انجام این نوع از تنوع را نشان می دهد ساخته شده است که ما معروف با هر نشان می دهد داشتن یک کمی از همه چیز. این نشان می دهد از ویژگی های یک دینامو پس از دیگری در یک گردباد از سرگرم کننده است."

شروع جولای 9, محل میزبان دو را نشان می دهد — یکی در 7:30 و 9:30 p. m. — هر پنج شنبه جمعه و شنبه در ماه; هر عملکرد منحصر به فرد خواهد بود با یک چرخش بازیگران. این محل برگزار خواهد شد حداکثر 36 مراجعان در هر نشان می دهد با چهارده نفر دیگر مشغول به کار باشگاه و انجام است.

جداول خواهد بود فاصله شش فوت از هم جدا همه را ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در جدول کاربران را محدود به بودن در این فضا نود دقیقه و محل خواهد بود مقادیر قبل از هر نشان می دهد. در حالی که نوار و آشپزخانه باز خواهد شد وجود خواهد داشت هیچ پیاده روی تا خدمات; مشتریان خدمت خواهد شد در جداول خود را.

"ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید ما مخاطبان دوباره" Arca نتیجه می گیرد. "ما به طور منظم شده اند تا حمایت در طول بسته شدن آن است که شگفت انگیز بود. در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را به آنها لبخند!"

برای اطلاعات بیشتر برو به Clocktower کاباره سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب