DC به COVID-19 تست سایت دوشنبه به دلیل 'خطرناک' گرما

سی اعلام کرد آن را تعطیل آن coronavirus تست سایت در روز دوشنبه به دلیل "خطرناکی داغ درجه حرارت." انتشار اخبار

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

سی اعلام کرد آن را تعطیل آن coronavirus تست سایت در روز دوشنبه به دلیل "خطرناکی داغ درجه حرارت."

انتشار اخبار گفت که تست سایت در حال بسته برای روز شامل منطقه محل در مرکز شهر در قوه قضائیه مربع محل آن در Anacostia و پیاده روی تا تست ارائه شده در تمام سی را firehouses.

مواد غذایی توزیع سایت های که بر اساس شهرستان و مدارس دولتی نیز بسته می شود; با این حال وعده غذایی رایگان سایت در طول سی باز باقی خواهد ماند.

گرمای سوزان اتحاد ماند منطقه در طول تعطیلات آخر هفته و ادامه خواهد داد به شروع هفته کاری.

طوفان Team4 هواشناس Lauryn Ricketts گزارش داد که روز شنبه می تواند اولین بار از ماه اوت سال 2016 که سی سوابق 100-درجه در روز است. هنگامی که رطوبت در میان است در Ricketts گفت: درجه حرارت را احساس می کنید به عنوان بالا به عنوان 110 درجه است.

با توجه به انتشار شهردار موریل Bowser خود فعال منطقه گرما طرح اضطراری برای اجرا از شنبه, جولای 18 – جمعه 22 ژوئیه به منظور باز کردن خنک کننده مراکز برای ساکنان به دنبال تاخیر در.

خنک کننده مراکز در قالب مراکز تفریحی عمومی مدارس و پناهگاه بی خانمان خواهد بود در دسترس عموم از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر و یا تا زمانی که آن را بی خطر است به خارج از منزل, انتشار بخوانید.

افرادی که قصد بازدید از یک خنک کننده مرکز ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که در داخل و خواهد شد به کارگردانی به باز کردن صندلی که مطابق با اجتماعی فاصله گرفته است. اگر کسی مجبور نیست یک ماسک صورت آنها ارائه خواهد شد یکی.

مانع کم پناهگاه های اضطراری (پناهگاه است که نیازی به بازدید کنندگان به هوشیار و یا تصویب یک تست مواد مخدر قبل از اینکه پذیرفته شده) باز خواهد شد و تمام روز را به عنوان به خوبی. وجود پناهگاه های مختلف برای مردان و زنان است.

مردان

• نیویورک خیابان پناهگاه در 1355-57 نیویورک خیابان NE
• 801 شرق پناهگاه در 801 ساخت زندگی بهتر لین SE
• Adams محل پناهگاه در 2210 Adams Place, NE

زنان

• تولد عیسی مسیح پناهگاه در 6010 گرجستان خیابان NW
• Harriet Tubman, DC کلی ساختمان #27 در سال 1900 خیابان ماساچوست SE
• پاتریشیا دستی برای زنان در 810 5th Street, NW
• جامعه برای خلاق عدم خشونت (CCNV) در 425 2nd Street, NW


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب