دارل سبز: واشنگتن تغییر نام آن است 'تصمیم درست'

او پس از صرف 20 NFL فصل به عنوان یک بازیکن برای واشنگتن آن را می توان استدلال کرد دارل سبز خونریزی کبود و طلا

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

او پس از صرف 20 NFL فصل به عنوان یک بازیکن برای واشنگتن آن را می توان استدلال کرد دارل سبز خونریزی کبود و طلا. اما افسانه ای cornerback موافق آن است که زمان برای تغییر نام این تیم است که چنین بوده است بخش مهمی از زندگی خود را.

"من این را تحسین [صاحب] دانیل اسنایدر برای این تصمیم گیری گفت:" سبز. "من فکر می کنم که تصمیم درست است. من فکر می کنم که آن را بخشی از ملیله در کشور از آنچه که من اسمش آشتی از تاریخ است که صورت گرفته است. مردم وجود دارد که جرم برای بسیاری از سال و این درد نیاز به خطاب. من خوشحالم که ما می توانیم شروع این روند است."

آن است که یک فرایند است که بسیاری بر این باورند که دیر شده است. در طول سال های بسیاری شده اند انتقاد از اسنایدر برای خود ثابت قدم تمایل به در نظر گرفتن یک نام را تغییر دهید. در سال 2013 در ایالات متحده آمریکا امروز مصاحبه اسنایدر حتی تا آنجا رفت که بگویم یک خبرنگار برای قرار دادن حروف بزرگ "هرگز" هنگامی که از او پرسیده شد که اگر او تا به حال به تغییر نام تیم فوتبال خود را.

سبز نگران است و نه با آنچه اسنایدر گفت: در گذشته و یا چرا او تغییر نام تیم در حال حاضر. به حرکت رو به جلو و سبز و معتقد است این مهم است که به تمرکز بر روی خط پایین این است که یک تغییر نام برای واشنگتن NFL تیم در حال رفتن به اتفاق می افتد.

"مردم از من بپرسید" چرا شما فکر می کنید آقای Dan اسنایدر تغییر ذهن خود را در حال حاضر؟'" گفت: سبز. "در اینجا معامله: برای من مهم نیست. من فقط به خاطر اطاعت و آنچه که او گفت: یا آنچه که او می گویند نیست اما ممنون میشم برای 'بله' در حال حاضر. من هستم و نه نگران مورد 'yes' اتفاق افتاده اما این که " بله " اتفاق افتاده است به تغییر نام و ما می تواند به جلو حرکت کند."

شاید بخشی از آنچه ساخته شده, سبز, سالن از شهرت بازیکن بود توانایی های خود را برای همیشه حرکت رو به جلو نگاه به آینده بازی و نه در گذشته زندگی می کنند. بعدی بازی برای سبز محبوب تیم NFL یکی از بزرگ است. و سبز که دارای واشنگتن حق رای دادن رکورد 295 بازی های انجام شده درک ارتباط قوی بسیاری از طرفداران را به نام تیم که به طول انجامید 87 سال است.

"برخی از مردم به خاک سپرده شد اعضای خانواده در نیوجرسی گفت:" سبز. "برخی از مردم از همه نوع از لحظات است که آنها به یاد داشته باشید. من در تلاش برای صدمه زدن به احساسات خود را در آن است, اما من در تلاش برای رسیدن به شما به عنوان یک انسان دیگر. شما هنوز هم می توانید خاطرات, اما ما نیاز به توان و مهربان و با ملاحظه از افرادی که به جرم با نام. من به شما گفتن چه ضربان قلب من است. و به اعتقاد من آن چیزی که حق آن را درست است."

همانطور که برای واشنگتن نام جدید سبز به نفع دم قرمز بود که یک نام مستعار داده شده به تاسکیگی نیروی هوایی, اولین, سیاه, هوانوردان در ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی ارتش.

"این امر می تواند یک راه برای جشن گرفتن این بچه ها" گفت: سبز. "این بچه ها تحت فشار بزرگ در هوا مبارزه با. و حدس بزنید چه ؟ زمانی که آنها فرود آمد و به خانه آمد آنها تحت فشار بزرگ در خانه. آنها می توانند پیدا کردن صلح."

در حال حاضر وجود دارد نه بسیاری از صلح اطراف آن بحث های آینده تغییر نام برای واشنگتن تیم NFL. ذکر نام و نام خانوادگی را تغییر دهید و آن را هنوز هم می تواند باعث پرشور بحث — اما سبز است خوش بینانه برای آینده پذیرش از یک نام جدید برای تیم او برنده سه سوپر کاسه با.

"من فکر می کنم ما می توانید از طریق این" گفت: سبز. "مردم را درک خواهد کرد که آن را در مورد انسان و نحوه برخورد ما با یکدیگر است که می شود به مقام اول در منو است. ما باید یک تیم جدید در واشنگتن با نام دوره و ما به جلو حرکت خواهد کرد. من واقعا معتقدم که ما را در این را به عنوان یک چیز خوب و رفتن از وجود دارد."

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب