DC منطقه می تواند تکه های برف در روز شنبه در میان غیر منتظره ای سرد ممکن است

در یک پیچ و تاب و پس از گرم و تقریبا بدون زمستان آخر هفته دوم مارس در سی منطقه خواهد شد به احتمال زیاد کاملا

توسط MORVARIDEASIA در 17 اردیبهشت 1399

در یک پیچ و تاب و پس از گرم و تقریبا بدون زمستان آخر هفته دوم مارس در سی منطقه خواهد شد به احتمال زیاد کاملا سرد و برخی از پیش بینی مدل ها حتی اشاره در نه ظالمانه احتمالا از برف مرطوب.

Winterlike درجه حرارت در ماه مه ممکن است به نظر می رسد غیر قابل تصور زیر سی هفتم گرمترین زمستان در تاریخ ثبت شده اما شانس برای یک تغییر چشمگیر است که اجازه می دهد برای اواخر هفته قطبی دما غوطه در حال افزایش است.

طوفان Team4 را Briana Bermensolo پیش بینی خاکستری و خام چهارشنبه با دوش و درجه حرارت شکوه در کم به اواسط 50s. او انتظار دارد که روز شنبه به سرد و شادی بخش است اما آفتابی با اوج در پایین 60s.

تیز جبهه سرد است انتظار می رود به حرکت از طریق این منطقه در اواخر جمعه با آوردن آن را به یک دوره از باران ماندگار به شنبه. متراکم و سرد جیب درجه زیر غیر منتظره ای عمیق جوی تغار خواهد محوری به اواسط اقیانوس اطلس از پایین کانادا در اوایل صبح روز شنبه.

پشت جبهه یک منطقه با فشار بالا در سراسر غرب ایالات متحده را مشخص شدن یک airmass با قطبی origins — یک اتفاق نادر برای ماه مارس.

آمریکا GFS پیش بینی پروژه های مدل آرایه ای از سیستم های آب و هوایی و جوی پروفیل های معمولی از اواخر فوریه.

درجه حرارت اواخر جمعه شب و شنبه پیش بینی می شود و زیر متوسط به عنوان آسمانی می افتد به 30s حتی در نزدیکی این منطقه است.

درجه حرارت بالا در شنبه ممکن است تنها رسیدن به پایین 50s شاید 20 درجه زیر دمای 74 درجه است. این منطقه کم سابقه دمای حداکثر و یا سردترین دمای بالا برای مارس 9 از 52 درجه مجموعه در سال 1877 می تواند به چالش کشیده به خصوص اگر بالا ممکن است خورشید باقی می ماند پشت ابرها بعد از انتظار است.

فرودگاه بین المللی دالس کم حداکثر دمای 55 درجه است بیشتر در معرض خطر با توجه به میزان ورودی سرد است.

این احتمال وجود دارد که برخی از آسمانی اوایل روز شنبه می تواند در شکل برف به خصوص در ارتفاعات بالاتر از شمال غربی ویرجینیا غربی مریلند و ویرجینیا شد. این امکان وجود دارد که برخی از دانههای برف حتی می تواند رسیدن به ناحیهای در شمال غربی و مناطق نزدیک به شهر در اوایل صبح روز شنبه.

اما واشنگتن-منطقه برف عاشقان که تا به حال ناامید کننده فصل زمستان با لاشی 0.6 اینچ از برف نباید امید خود را برای اواخر encore — انباشته شدن برف در مارس فوق العاده نادر در منطقه میانی اقیانوس اطلس و بی سابقه در دی سی منطقه مترو.

هیچ قابل اندازه گیری برف تا کنون ثبت شده در ماه مارس در پایتخت کشور است. با توجه به خدمات ملی آب و هوا, آخرین که قابل اندازه گیری بارش برف graced دی سی اتفاق افتاده در آوریل 28, سال 1898 وقتی که نیم اینچ ثبت شده در مرکز شهر.

فرکانس مارس برف کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اوایل 1900s. آخرین بار برف انباشته شده در این منطقه در ماه آوریل بود که در 7 آوریل سال 2007 زمانی که 0.4 اینچ کاهش یافت. شمال غربی حومه شهر شده اند به طور خلاصه پوشش داده شده در اوایل ماه آوریل برف اما هرگز در مه.

و به دنبال به جلو طوفان شروع فصل تاریخ 1 ژوئن.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن