تظاهرکنندگان نذر برای حفظ حرکت تا زمانی که تغییر اتفاق می افتد

CORRECTION_APTOPIX_America_Protests_george_floyd_memorial_45445 تصحیح به یادبود نه تشییع جنازه - جورج فل

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399
CORRECTION_APTOPIX_America_Protests_george_floyd_memorial_45445 تصحیح به یادبود نه تشییع جنازه - جورج فلوید را در تابوت انجام شده به یک نعش کش پس از یک مراسم یادبود برای فلوید در شمال مرکزی دانشگاه 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

APTOPIX_America_Protests_New_York_75944 یک معترض دستگیر شد و برای شکستن حکومت نظامی در طول یک تظاهرات خواستار عدالت بیش از مرگ جورج فلوید به نظر می رسد از یک ون پلیس در 4 ژوئن سال 2020 در نیویورک است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/ونگ Maye-E

APTOPIX_America_Protests_New_York_26294 معترضان را به زانو در Flatbush خیابان در شهر نیویورک افسران پلیس در طول یک تجمع همبستگی برای جورج فلوید 4 ژوئن 2020 در بروکلین شهر نیویورک. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/فرانک فرانکلین دوم

APTOPIX_America_Protests_Washington_00683 تظاهرکنندگان در اعتراض 4 ژوئن 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/الکس برندن

APTOPIX_America_Protests_Washington_51984 تظاهرکنندگان در اعتراض 4 ژوئن 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/الکس برندن

America_Protests_George_Floyd_Memorial_79801 مینیاپولیس شهردار یعقوب فری زانو زده توسط تابوت جورج فلوید قبل از یک مراسم یادبود در شمال مرکزی دانشگاه 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس. فلوید درگذشت مارس 25 به Minneapolis افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او نادیده گرفتن او گریه می کند و اطرافیان فریاد تا زمانی که او در نهایت متوقف شد.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

America_Protests_George_Floyd_Memorial_50651 Philonise فلوید می پوشد یک ماسک تحمل این عکس از برادرش جورج فلوید در یک مراسم یادبود در شمال مرکزی دانشگاه 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس. فلوید درگذشت مارس 25 به Minneapolis افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او نادیده گرفتن او گریه می کند و اطرافیان فریاد تا زمانی که او در نهایت متوقف شد.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

America_Protests_George_Floyd_Memorial_12193 جورج فلوید برادر Philonise فلوید راست و پسر عموی Shareeduh تیت دوم از راست به اشتراک گذاری خاطرات خود را از فلوید در یک مراسم یادبود در شمال مرکزی دانشگاه در 4 ژوئن سال 2020 در مینیاپولیس. فلوید, آفریقایی, آمریکا, درگذشت, on May 25 به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او نادیده گرفتن او گریه می کند و اطرافیان فریاد تا زمانی که او در نهایت متوقف شد.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

APTOPIX_America_Protests_Washington_82354 تظاهرکنندگان اعتراض 4 ژوئن 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/اوان Vucci

APTOPIX_America_Protests_Memphis_54863 معترضان دراز در وسط تقاطع دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار. و دوم خیابان در ممفیس 4 ژوئن 2020 برای اعتراض به مرگ جورج فلوید. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

پاتریک Lantrip/روزانه Memphian از طریق AP

America_Protests_Oregon_73004 Portland Trail Blazers' Damian Lillard, مرکز می پیوندد دیگر تظاهرکنندگان در پرتلند سنگ., در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی موجب مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 پس از مهار توسط پلیس در مینیاپولیس.

AP Photo/کریگ Mitchelldyer

America_Protests_Austin_17620 تظاهرکنندگان چهره اعضای اداره پلیس آستین به عنوان آنها را جمع آوری در مرکز شهر آستین تگزاس 4 ژوئن 2020 اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/اریک, گی

America_Protests_Illinois_99241 تظاهرکنندگان دریافت بر روی زانو های خود را به عنوان آنها را لحظه سکوت برای جورج فلوید در طول یک زندگی موضوع اعتراض در بوفالو گراو پارک منطقه اسپری 'N بازی در Buffalo Grove, Ill., چهار شنبه, ژوئن 4 سال 2020 است. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از او مهار توسط پلیس مینیاپولیس در مه 25.

AP Photo/نم Y. متعجب

America_Protests_Illinois_06274 Rep. براد اشنایدر D-Ill., صحبت می کند در طول یک زندگی موضوع اعتراض در Buffalo Grove, Ill., چهار شنبه, ژوئن 4 سال 2020 است.

AP Photo/نم Y. متعجب

Ameica_Protests_Texas_52752 APD افسر الکساندرا پارکر نگه می دارد دست خود را با یک همکار افسر به عنوان آنها زانو زدن همراه با معترضان در اداره پلیس آستین HQ در طول یک زندگی توجه به تجمع در Austin در 4 ژوئن سال 2020 است.

لولا گومز/Austin American-Statesman از طریق AP

APTOPIX_America_Protests_Washington_60814 با بنای یادبود واشنگتن در زمينه راه رفتن مردم در خیابان منتهی به کاخ سفید پس از کلمات Black Lives Matter رنگ بود و در آن شهر کارگران و فعالان جمعه 5 ژوئن 2020 در واشنگتن است.

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

America_Protest_Georgia_11107 کنساو رئیس پلیس لایحه Westenenberger صحبت می کند به تظاهرکنندگان معترض در سراسر خیابان را از یک مؤتلفه یادگاری, فروشگاه, جمعه, ژوئن 5, 2020, در Kennesaw. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مایک استوارت

America_Protests_George_Floyd_Memorial_46636 براندون ویلیامز چپ در آغوش می در طول یک بنای یادبود برای عمویش جورج فلوید در شمال مرکزی دانشگاه 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس. فلوید درگذشت مارس 25 پس از مهار توسط پلیس در مینیاپولیس.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

America_Protests_Austin_77262 اعضای اداره پلیس آستین مارس با اعضای دانشگاه تگزاس تیم فوتبال به دولت و کنگره آمریکا در Austin, 4 ژوئن 2020 اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/اریک, گی

America_Protests_Austin_24691 یک نشان دهنده سوختگی بخور دادن به او و دیگران جمع آوری نزدیک به دولت و کنگره آمریکا در Austin, تگزاس, 4 ژوئن 2020 اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/اریک, گی

آتلانتا (AP) — تظاهرات زده از مرگ جورج فلوید قول داد جمعه به نوبه خود فوق العاده غلیان احساسات غم و اندوه به یک پایدار جنبش به تظاهرات معطوف به یک آرامتر اما کمتر مشخص تمرکز بر پرداختن به نژادی و بی عدالتی است.

در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت در بازداشت پلیس این شهر به توافق بان کی مون پلیس chokeholds و نیاز به افسران برای دخالت هر زمان که آنها را غیر مجاز توسط نیروی افسر دیگر. این تغییرات بخشی از یک شرط بین شهر و مقامات دولتی که در راه اندازی یک حقوق مدنی تحقیقات فلوید مرگ است. شورای شهر است که انتظار می رود به تصویب توافق خواهد شد که قابل اجرا در دادگاه بعد جمعه است.

در اوایل بعد از ظهر تظاهرات از سر گرفته برای 11 روز در سراسر کشور با ادامه حرکت به عنوان خلق و خوی از تظاهرات تا حد زیادی منتقل شده از مواد منفجره خشم به صلح آمیز خواستار تغییر دهید. رسمی و بداهتا یادبود به Floyd کشیده از مینیاپولیس به کارولینای شمالی که در آن خانواده جمع آوری شد شنبه به سوگواری او و فراتر از آن. خدمات برنامه ریزی شده بود در تگزاس برای هفته بعد.

Josiah Roebuck کنساو دانشگاه و برگزار کننده تظاهرات به خود جلب کرد که حدود 100 نفر روز جمعه در یک آتلانتا و حومه گفت او مطمئن است که شتاب خواهد ماند.

"هنگامی که شما شروع شما در حال رفتن به دیدن این هر روز" گفت: Roebuck, که گفت که او با حضور متعدد دیگر آتلانتا-منطقه شد. او افزود: "من فقط می خواهم اقلیت نشان داده می شود به درستی."

سازمان باید با استفاده از انواع ابزار سازماندهی از جمله رسانه های اجتماعی که Roebuck گفت که او استفاده می شود به جمع آوری مردم برای تظاهرات در خارج از کنساو فروشگاه فروش مؤتلفه یادگاری. "رسانه های اجتماعی است که تاثیر گذار امروز," او گفت:.

تظاهرات در سراسر این کشور به حال شده است در ابتدا خدشه دار تنظیم از آتش سوزی و فوق العاده از ویندوز, اما جمعه مشخص شده حداقل سومین روز بیشتر مقهور تظاهرات از جمله قلبی ادای احترام به Floyd پنج شنبه در مینیاپولیس به خود جلب کرد که اعضای خانواده مشهور و سیاستمداران مدنی و طرفداران حقوق. در این سرویس قوی تماس ساخته شده بودند برای تغییرات معنی دار در پلیس و نظام عدالت کیفری.

و در نشانه معترضان صدای بودند شنیده بودن بیشتر نمادها از برده داری و کنفدراسیون پایین آمد. آلاباما شهرستان بندر موبایل حذف یک مجسمه از یک مؤتلفه افسر نیروی دریایی در اوایل جمعه پس از روز از تظاهرات وجود دارد در حالی که ویرجینیا حذف یک 176-سال-قدیمی حراج بلوک از مرکز شهر پس از چند سال از تلاش های NAACP. دیگر مؤتلفه نمادهای پایین آمده اند در سراسر جنوب در روزهای اخیر به عنوان تماس های به آنها را حذف کنید شدت در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

همچنین جمعه در جکسون ویل فلوریدا یک گروه بزرگی از بازیکنان و مربیان در مقابل دفتر مقامات از این شهر تیم NFL و خانواده خود را به تن Black Lives Matter تی شرت به عنوان آنها راه می رفت به کلانتر, برای بالا بردن آگاهی از نژادی و بی عدالتی است.

فعالان جامعه در حال کار برای تبدیل خشم و غم و اندوه را به عمل در دراز مدت. Black Lives Matter داد Broward منتشر ثبت نام ورق در فورت لادردیل فلوریدا در اعتراض به خود جلب کرد که 1,500 نام از افرادی که می خواهید به ماندن درگیر است. این گروه به دنبال تا با هر فرد در این هفته نشان می دهد اقدامات ساده مانند ارسال ایمیل و یا تماس به تقاضای محلی تغییر دهید.

"ما در حال گرفتن بیشتر از, استراتژی: 'چگونه ما در واقع سرمایه گذاری مردم انرژی فراتر از اعتراض؟,'" گفت: Tifanny Burks یک جامعه و سازمان. "ما در حال فکر کردن در دراز مدت است."

این آخر هفته آنها در حال ایجاد یک محراب در یک کلیسا با نام قربانیان کشته شده توسط پلیس محلی و اعضای خانواده خود صحبت می کنند. روز دوشنبه آنها برنامه ریزی برای میزبان یک کارگاه آموزشی برای کمک به افراد درگیر در سطح محلی از جمله بسیج در انتخابات آینده برای کلانتر و دادستان.

"هر روز آن را در حال رشد از افرادی که می خواهید برای دریافت بیشتر درگیر که می خواهید را به اقدامات بیشتر, بنابراین ما در حال رفتن به بسیج آن مردمی" Burks گفت.

در تظاهرات در سراسر این کشور به معترضان گفت: ساکت تر و خوی بود و در نتیجه از عوامل از جمله های جدید و به روز رسانی اتهامات جنایی علیه افسران درگیر در Floyd مرگ و رویکرد آشتی جویانه توسط پلیس که راهپیمایی با آنها و یا گرفته شده از زانو به رسمیت شناختن پیام خود را.

هنوز هم وجود دارد درگیری در برانکس قصبه شهر نیویورک و جاهای دیگر پنج شنبه. در بوفالو یک کمیسر پلیس به حالت تعلیق دو افسر پس از تصویری از WBFO نشان داد که 75 سال راندند پس از راه رفتن به پلیس به عنوان آنها اجرای حکومت نظامی پنج شنبه شب. مرد به نظر می رسد برای ضربه زدن سر خود را بر روی پیاده رو و خونریزی بود به عنوان افسران راه می رفت گذشته است. این مرد در بیمارستان بستری شد.

در برای اولین بار در یک سری از خاطرات برای فلوید, برگرد., Al Sharpton خواست آن جمع پنج شنبه "به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!'" کسانی که در مینیاپولیس ادای احترام ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه — مقدار زمان فلوید بود که ادعا می شود بر روی زمین تحت کنترل پلیس است.

Sharpton قول داد که این را تبدیل به یک جنبش به "تغییر کل سیستم از عدالت است."

در لس آنجلس, بیلی, سیاه 25 ساله آفریقایی آمریکایی با حضور در یک تظاهرات در شهر هال در روز پنج شنبه گفت: اخیر آرام تظاهرات کمک کرده و فریب او را به قرض دادن صدای خود را پس از نگران بودن در روزهای گذشته بیش از تلویزیون تصاویر از راهپیمایان برخورد با پلیس ضد شورش پلیس موبایل به آتش کشیده و غارت فروشگاه ها در روز روشن.

"من نمی خواهم به دانستن است که مردم خارج از موضع برای چیزی است که من باور دارم در حالی که من به راحتی مطبوع," سیاه گفت.

___

Mahoney گزارش از نیویورک است. AP روزنامه نگاران کمک گزارش از سراسر ایالات متحده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن