قبرس مالزی به پوشش هزینه های برای ویروس-آمار گردشگران

نیکوزیا, قبرس (AP) — قبرس متعهد به پوشش تمام هزینه ها برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در حالی که در ت

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

نیکوزیا, قبرس (AP) — قبرس متعهد به پوشش تمام هزینه ها برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در حالی که در تعطیلات در مدیترانه شرقی جزیره کشور با توجه به نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتدپرس در روز چهارشنبه.

این قبرسی دولت ایران را پوشش اسکان و مواد غذایی و نوشیدنی و دارو برای COVID-19 بيمار و خانواده خود را. بیماران تنها مجبور به پرداخت برای تاکسی سوار شدن به فرودگاه و پرواز برگشت به صفحه اصلی.

100 تخت بیمارستان تهیه خواهد شد به طور انحصاری برای مسافران خارجی که تست مثبت است. حدود 112 واحد مراقبت های ویژه مجهز به 200 ماسک خواهد بود این سایت متعلق به انتقادی بيماران بد حال. 500 اتاق "قرنطینه هتل" خواهد بود مادی و معنوی برای بیماران و اعضای خانواده و دیگر مخاطبین.

تعهد آمد و در پنج صفحه نامه مورخ سهشنبه که فرستاده شد به دولت های هواپیمایی و تور اپراتورهای ترسیم دقیق سلامت و بهداشت پروتکل هایی است که دولت در حال تصویب برای خواستگاری بازدید کنندگان برای گردشگری متکی به کشور است.

گردشگری به طور مستقیم به حساب 13 درصد از قبرس اقتصاد است. این کشور انتظار دارد که به اندازه از دست دادن 70 درصد از 2.6 میلیارد یورو ($2.85 میلیارد دلار) در گردشگری-تولید درآمد.

نامه امضا شده توسط قبرس خارجی در امور حمل و نقل و گردشگری وزرای خود می بالد که این کشور یکی از پایین ترین coronavirus نسبت سرانه در اروپا پس از آزمایش بیش از 10 درصد از جمعیت آن است.

بین المللی سفر هوایی به قبرس آغاز می شود 9 ژوئن در ابتدا از 19 کشور با مسافران مورد نیاز برای انجام یک COVID-19 آزمون سه روز قبل از خروج. که اندازه گیری برداشته خواهد شد 20 ژوئن برای 13 کشور از جمله آلمان و فنلاند و اسرائیل و یونان و نروژ است.

مقامات می گویند سفر خواهد شد گسترش به کشورهای بیشتر بسته به ثابت بررسی عفونتها.

مسافران را مجبور به نشان دادن خود گواهی تست قبل از سوار شدن به هواپیما و ممکن است مجبور به پوشیدن ماسک در طول پرواز. درجه حرارت خود را گرفته و در هنگام ورود به قبرس و برخی از آزمایش تصادفی ممکن است بدون هیچ هزینه ای برای مسافر.

گردشگران نیز باید برای پر کردن یک "COVID-19 مسافر اعلامیه" بیان کرد تمام سفر خود را تا 14 روز قبل به قبرس سفر و است که آنها را نه نشان داده شده است هر گونه علائم کروناویروس برای 72 ساعت قبل از خروج و نه این که آنها را در تماس با افراد آلوده 14 روز قبل از.

در حالی که در قبرس کسانی است که در همان سفر گروه موظف به نگه دارید از هم جدا حداقل دو متر مربع (21 متر مربع) در خارج از منزل و سه متر مربع (32 متر مربع) در داخل خانه.

به طور مرتب ضد عفونی sunbeds خواهد بود دو متر (6.5 فوت) از هم جدا برای مردم است و نه متعلق به همان سفر است.

کارکنان هتل خواهد بود موظف به پوشیدن ماسک با اتاق بودن ضد عفونی بعد از هر خروج. در کافه و رستوران ها و بارها و جداول خواهد بود حداقل دو متر (6.5 فوت) از هم جدا با حداکثر اندازه حزب 10. مهمانان خواهد بود تشویق به پرداخت از طریق کارت به جای پول نقد است.

این معلوم نیست چه دقیق پروتکل خواهد بود برای کاباره ها.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن