L. A. کلانتر سیاهی اصلاحات با وجود سابقه مبارزه با شفافیت غیر نظامی نظارت

در میان رشد, تماس پلیس, اصلاحات Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا در زمان به رسانه های اجتماعی به تازگی

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

در میان رشد, تماس پلیس, اصلاحات Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا در زمان به رسانه های اجتماعی به تازگی به مشتری جلب کردن بخش نیروی پیشرو سیاست.

او نوشته شده یک لیست از هشت اصلاحات تحت فشار قرار دادند توسط سیاستمداران محلی با یک علامت چک سبز در کنار یکدیگر.

"از طریق یکی از هشت نفر آنها در حال حاضر در بازی با کلانتر; آنها بوده است برای سال" او گفت: در یک پخش زنده Instagram. "ما دائما در حال بازسازی خودمان را و مطمئن شوید که سیاست های ما مطابق با قانون است."

اما برخی از سیاست از جمله این وظیفه را به دخالت هنگامی که یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد نیست به صراحت در املای دستی برای گشت نمایندگان که کارشناسان می گویند باعث می شود آنها را تقریبا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن.

تبلیغات

و پس از مصرف در دسامبر 2018, Villanueva است ابقاء نمایندگان که از کار اخراج شدند به صورت نادرستی و یا با استفاده از نیروی غیر منطقی و توبیخ شفافیت قوانین امتناع از عموم انتشار سوابق به عنوان مورد نیاز توسط قانون مورد سوء رفتار در درون صفوف خود را.

این یک سال و نیم پس از روی نقطه عطفی سنا لایحه 1421 رفت به اثر نیاز به کالیفرنیا سازمان های اجرای قانون به افشای قبلا سوابق محرمانه مربوط جدی به استفاده از نیروی سوء رفتار جنسی و عدم صداقت است. کلانتر بخش هنوز روشن نیست بیش از پرونده های درخواست شده توسط ناظران و سازمان های خبری از جمله بار برای صدها نفر از نمایندگان.

"او خاتمه تحقیقات سوء بارها و بارها زیر آتش آمده برای عدم بررسی افسران برای گرفتن ایستادگی در برابر تلاش برای نظم و انضباط توسط پیشینیان خود گفت:" پیتر Bibring یک وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا. "او نسبتا کوتاه تصدی شده است توسط یک مقاومت به پاسخگویی و شفافیت و نظارت است."

بیانوبا نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای مصاحبه.

تبلیغات

این بار شکایت کرد L. A. شهرستان در موارد متعدد ادعا کالیفرنیا سوابق نقض قانون. یک 2018 طرح دعوی در دادگاه متهم به مقامات امتناع از انتشار اطلاعات در مورد وضعیت قتل در تحقیقات دنیوی اطلاعات مانند آدرس ایمیل برای کلانتر کارکنان و سوابق مربوط به دادستان و دیگران در دفتر دادستان منطقه که دارای نظم بوده برای آزار و اذیت یا سوء. این بار نیز در سال 2016 رقابت هزینه های گزاف که کلانتر سعی در اتهام به دست آوردن ایمیل حاوی برخی نژادپرستانه از نظر ارسال و دریافت و یا ارسال توسط اعضای این سازمان فرماندهی کارکنان.

درست قبل از او در زمان دفتری بیانوبا نقل شد L. A. تاکو عنوان کرد و گفت او را حل و فصل یکی از این موارد است.

"من فکر می کنم مطبوعات حق می دانند و اقدام به نمایندگی از عموم و انتشار اطلاعات به مردم است. که بخشی از شفافیت. ما هیچ چیزی برای پنهان کردن. آن را به اطلاعات است. این تعلق به گروه. متعلق به مالیات دهندگان" او گفت: به نقل از.

هر دو دعاوی باقی می ماند در انتظار.

تبلیغات

این بار نیز دخالت در سال گذشته در موارد آورده شده توسط پلیس لس آنجلس محافظ لیگ و Assn. برای لس آنجلس معاون کلانتر که به دنبال ناموفق برای حفظ سوابق مربوط به نظم و انضباط و جدی استفاده از زور قبل از 2019 محرمانه است.

آیتالله سیستانی گفت: Los Angeles County Sheriff بخش تنها یکی از 400 سازمان در کالیفرنیا به تخت انکار درخواست خود را به صورت پرونده تحت SB 1421 تماس پرس و جو "بیش از حد گسترده ای در محدوده."

در تاون هال جلسه در ماه اکتبر بیانوبا گفت: آژانس در حال تولید بیش از 1400 پرونده از آنجا که لایحه قانون تبدیل شد اما هنوز هم در حال جمع شدن حدود 3,300 درخواست. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از 1400 او اشاره شده در پاسخ مستقیم به SB 1421 درخواست.

"من امیدوار هستم که تا پایان سال ما رو حداقل به نیمه راه نقطه" بییانوئبا گفت: در آن زمان. "و ما به شما انتخاب کنید تا به سرعت به عنوان ما بیشتر افراد آموزش دیده در این است."

تبلیغات

از آن پس بخش کلانتر تولید کرده است پرونده در مورد یک معاون به لس آنجلس تایمز. Bibring گفت: آیتالله سیستانی واز هیچ کدام اما دو خانواده در آن نشان دهنده دریافت برخی از سوابق. بستگان و دیگران کشته شده توسط نمایندگان می گویند که آنها نیز هنوز در انتظار.

Charles Twyman comforts his daughter, Chiquita Twyman

چارلز Twyman, مرکز, پدر رایان Twyman تسلی خود Chiquita Twyman در سال 2019 کنفرانس خبری.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

"ما بدست نمی هر گونه اطلاعات گفت:" دومینیک قهوه ای که برادر رایان Twyman هدف گلوله قرار گرفت و کشته دو L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان در ماه ژوئن سال گذشته است.

بخش کلانتر تصویری منتشر شده از این حادثه بعد از آن که در ماه دو نمایندگان شلیک 34 دور در کیا آنها می گویند Twyman رانندگی بود به عنوان وسیله حمایت از یک فضای پارکینگ در یک مجتمع آپارتمانی در ویلووبروک.

تبلیغات

مقامات گفتند آنها تا به حال شده است در تلاش برای دستگیری Twyman برای چند هفته زمانی که آنها کشف وسیله نقلیه خود را در پارکینگ. دو ماه قبل از آن به گفته پلیس باند محققان پیدا کرده بود اسلحه در خانه اش اما Twyman بود که در دوره آزمایشی وجود ندارد.

ویدیو پرسش در مورد اینکه آیا نمایندگان عمل در بخش سیاست با شلیک به ماشین و اینکه آیا استفاده از زور توجیه بود.

"که این افسران و جایی که آنها در حال حاضر؟" براون گفت. "ما احساس می کنند نیاز به اخراج می شود و ما احساس می کنند نیاز به شارژ با قتل نفس."

بیانوبا است رد حرکت دیگر برای نظارت بیشتر.

تبلیغات

در ماه مارس L. A. شهرستان رای دهندگان به شدت تایید اندازه گیری R که به کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون قدرت به حکم سوابق و شهادت از کلانتر. پانل است پس مجاز دو احضاریه از جمله یکی در مه به بیانوبا خود را برای شهادت او در زندان شرایط در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بیانوبا نشان نمی دهد.

"او فقط آن را نادیده گرفته است," Demetra جانسون که 16 ساله پسر آنتونی وبر بود به ضرب گلوله کشته و یک کلانتر معاون در فوریه 2018 گفت: احضاریه. جانسون شاکی در ACLU طرح دعوی در دادگاه برای پرونده گفت: درخواست برای اسناد تحت SB 1421 مرتبط با پسرش تیراندازی محروم بودند. "اگر ما فقط آن را نادیده بگیرد ما یک حکم برای ما دستگیری.... آن را مانند آنها بالاتر از آنها می توانید انجام دهید هر آنچه."

بیانوبا سوال قانونی بودن اندازه گیری R و یک معاون کلانتر با حضور در این کمیسیون ممکن است جلسه به جای.

تبلیغات

که ماه بیانوبا گفته ساکنان در مجازی تاون هال که نظارت پنل بود اقدام به عنوان "حمله سگ" برای شهرستان هیئت ناظران که به مدت طولانی به حال یک رابطه تیره و تار با کلانتر.

نظارت کمیسیون تشکیل شد در سال 2016 پس از فساد و خشونت در زندان منجر به کیفرخواست چند از معاونین کلانتر و عالی رتبه فرماندهان از جمله کلانتر سابق لی باکا. نه همه اعضای تعیین شده توسط هیئت ناظران با پنج نامزد دریافت جایزه توسط سرپرستان و چهار توصیه شده توسط گروه های جامعه.

Patti Giggans, معاون این کمیسیون گفت: حتی روال درخواست اطلاعات از کلانتر در حال ملاقات با مقاومت. این کمیسیون به تازگی تکذیب شد جزئیات بیشتر در مورد توقف ترافیک است که در آن یک معاون است دیده می شود و در رسیدن به داخل یک ماشین و قابل توجه راننده Giggans گفت.

بیانوبا گفت: چندین بار است که او قصد دارد به ارسال هر سند ممکن است در کلانتر وب سایت در بهره از شفافیت. Giggans به نام تعهد "مزخرف" و "منحرف."

تبلیغات

"این بسیار نگران کننده است که همه چیز به شما می گویند هر چیزی در مورد کلانتر کلانتر می گوید:" برو آن را نگاه کردن. من آن را قرار داده تا در وب سایت ما'" Giggans گفت. "ما کودکان نو پا بودن گفت که چگونه به رفتن با استفاده از یک فرهنگ لغت است."

پس از او در زمان دفتری بیانوبا است برخورد با ناظران بیش استخدام گیری و نظارت. هیئت مدیره شکایت کرد بیانوبا خود تصمیم بحث برانگیز برای بازگرداندن یک معاون که اخراج به دلیل نقض در بخش سیاست های داخلی و خشونت و دروغ و در ماه اوت یک قاضی لغو rehiring.

معاون که تخلف را رد کرده است reapplied در ماه مارس برای پیوستن به این گروه به عنوان یک کارآموز بود و قرار داده شده در یک واجد شرایط بودن لیست. در نامه ای به بیانوبا بعد که ماه شهرستان مدیر پرسنل گفت: او در رد درخواست او را.

بیانوبا که شکست خورده وقت جیم مک دانل در سال 2018 زد بر روی یک پلت فرم که شامل پایان دادن به cronyism و بازبینی موارد از نمایندگان که او معتقد بودند ناعادلانه منظم.

تبلیغات

دفتر بازرس کل گزارش شده است که در پنج ماه اول سال 2019 در کلانتر ، 58 اداری تحقیقات. در همین دوره تعدادی از تحقیقات اداری آن آغاز کاهش یافته است به طور قابل توجهی به 106 از 247 سال قبل, دفتر گزارش شده است.

سرهنگ جان Satterfield گفت: بخش کلانتر است به روز رسانی سیاست های خود را به زبان بهتر مطابقت داشته باشد که از هشت اصلاحات است که ارائه شده توسط دو نفر از سرپرستان و حمایت برای تمام سازمان های اجرای قانون ملی گروه حمایت از کمپین صفر است. آنها شامل منع افسران از شلیک به سوی مردم در حرکت اتومبیل مگر اینکه آنها یک تهدید مرگبار و نیاز به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار.

هفته گذشته این گروه اعلام کرد که آن را محدود کردن استفاده از کاروتید محدودیت دیگری از اصلاحات به زمانی که یک مظنون به اقدامات تهدید یک زندگی و یا آسیب جدی بدن به کسی. نمایندگان قبلا مجاز به استفاده از محدودیت زمانی که یک فرد اعمال شد "assaultive و یا در معرض خطر."

Satterfield به نام تغییر "کار درست را انجام دهد."

تبلیغات

"جامعه را روشن ساخته است که این نه یک نیروی گزینه ای است که آنها می خواهند که آن را در حال حاضر در" Satterfield گفت. "ما از شنیدن جامعه ما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند."

او گفت که نیاز به یک افسر را به دخالت برای متوقف کردن یکی دیگر از استفاده از نیروی بیش از حد شده است بخشی از آکادمی آموزشی از اواسط 1990s.

"ما در حال رفتن به ترک هیچ چیز به تعبیر دیگر" Satterfield گفت. "سیاست در حال رفتن به تنگ تر می شود به طوری که همه از آموزش است که موافق با سیاست."

برخی از گفت: مهم نیست.

تبلیغات

"آنها در حال تدریس آنها آموزش دیده — آنها آن را دنبال نکنید" گفت: John Sweeney یک وکیل که وکالت خانواده های افراد کشته شده توسط نمایندگان. در چند سال گذشته گفت: او موفق به کسب نزدیک به 30 میلیون دلار در قضاوت و شهرک سازی.

"آنچه ما می بینیم در هر زمان آن نوع از اقدامات مدون همان چیزی است که عدم انطباق در ترکیب با افزایش بودجه پلیس زیرا آنها درخواست پول برای آموزش و اجرای" گفت: Lex Steppling مدیر مبارزات و سیاست برای عزت و قدرت در حال حاضر. "بنابراین ما آن را از دست دادن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de