پدر و دو بچه از پرتاب از خارج در تورلاک پس از هجوم ماسک قوانین

یک خانواده آموخته است که محلی خارج شده و خود را در صورت ماسک سیاست جدی است. پس از یک پدر حاضر مدیر فروشگاه درخ

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

یک خانواده آموخته است که محلی خارج شده و خود را در صورت ماسک سیاست جدی است.

پس از یک پدر حاضر مدیر فروشگاه درخواست که دو فرزند سایش پوشش صورت در حالی که در داخل خرده فروش Turlock, کالیفرنیا., پلیس همراهی خانواده خارج است.

مشتری بابی Carne که گرفتار حادثه در فیلم بود مایحتاج اولیه روز شنبه هنگامی که او شنیده ام یک مرد فریاد profanities در مدیر نزدیک به جبهه از فروشگاه. مدیر خواسته بود که دختر و پسر قرار داده و در صورت پوشش یا ساختمان را ترک کنند.

هنگامی که مرد نمی منطبق مدیر نامیده می شود و در تقویت در قالب تورلاک افسران پلیس.

تبلیغات

پلیس به زودی پس از وارد — اما نه برای به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن قوانین که در حال حاضر اجباری در سراسر کشور رئیس Nino Amirfar گفت.

"این تورلاک اداره پلیس است و نه صدور تقدیر نامه برای پوشیدن ماسک و نه می خواهیم به پاسخ دادن به کسب و کار به سادگی چون کسی نیست با پوشیدن یک ماسک" Amirfar گفت.

"با این حال در صورتی که کسب و کار حاضر به خدمت شما و می پرسد شما را به ترک شما باید ترک کنید. اگر شما حاضر به ترک است که کسب و کار خواهد شد و درخواست ما را به پاسخ برای خاطی."

تبلیغات

Carne تماشا به عنوان سه افسر به دنبال هنوز هم-فریاد پدر به سمت عقب از فروشگاه.

"و من مانند" این می تواند بد'," او گفت:. "من در این ویدئو به دلیل افسران دست زدن به خود را به خوبی. و من فکر کردم که اگر چیزی را اشتباه می رود آنها قصد دریافت واکنش و همه چیز."

به عنوان او برگزار شد تا او تلفن او ثبت شده که کودکان راه رفتن توسط.

"آنها که فقیر ترس نگاه در چهره خود را. من احساس بد برای آنها. شما می دانید که پلیس دنبال شما هنگامی که شما یک بچه که ترسناک است. اما پس از آن شما یک پدر و فریاد و ساخت کل این صحنه," او گفت:.

تبلیغات

اشتباه در مورد تعامل Carne تبدیل به صحبت با یک زن در کنار او. یک افسر پس از آن متوجه زنان بحث و گفتگو و نزدیک شدن آنها به این وضعیت را توضیح دهد.

"اساسا آنچه که ما انجام خواهد داد این است که ما خواهد آمد و آموزش مردم در بحث به آنها اجازه دهید آنها را می دانم چه می گذرد. اجازه دهید آنها را می دانیم که فروشگاه نیاز مردم را به پوشیدن ماسک بنابراین ما باید به درخواست مردم به پوشیدن ماسک برای آمدن به فروشگاه" افسر گفت: در این ویدئو. "گاوین Newsom نوع پرتاب این در ما و ما در حال تلاش برای پاسخ درآمده است."

Carne گفت که او سپاسگزار برای افسر توضیح اما فکر مدیر overreacted با تماس با پلیس. پس از این حادثه او نوشته شده فیلم در Facebook به صورت "اهداف آموزشی" بنابراین مردم را درک پلیس نقش.

با وجود اين تلاش او گفت: مردم شده بود تمرکز بیش از حد در خانواده لگد از فروشگاه. یکی از ویدئوها مشاهده شده است بیش از 170,000 بار.

تبلیغات

"این فیلم رفته بزرگتر از من تصویری از صرفه جویی در نوزاد شیر کوه از یکی از آتش سوزی. من انجام آن را در آغوش من گفت:" Carne مستقل حیوانات امدادگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب