IF صاحب کسب و کار باز می شود درایو-تا Poké کیوسک در وستوود

امروز دیوان عالی کشور مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پایان IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) برنامه ا

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

امروز دیوان عالی کشور مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پایان IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) برنامه ای است که در سال 2012 آغاز شد. IF کمک کرده است جلوگیری از ده ها هزار نفر از ساکنان ایالات متحده از تبعید به کشور آنها به سختی به یاد داشته باشید. یکی از آنها Alejandro Flores-مونز شرکت مالک استوکس Poké یک کامیون مواد غذایی و کیوسک و متخصص در هاوایی-سبک غذا غذاهای دریایی.

فلورس-مونز بود که تنها هفت سال از زمانی که پدر و مادر او به ارمغان آورد او را به ایالات متحده به طوری که برای بسیاری از زندگی خود او بوده است به دام افتاده در یک سرزمین بدون مرد به عنوان یک مستند نشده resident بدون توانایی برای شهروندی اعمال می شود. به عنوان یک بزرگسال او قادر به درخواست برای DACA وضعیت فراهم می کند که یک فرم از مستند وضعیت است که اجازه می دهد تا او را به طور قانونی اقامت در این کشور و کار. این برنامه بدون قیمت آن هر چند; Flores-مونز باید دوباره ارائه مدارک و پرداخت حدود $500 در هر دو سال برای دریافت IF حمایت می کند.

کارآفرین نیز هموار راه را برای دیگر DACA گیرندگان خود را به کسب و کار خود را در دنور با پرسیدن این شهرستان به روشن شدن آن قوانین مجوز و مدارک مورد نیاز که تا سال گذشته گیج کننده و متناقض است. در مارس سال 2020 Flores-مونز شد اولین IF گیرنده به دریافت دنور مجوز کسب و کار.

در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد قصد دارد برای فاز از IF به طور بالقوه خروج بیش از 15000 نفر در کلرادو بدون حفاظت از اخراج. پس از دادگاه های پایین مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ساخته شده راه خود را به دادگاه عالی که به نام رئیس جمهور عقبگرد از IF "خودسرانه و هوس باز."

حاکم می آید به عنوان یک کمک به بسیاری از IF دریافت کنندگان شده اند که بخشی از سیستم برای هشت سال گذشته اما Flores-مونز می گوید: بیشتر تغییر باید اتفاق می افتد. در حال حاضر او در حال حاضر تحت پوشش IF چرا که او از دست رفته خود را تمدید مهلت, در بخشی به دلیل آن را در زمان سختی و او نمی تواند استطاعت $495 هزینه تمدید و در بخشی به دلیل وضعیت خود را به عنوان از نظر قانونی مجوز صاحب کسب و کار را به او می دهد یک مقدار مشخصی از حفاظت. او توضیح می دهد که در سال های گذشته او کارمند یک سازمان غیر انتفاعی است, بنابراین او نیاز به تمدید به طور منظم و یا خطر از دست دادن شغل خود. کل وضعیت او اشاره می کند که به عنوان مثال چرا DACA نیاز به دائمی تبدیل کنید. "کنگره نیاز به قرار دادن با هم یک لایحه جامع که شامل یک مسیر به شهروندی" او می افزاید.

Alejandro Flores-Muñoz was Denver's first official DACA recipient to get a business license from the city.

Alejandro Flores-مونز بود دنور اول رسمی IF گیرنده به دریافت مجوز کسب و کار از شهرستان.

حسن نیت ارائه میدهد از استوکس Poké

"رئیس جمهور در حال رفتن به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تقسیم کشور" فلورس-مونز متحده است. "اما افرادی که تحت پوشش IF در حال کمک به اقتصاد ما نیاز به جشن گرفتن آن است. جنبش ما دارای اعتبار بوده است توسط دادگاه قانون اساسی در کشور است که ارزش جشن گرفتن."

حاکم می آید به عنوان دومین خبر خوب برای Flores-مونز این ماه; او فقط مجددا راه اندازی این استوکس Poké درایو-تا کیوسک در 5115 موریسون جاده ای هفته گذشته است. استوکس Poké آغاز شده به عنوان یک تلفن همراه کسب و کار مواد غذایی عامل از تبدیل فولکس واگن microbus (که در حال حاضر در این فروشگاه پس از ضربه توسط یک راننده مست). فلورس-مونز و خود را شریک کسب و کار اضافه شده کیوسک در سال گذشته کاشت آن در 16 بازار خیابان اضافه شده دید.

محل جدید ندارد ترافیک عابر پیاده از مرکز شهر دنور (یا حداقل قبل از COVID مرکز شهر دنور), اما آن را در تقاطع موریسون شریدان بلوار و غرب می سی سی پی, خیابان, دادن روشن-آبی زیستن مقدار زیادی دید. مالک می گوید: او کاهش می یابد قیمت ها به تناسب نیازهای محله وست وود که او قادر به انجام این کار در بخشی به دلیل کیوسک را در مجاورت نزدیک به آن هنر ،

مشتریان می تواند راه رفتن و یا رانندگی و poké شرکت نیز طول می کشد تلفن و سفارش آنلاین. استوکس Poké در حال حاضر باز از 1 تا 7 بعد از ظهر چهارشنبه تا جمعه; تماس 720-401-5819 و یا بازدید از کیوسک فروشگاه آنلاین به منظور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن