زیمبابوه پناهگاه پرنده دارای 400 گونه کافی نیست, گردشگران

هراره زیمبابوه (AP) — ماهی عقاب swoops بیش از آب برای گرفتن ماهی در چنگال خود را و سپس پرواز به لانه خود را. د

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

هراره زیمبابوه (AP) — ماهی عقاب swoops بیش از آب برای گرفتن ماهی در چنگال خود را و سپس پرواز به لانه خود را.

در نزدیکی یک رزمی عقاب سیاه عقاب یک کرکس مصری و صدها نفر از دیگر پرندگان است. با برآورد 400 گونه از پرندگان در یک نقطه روستایی در زیمبابوه دریاچه Chivero حدود 40 کیلومتر (25 مایل) جنوب از هراره ، Kuimba شیری پناهگاه پرنده نقاشی شده است گردشگران با بیش از 15 سال است.

جنوب کشور آفریقایی تنها پارک پرنده جان سالم به در بار پر سر و صدا از جمله خشونت تهاجم زمین و ویرانگر سقوط اقتصادی, اما شیوع کروناویروس اثبات استرن آزمون.

"من فکر کردم من تا به حال جان سالم به در بدترین اما این coronavirus چیزی است دیگری گفت:" صاحب گری Strafford. "یک سوم از بازدید کنندگان ما از چین است. آنها را متوقف آینده در ماه فوریه ... و هنگامی که ما تعطیل شد, در ماه مارس بود که فقط باور نکردنی است."

زندگی پرنده علاقه مندان Strafford, 62, تاسیس مرکز مجروح یتیم و رها شده از پرندگان در سال 1992 و گردشگری نگه داشته است پارک رفتن.

با زیمبابوه تورم افزایش به بیش از 750% گردشگری موسسات در حال مبارزه با باطل رکود اقتصادی بدتر جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی.

زیمبابوه گردشگری در حال حاضر با مشکلات. کشور ثبت بیش از 2 میلیون بازدید کننده در سال 2019 یک 11% کاهش در یک سال گذشته با توجه به آمار رسمی. با این حال گردشگری باقی مانده است یکی از بزرگترین ارز خارجی بگیر همراه با مواد معدنی و توتون و تنباکو.

در حال حاضر گردشگری "مرده است چون از coronavirus" گفت: Tinashe Farawo سخنگوی این کشور پارک های ملی ، پارک های ملی و دیگر حیوانات پناهگاه مانند Kuimba شیری در حال مبارزه برای شناور ماندن او گفت:.

"ما دچار مشکل هستند. همه همراه ما شده اند با تکیه بر گردشگری به صندوق حفاظت ما ... حالا چه کنیم؟"

Kuimba شیری که به معنی آواز پرنده در زیمبابوه شونا زبان بسته شد برای بیش از سه ماه. این طولانی ترین زمان پرنده پناهگاه واقع در یکی از سایت های جهانی حفاظت شده تحت کنوانسیون سازمان ملل متحد در تالاب بسته شده است.

در یک هفته اخیر تنها صدای زندگی در این محل معمولا پرتکاپو با کودکان در سفر بود که از آواز پرندگان نشسته بر روی لبه محوطه بزرگ. اسب و گورخر و گوسفند تغذیه در چمن و علف های هرز در كشور.

یک طوطی ایستاده در یک گلدان گل در ورودی بارها و بارها فریاد زد: "سلام!"

"او نتواند مردم به ویژه کودکان" گفت: Strafford که تاسیس Kuimba شیری در 30 هکتار در نقطه Chivero اصلی مخزن برای هراره. در حال حاضر این خانه را به بسیاری از گونه های نادر از جمله شاهین فلامینگو و کرکسهای.

"این مکان یک مکان رویایی برای من," او گفت:.

همه چیز تبدیل به کابوس اما هنگامی که پس از آن رئیس جمهور اواخر رابرت موگابه شد اغلب خشونت آمیز زمین توزیع مجدد برنامه است که در آن مزارع متعلق به سفید پوستان کشف و ضبط شد برای توزیع مجدد به بی زمین سیاه پوستان در سال 2000.

حیوانات پناهگاه در امان نیست و Kuimba شیری هدف قرار داده بود "30 تا 40 بار گفت:" Strafford. سرانجام محراب شد و تایید شده توسط موگابه و بازگشت به یک اندازه از ثبات.

در سال 2009 زیمبابوه سقوط اقتصاد به تورم رسیده 500 میلیارد درصد به صندوق بین المللی پول. محراب تلاش برای پایان می رسد دیدار. بسیاری از پرندگان به مرگ گرسنگی در حالی که کسانی که می تواند به دفع کردن برای خود را منتشر شد به وحشی.

"ما به فروش می رسد ما وسایل نقلیه و تراکتور برای تغذیه پرندگان است. هنگامی که آن را واقعا از جان گذشته ما تا به حال برای کشتن اسب های ما," او گفت:.

در حال حاضر یک دهه بعد Strafford دوباره مجبور به فروش برخی اقلام به عنوان coronavirus و جدید بحران اقتصادی عوارض خود را. یک زمین بیل قایق, کامیون تراکتور و گوسفند در میان آیتم های او امیدوار است برای فروش فوری.

اما وجود دارد برخی از امید است. به عنوان زیمبابوه شل شدن برخی از محدودیت های این پناهگاه در حال حاضر قادر به باز کردن به تعداد محدودی از بازدید کنندگان.

در اخیر آخر هفته, Strafford نمایش داده می شود استعدادهای خود را روت شاهین و دیگر رپتورز به یک گروه کوچک برای اولین بار از ماه مارس است.

Strafford با شور و شوق توصیف صفات مختلف از پرندگان و نظارت به عنوان یک انبار جغد نشسته بر یک 5-year-old boy را از دست دستکشهایش ریخته.

"همه چیز برای شروع دوباره" او گفت: پس از نشان می دهد. "من شروع به آموزش پرندگان دوباره. ما شروع به پرواز دوباره!"

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب