دنور سالن بزرگ پارکینگ ترجیح داده برای شهر اولین امن کمپینگ سایت

مسئولان شهرستان و غیر انتفاعی ارائه دهندگان خدمات را شناسایی کرده اند دنور سالن بزرگ پارکینگ به عنوان محل مورد

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

مسئولان شهرستان و غیر انتفاعی ارائه دهندگان خدمات را شناسایی کرده اند دنور سالن بزرگ پارکینگ به عنوان محل مورد نظر برای اولین موقت امن کمپینگ سایت برای کسانی که تجربه بی خانمانی.

"من سعی کردم بسیار سخت برای پیدا کردن یک محل به سایت برای اولین بار از آنچه باید چندین امن فضاهای باز و تا کنون این بهترین سایت من را دیده اند می گوید:" کول چندلر مدیر کلرادو ایجاد کرد همکاری یکی از سازمان ها در پشت این طرح است.

برای چندلر به هنکاک دولت و دیگران فشار برای ایجاد امن سایت های کمپینگ دنور سالن بزرگ پارکینگ ظهور به عنوان برترین انتخاب به دلیل آن ى و اندازه و دسترسی نزدیکی به خدمات در این نزدیکی هست — و این واقعیت است که آن را یک سوم از یک مایل و در یک بزرگراه از نزدیک ترین محل اقامت. علاوه بر این از آنجا که زمین متعلق به شهرداری در این امر هزینه فقط $10 به اجاره نامه.

چندلر و دیگران کار در امن سایت پروژه پیدا کرده اند لکه های خصوصی که به نظر می رسد مناسب باشد اما آنها هم هزینه-گران بیش از حد کوچک و یا طبقه بندی تحت دنور تر محدود کد ساخت آنها غیر استارتر. این پروژه است که بودجه به طور کامل غیر انتفاعی دلار و کمک های مالی.

برای بیش از یک هفته از ابتکار طرفداران اند ملاقات با رهبران جامعه در Globeville و الیریا-سوانسی منطقه به اجازه دهید آنها را در مورد علاقه خود را برای ایجاد امن سایت کمپینگ در سالن بزرگ بسیاری است که می تواند نگه دارید تا پنجاه چادر و حداکثر شصت نفر (چادر ممکن است خانه زوج).

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شده است وجود دارد مخالفت با این ایده از برخی از کلید جامعه طرفداران که احساس می کنید که این شهر همچنان به جای خدمات در این منطقه هستند که ناخواسته در جای دیگر. "این جامعه نادیده گرفته شده است برای سال ها توسط شهرستان و شهرستان دنور می گوید:" آنجلا یکی برای نزدیک به پنج دهه است که خواسته است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود. "ما در حال گرفتن واقعا خسته شدم از این اتفاق می افتد به ما. ما به سختی منابع در GES برای افرادی که در اینجا زندگی می کنند."

با وجود سنگین مخالفان از همسایگان آنجلا یادداشت کوچک روستای خانه های ایجاد شده توسط کلرادو ایجاد کرد مشترک نقل مکان به منطقه در سال گذشته است. علاوه بر این هر دو موقت پناهگاه بی خانمان راه اندازی به عنوان COVID-19 همه گیر ضربه تاسیس شد نزدیک در کشور های غربی مرکز و دنور سالن بزرگ خود را.

"آنها در حال رفتن به ترک. آنها در حال رفتن به ماندن در اینجا در محله ما" آنجلا می گوید: از کسانی که اقامت در پناهگاه. "ما می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. بچه های ما اصلا نیاز به معرض آن است."

اما خدمات محلی ارائه دهندگان می گویند که جدا از غم انگیز قتل در ماه ژوئن در کشور های غربی مرکز عملیات باید به طور کلی از بین رفته هموار در دو پناهگاه است.

"این یک فضای خوب و آن کار می کرد به خصوص زمانی که RTD نبود شارژ کرایه و ما قادر به حرکت مردم در راحتی خود را در داخل و خارج" می گوید: کتی Alderman از کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها که ارائه خواهد شد بالینی COVID-19 خدمات در هر سایت کمپینگ در دنور سالن بزرگ پارکینگ. RTD خود را به حالت تعلیق کرایه مجموعه در اوایل ماه آوریل و ابقاء آن در اوایل این ماه.

چندلر معتقد است نیاز به امن سایت کمپینگ ویژه فوری در حال حاضر و باید آن را به حساب.

"این آسان به بحرانی که در آن یک پروژه پیچیده ای مانند این زمین خواهد شد," او می گوید. "اما مردم در خیابان های ما رنج می برند و محله در سراسر شهر ما در حال حاضر احساس که بار. ما نمی کنید برای انجام این کار در فرضی آزمایشگاهی; ما را به تصمیم گیری های دشوار را بر اساس گزینه های واقعی است که ما قبل از ما. با توجه به گزینه های واقعی قبل از ما من فکر می کنم دنور سالن بزرگ است, عینی, بهترین سایت من دیده ام تا به امروز.

"ما سخت کار کرده اند برای ایجاد روابط در Globeville محله بیش از هجده ماه گذشته و به همین دلیل ما می خواستیم همسایگان به شنیدن در این مورد به طور مستقیم از ما چندلر همچنان ادامه دارد. "ما شده اند معاشرت ایده با محله رهبران برای هشت روز ادامه خواهد داد به انجام این کار با یک سری از باز و صادقانه جامعه مکالمات در روزهای پیش رو است."

فرض کنید که هیچ موانع اصلی ظهور, Denver, شورای شهر به زودی پرسی در پارکینگ را می توان به عنوان امن سایت کمپینگ و این می تواند عملیاتی به عنوان اواسط ماه اوت است. اکثریت اعضای شورا در حال حاضر گفت که آنها در حمایت از چنین یک مرکز.

اجازه می دهد امن سایت کمپینگ در دنور نشانه یک تغییر عمده برای Hancock دولت که مخالف شده بود به هر شهری کمپینگ در شهر. در آن زمان شهردار مایکل Hancock بیش از دو ماه از مخالفت با مفهوم به دادن چراغ سبز به سه سایت. در آن زمان به اندازه و تعداد بی خانمان encampments طور چشمگیری افزایش یافته است اردوگاه در سراسر شهر به خصوص در کاپیتول هیل و پنج امتیاز/

در جولای 8, Hancock, خواسته اعضای شورای شهر دنور به نشان می دهد ممکن است امن سایت کمپینگ مکان در درون خود مناطق تعیین مهلت ژوئیه 17.

دفتر Councilwoman کاندی CdeBaca که منطقه شامل دنور سالن بزرگ و پارکینگ خود را مورد بررسی ترکیبات مورد مکان های ممکن و دریافت 191 پاسخ.

"خصوصي بزرگ-برگزاری رویداد پارکینگ و امکانات" مانند Coors زمینه پارکینگ بود "تا کنون بیشتر-پیشنهاد رده" با توجه به یک ایمیل از یک CdeBaca دستیار به یک Hancock کارمند در جولای 16/

شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز پیشنهاد سالن بزرگ پارکینگ ایمیل یادداشت: "این دریافت به مراتب کمتر رای از Coors رشته محل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب