مرگبار طوفان مخرب کاهش مسیر در هند و بنگلادش

دهلی نو (AP) — گسترده عصری ساحلی هند و بنگلادش سرازیر شدند و میلیون ها نفر بدون قدرت بودند روز شنبه به عنوان ط

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

دهلی نو (AP) — گسترده عصری ساحلی هند و بنگلادش سرازیر شدند و میلیون ها نفر بدون قدرت بودند روز شنبه به عنوان طوفان Amphan قدرتمند ترین طوفان در این منطقه در بیش از یک دهه به کشته شدن بیش از 80 نفر و قطع مسیر نابودی است که هنوز در حال ارزیابی شده است.

بسیاری از قطعات از هند در شهر کلکته به بیش از 14 میلیون نفر در زیر آب بودند و آن فرودگاه بسته شد به طور خلاصه توسط سیل. جاده های آشغال شد با بی خانمان درختان و چراغ های پست های برق و خطوط ارتباطی بودند و قرن ها-ساختمان های قدیمی آسیب دیده بودند.

مقامات دو کشور گفت: میزان خسارت ناشی از این توفان شناخته نشده بود چرا که ارتباطات به بسیاری از مکان ها قطع شد. صدها هزار نفر از مردم تخلیه شدند پیش از طوفان یک فرایند پیچیده coronavirus بیماری همه گیر.

Amphan آمد در ساحل شنبه با بارش شدید باران ضرب و جرح موج طوفان و پایدار باد از 170 kph (105 مایل در ساعت) و gusts تا 190 kph (118 مایل در ساعت). آن را ویران ساحلی روستاهای ضربه زدن گل خانه, پاره کردن تیر برق و ریشه کنی درختان.

"من را دیده اند هرگز چنین فاجعه قبل از" گفت: West Bengal وزیر Mamata بانرجی و اضافه کرد که دولت خواهد پرداخت معادل $3,310 به خانواده هایی که از دست داد نسبی در طوفان.

حداقل 74 نفر کشته شدند در هند با بسیاری از مرگ و میر در, West Bengal دولت که شامل کلکته. پخش در بنگلادش گزارش 13 کشته شدند, در آن کشور است.

"بام بسیاری از خانه های پرواز دور و خیابان ها اب اشباع" گفت: Shuli Ghosh اجرا می شود که یک کافه در کلکته.

با بسیاری از خیابان های آن هنوز هم آب گرفتگی و خدمات تلفن و اینترنت به طور کامل بازسازی در انتخابات گفت: آنها در تلاش بودند برای تعیین میزان آسیب در پایتخت, West Bengal دولت است.

نارندرا نخست وزیر هند گفت: مقامات مشغول به کار بودند به همه ممکن است کمک به قربانیان طوفان.

"هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت در کمک به آسیب دیده" او هنوز توییتی.

حدود 10 میلیون نفر در بنگلادش بدون برق باقی مانده است گفت: معین الدين رئیس بنگلادش برق رسانی روستایی مدیره.

صدها روستا سرازیر شدند و پناهگاه قادر به اجرا در ظرفیت کامل در بسیاری از مکان ها با توجه به کوروناویروس. برخی از مردم ترس بیش از حد در مورد خطر عفونت برای رفتن وجود دارد.

همه گیر نیز تحت تاثیر قرار خواهد تلاش های امداد رسانی و بهبود. آسیب از طوفان است به احتمال زیاد به پیامدهای ماندگار برای فقرا که در حال حاضر کشیده به حد اقتصادی تاثیر این ویروس.

در یک ارزیابی اولیه در بنگلادش Enamur رحمان کشور junior وزیر برای مدیریت بحران گفت: این توفان باعث حدود 130 میلیون دلار خسارت به زیرساخت های مسکن, شیلات, دام, منابع آب و کشاورزی است.

در مجموع 1,100 کیلومتر (بیش از 680 مایل) از جاده 150 سیل-حفاظت از سدهای و حدود 200000 میگو از مزارع آسیب دیده اند در 26 64 مناطق رحمان گفت: در یک کنفرانس خبری افزود که محصولات کشاورزی در 200,000 هکتار (بیش از 494,000 هکتار) آسیب دیده اند.

در هند Odisha دولت گردباد نابود محصولات از فوفل یک برگ استفاده می شود به عنوان یک لفاف بسته بندی برای جویدن فوفل مهره و یا توتون و تنباکو. در بنگلادش در جنوب غربی منطقه Bagerhat بیش از 500 مزارع پرورش ماهی آب گرفتگی شدند.

Debashish Shyamal که زندگی در یک روستای ماهیگیری در امتداد غرب بنگال coast در زمان پناهگاه با خانواده اش در یک دولت کلینیک. او گفت: باد وزید باز کردن پنجره ها و درب ها و ساعت ها آنها نشسته اند داخل خیس توسط باران.

در روز پنج شنبه او کشف آویزان برق سیم اب اشباع خیابان و یک بی خانمان ،

"وجود دارد هیچ چیز" او گفت:.

بانرجی دستور داد یک درایو به گیاه مانگرو در Sundarbans یک کم ارتفاع منطقه دلتای حدود 200 جزیره در خلیج بنگال که در آن حدود 13 میلیون فقیر هندی و بنگلادشی ها زندگی می کنند. این منطقه بهترین و شناخته شده برای صفحه اصلی به ضخامت جنگل های حرا و ببر بنگال.

--

علم گزارش از داکا, بنگلادش. آسوشیتد پرس نویسندگان Chonchui Ngashangva و Aniruddha Ghosal در دهلی نو کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن