دنور سلامت کارگران برای تشکیل اتحادیه میان COVID-19 بحران

پرستاران و دیگر خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران در یکی از دنور بزرگترین بیمارستان در حال تشکیل یک اتح

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

پرستاران و دیگر خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران در یکی از دنور بزرگترین بیمارستان در حال تشکیل یک اتحادیه برای مبارزه با عادلانه تر و بهتر در محل کار حمایت به عنوان آنها همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

دنور سلامت کارگران ایران کمیته ای به نمایندگی از "ده ها" دنور سلامت کارکنان اعلام کرد امروز, مارس 5 که آن را سازماندهی با ارتباطات کارگران آمریکا که اعضای آن شامل بیش از 40 ، 000 مراقبت های بهداشتی کارگران در صدها فصل در سراسر کشور است.

"ما از اعلام امروز تشکیل دنور سلامت کارگران ایران یک صدای مستقل برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در DH و اتحادیه باز به هر کارمند" این گروه در نامه ای نوشت به بیمارستان مدیر عامل شرکت رابین Wittenstein. "در میان COVID-19 بحران اند و نیاز فوری برای, یک سازمان است که طرفداران برای ما است."

انتشار CWA و دنور سلامت کارگران ایران گفت که این اتحادیه با هدف "مبارزه برای حقوق کارگران و سازمانی و تغییر و معنی دار سرمایه گذاری عمومی برای بهبود بیمار سلامت" و شامل چند ناشناس به نقل از کمیته سازمان با استناد به نگرانی در مورد پتانسیل قصاص. در سراسر کشور در بیمارستان کارگران شده اند و حتی اخراج برای صحبت کردن در مورد شرایط کاری در طول بیماری همه گیر.

"آنها نمی خواهند کسی به از دست دادن کار خود را در حال حاضر می گوید:" توماس واکر سرب فعال با CWA. "نه فقط به این دلیل آنها نمی خواهند به از دست دادن معیشت خود را, اما همچنین به این دلیل که بیمارستان فقط به معنای واقعی کلمه نمی توانیم به از دست دادن پرستاران یا دیگر مراقبان در طول این بحران است. آنها باید همه دست به دست در عرشه."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"من از پیوستن به این اتحادیه به دلیل COVID بحران به ارمغان آورده است به نور و مسائل متعددی که وجود داشته برای خط مقدم کارکنان و ما نیاز به انجام کاری در مورد آن" یک پرستار با سازماندهی این گروه گفت. "با ایالات صدای ما می تواند مدافع برای خودمان و آن ارائه بهتر مراقبت از بیماران ما."

دنور بهداشت مواجه شده است به انتقاد از کارکنان و دنور اعضای شورای شهر پس از CBS4 گزارش شده که مدیران ارشد به تازگی دریافت پاداش عملکرد اعم از $29,000 دلار 230,000 تنها چند روز پس از خط مقدم کارکنان خواسته شد شروع به گرفتن مرخصی بدون حقوق برای جلوگیری از اخراج furloughs و کاهش پرداخت. در جلسات با کارکنان بیمارستان در پایان آوریل Wittenstein عذرخواهی برای "زمان" از پرداخت پاداش هر چند او همچنین با انتقاد از رسانه ها در طول داستان با توجه به CBS4.

یک سخنگوی دنور سلامت کاهش یافته است به نظر کارکنان اعلام اما چند دولت محلی و مقامات منتخب حمایت اتحادیه جدید.

"ما دیده می شود در سراسر کشور ما در خط مقدم کارگران قرار دادن خود و خانواده خود را در معرض خطر برای کمک به کنترل این بیماری همه گیر" سناتور رابرت رودریگز یک دموکرات از دنور در بیانیه ای گفت. "من افتخار می کنم به حمایت از تلاش های دنور سلامت کارگران ایران به عنوان آنها را برای حمایت بهتر از بیمارستان برای کارکنان و در نهایت برای جامعه است."

تا سال 1997 دنور سلامت عمل به عنوان یک آژانس شهر دنور که در آن غیر نظامی کارکنان حفاظت شده تحت این شهر خدمات حرفه ای قدرت. چون دنور سلامت یک شبه عمومی نهاد ایجاد شده توسط ایالت کلرادو کارکنان آن در حال حاضر نیست که یک "چارچوب قانونی" که از طریق آنها می توانید در مجموع مقرون به صرفه واکر می گوید. اما این اتحادیه است که امید بستن برای یک رویکرد متفاوت از یکی گرفته شده در ناموفق سازماندهی تلاش در سال 2003.

"آنها می خواهند به حمایت در حال حاضر برای تغییرات در محل کار صرف نظر از اینکه وجود یک توافق دسته جمعی روی میز می گوید:" واکر. "آنها فکر می کنند مسائل وجود دارد که نیاز به خطاب توسط دولت, اما هم وجود دارد مسائل هستند که فقط باید به حل و فصل به عنوان بخشی از سیاست های دولت ساخت. و آنها می خواهم به یک حمایت عمومی نیروی به صحبت کردن برای سرمایه گذاری بیشتر در این موسسه و دقیق سرمایه گذاری در این نهاد است."

اعضای DHWU در حال حاضر در حال سازماندهی یک درخواست درایو به تقاضا بیشتر تجهیزات حفاظتی و دیگر اقدامات ایمنی و امید به استخدام کافی اعضا برای رفتن به طور کامل در هفته های آینده. در ضمن آنها در حال گفتن مدیریت بیمارستان به گوش دادن به نگرانی های خود را و هر گونه اقدام تلافی جویانه.

"ما می خواهیم دنور اداره بهداشت و درمان به هیچ عمل در مجازات از تلاش های ما و در نظر گرفتن هر گونه پول صرف شده در حمله و یا شکستن اتحاد ما تلاش به عنوان پول صرف نیست در مراقبت از بیمار, حفاظت و رفاه کارکنان این بیمارستان" کارگران نوشت: در نامه خود به Wittenstein. "ما عاشق دنور سلامت. و ما باید مستقل از کارکنان سازمان با قدرت به آدرس این و آینده نگرانی برای تقویت مراقبت از ما ارائه و بهبود شرایط که تحت آن کار می کنیم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن