اطلاعات پزشکان: من مک بوک ارتقا?

س: من فقط متوجه شدم که مک بوک هارد دیسک نمی تواند به دلیل به روز رسانی آن را لحیم در! هنگامی که این تغییر اتف

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

س: من فقط متوجه شدم که مک بوک هارد دیسک نمی تواند به دلیل به روز رسانی آن را لحیم در! هنگامی که این تغییر اتفاق می افتد در مکینتاش?

یک: یک زن و شوهر از چیزهایی که هر کس خرید یک کامپیوتر جدید را باید همیشه در نظر بگیرید که هر دو upgradeability بخشیدن به قابلیت مرمت و واحد.

من به تازگی نوشت: در مورد این مسئله که آن را به همه در یک کامپیوتر: 4 دلیل برای جلوگیری از All-In-One PCs.

هنگامی که یک سخت افزار جزء اگر شما نمی توانید هزینه به طور موثر جایگزین که جزء خاص شما در مواجهه با یک تعمیر لایحه است که می تواند نزدیک به خرید یک کامپیوتر جدید است.

ارتقاء به شما صرفه جویی در پول

بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم شما نیاز به آن را به احتمال بسیار زیاد شما نیاز دارید بیشتر در آینده است. تنها مهم ترین وسیله ای است که شما می خواهید می شود قادر به ارتقاء هارد درایو ترجیحا با یک درایو حالت جامد (SSD).

نه تنها می توانید آن را افزایش میزان ذخیره سازی شما در دسترس, اما آن را نیز می تواند به طور قابل توجهی بهبود سرعت به خصوص در واحد که مسن تر هارد دیسک و فن آوری است.

به روز رسانی می توانید به طور کلی گسترش زندگی از یک کامپیوتر برای سال آنجا که بسیاری از کاربران صرف بیشتر وقت خود را در اینترنت.

دانستن اینکه چه چیزی ممکن است یا در مورد شما چه ممکن است قبل از اینکه شما را یک تصمیم خرید است بهترین راه برای جلوگیری از دلسرد کننده تعجب پایین جاده.

بازی اپل طرح

اگر شما بوده ام به یک کاربر آی فون در حالی که شما در حال حاضر می دانم که اگر شما می خواهید ذخیره سازی بیشتر شما باید به خرید یک دستگاه جدید.

قفل سخت افزاری پایین ثابت شده است برای افزایش فروش از دستگاه های جدید به دلیل وجود دارد هیچ گزینه های ارتقاء و آنها به آرامی شروع به حرکت به سمت این رویکرد در مدلهای macbook چند سال به عقب.

این به این معنی است که جدیدتر مک بوک خود را بیشتر به احتمال زیاد نمی تواند آن را به روز رسانی و یا به راحتی تعمیر.

اگر شما سعی می کنید برای سفارش جدید MacBook از Apple وب سایت آنها به طور خاص به شما هشدار می دهند: MacBook Pro با حافظه نیست کاربر در دسترس است. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز به حافظه بیشتر در آینده در نظر گرفتن ارتقاء در زمان خرید.

تعیین اگر شما مک بوک ارتقا

شما مدل دقیق تعیین خواهد کرد که آیا شما هر گونه گزینه های ارتقا دهید تا شروع به تعیین آنچه شما باید. برای انجام این کار بر روی آیکون اپل در گوشه بالا سمت چپ و سپس روی "در مورد این مک."

توجه داشته باشید از مدل; سابق: MacBook Pro (شبکیه چشم, 15-inch, mid-2015) و شماره سریال. شماره سریال را کمک به تعمیر فروشگاه و یا آنلاین قطعات نمایندگی فروش خود را تعیین دقیق گزینه هنگامی که زمان می آید.

مک بوک ایر: اکثر مدل از سال 2017 یا باید هارد دیسک گزینه های ارتقا دهید.

MacBook Pros: هر دو 13" و 15" مدل های 2015 و می تواند به روز رسانی. غیر شبکیه چشم مک بوک طرفدار واحد تا اواخر سال 2016 نیز ممکن است یک گزینه اما اکثر واحد از سال 2016 در بسیار محدود هستند در هر دو ارتقاء و جایگزینی گزینه های.

مرمت گزینه های

من به طور معمول از طرفداران بزرگ از رایانه های مرمت اما وقتی که می آید به مک بوک من را یک استثنا به عنوان طولانی به عنوان آن را مرمت شده توسط اپل در مرکز خدمات مجاز.

نه تنها شما می توانید صرفه جویی در پول بیش از یک واحد با نام تجاری جدید اما شما می توانید به طور خاص به دنبال مدل های که شما می دانید در حال ارتقا پایین جاده.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de